Mi 10 Ultra

Потребителски аватар
radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Re: Mi 10 Ultra

Мнение от radko89 » 18 сеп 2020, 21:10

Huaweimatexs написа:
18 сеп 2020, 19:45
gog88 написа:
24 авг 2020, 12:39
julianjulian10 написа:
23 авг 2020, 21:19
Най-добрия камерафон за тази година. За пръв път от няколко години Хуауей ще отстъпи и то на сънародник. :)
Най-добрия камерафон на Xiaomi за 2020 г. може би ще звучи по-обективно. Моделр който на този етап се продава само в Китай, така че дори не е камерафон номер 1 в Европа. Ако се доверявате на сайта dxomark.com, а щом изтъквате точките, значи е така, то бъдете сигурен, че Mate 40 pro+ ще бъде с резултат над 130 т. А тепърва ще излизат моделите от 12 серия на Епъл, както и тези на Гугъл, тепърва и Note 20 Ultra ще бъде оценяват, така че не бързайте с високопарните твърдения и изводи.
Айфона трудно ще стане първи. При видеото вероятно, ще продължи да е фаворит, но при снимките ще се нареди сред най-добрите без обаче да ги задмине. Разбира се има шанс за приятна изненада.
Има шанс.. ама надали - няма да сложат по-голям сензор и както гугъл се надяват на алгоритми.
С две ръце съм за машинната обработка на изображенията, но ако метнеш и един голям сензор в уравнението и минаваш на друг порядък.
Може и епъл някой ден да го направят но на този етап са почти като гугъл, когато разправяха, че могат всичко по-добре с един сензор и после сложиха тихомълком втори.

Все пак съм фен на марката и за да не изоставям сляпата фенщина и овцевъдстовто ще кажа - а дано! :lol:

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Mi 10 Ultra

Мнение от Spikul » 18 сеп 2020, 21:20

radko89 написа:
18 сеп 2020, 21:10

Има шанс.. ама надали - няма да сложат по-голям сензор и както гугъл се надяват на алгоритми.
С две ръце съм за машинната обработка на изображенията, но ако метнеш и един голям сензор в уравнението и минаваш на друг порядък.
Може и епъл някой ден да го направят но на този етап са почти като гугъл, когато разправяха, че могат всичко по-добре с един сензор и после сложиха тихомълком втори.

Все пак съм фен на марката и за да не изоставям сляпата фенщина и овцевъдстовто ще кажа - а дано! :lol:
Ако сложат голям сензор, почти на 100% ще го взема. На мен не ми пука колко сензора имат, важно е да имат един, но качествен и с голям размер.

Отговори