K30 Pro Zoom

arakchiev
Мнения: 608
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

K30 Pro Zoom

Мнение от arakchiev » 25 мар 2020, 18:48

Понеже сайта не пуска новина за анонса започвам темата. Новото най-добро устройство на пазара вече е факт! Аз кусури отново не намирам, може би би ми се искало теле камерата да е повече от 8 mpx, но нека оставим и за догодина нещо 🙂 Съвършен размер, дисплей, батерия, изработка и ОС. Някой сеща ли се защо човек би предпочел друг модел за 400 и няколко долара, а и изобщо? 🙂🙂

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от iWolff » 25 мар 2020, 18:57

Много силни думи са "най-доброто устройство на пазара". Ако имаш в предвид, че е най-доброто за тези пари, може. Аз мога да намеря кусури и в дисплея, и в изработката, и в камерата ако трябва да сме обективни. Та в общи линии, да, за парите си е идеален, но е много далече от "най-доброто устройство на пазара".
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

arakchiev
Мнения: 608
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от arakchiev » 25 мар 2020, 19:20

Хихи провокирах с изказването, нека видим какво ни харесва и какво бихме искали да е по-добре. Поне едно е сигурно - много по-добра идея е от всеки един нов самсуняк, да не говориме за хуауей, а и 1+. Кажи какво не те кефи, като е ясно, че никой не го е пипал все още. Аз съдя по К20 Про и очаквам да е стъпка нагоре към вече идеална машина за всички - оптимизирана камера и нови сензори, повече батерия, липса на харчещи ток безумия като 120 херца. Много съм щастлив, че може да не ти пука дали телефона ще изкара 3 или 4 дни с един заряд 🙂

Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от Spikul » 25 мар 2020, 19:36

arakchiev написа:
25 мар 2020, 19:20
Хихи провокирах с изказването, нека видим какво ни харесва и какво бихме искали да е по-добре. Поне едно е сигурно - много по-добра идея е от всеки един нов самсуняк, да не говориме за хуауей, а и 1+. Кажи какво не те кефи, като е ясно, че никой не го е пипал все още. Аз съдя по К20 Про и очаквам да е стъпка нагоре към вече идеална машина за всички - оптимизирана камера и нови сензори, повече батерия, липса на харчещи ток безумия като 120 херца. Много съм щастлив, че може да не ти пука дали телефона ще изкара 3 или 4 дни с един заряд 🙂
Това ми е любимото - да кажеш, че няма нужда от 120 Hz, но като го пуснат в твоя китаец, тогава ще е възхвала до небесата :mrgreen:

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от iWolff » 25 мар 2020, 19:56

Понеже знам, че феновете на марката няма да приемат сравнения с други марки, само ще кажа сравнете K30 Pro с Mi 10 Pro и пак си помислете дали е толкова топ телефон.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от Вито » 25 мар 2020, 20:03

Мда, определено 10 про е по-добър, но пък дизайнът на 30 по ми харесва...

arakchiev
Мнения: 608
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от arakchiev » 25 мар 2020, 21:24

Spikul, не казвам, че не е готино да е на повече херци дисплея, но казвам, че е по-готино да си зареждам телефона на 3-4 дни, а ти следобеда... Аз лично не зяпам все в устройството и имам такива предпочитания и разбирания за нормалност.

10 Про също е отличен, но е по-скъп, дисплеят му е огънат и има дупка. А, и паметта му е по-бавна, също Рам-а.

Оставям на вас да ми кажете дали се сещате за друг модел телефон, който всичко да му е най-най топ и да не си платил един Голф за него :lol: :D Разбира се, без тъпотии като изрязани дисплеи, камери в тях и огъващи се страни с чупене на светлината и цветовете :P

Cv3T0m1R
Мнения: 236
Регистриран: 17 сеп 2011, 02:38

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от Cv3T0m1R » 25 мар 2020, 21:39

Определено за парите си е най-доброто което може да се купи. Като го сравнявам с моя Galaxy A70, го бие по всички параметри. Единствено ОС на Xiaomi не ми харесва, а на Samsung много ми допада. Но пък Xiaomi вероятно все още поддържат вградената в системата опция за запис на разговори, дори в ЕС пазарите, което за мен в голям плюс.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от Ванката » 25 мар 2020, 21:45

Spikul, не казвам, че не е готино да е на повече херци дисплея, но казвам, че е по-готино да си зареждам телефона на 3-4 дни, а ти следобеда... Аз лично не зяпам все в устройството и имам такива предпочитания и разбирания за нормалност.
Аз не стоя по цял ден на телефона и винаги ми е стигала батерията, без нуждата от контакт или външна батерия. И да, предпочитам телефонът ми да има всички екстри, колкото и рядко да го ползвам, защото 120хц си е голям плюс за мен.
Оставям на вас да ми кажете дали се сещате за друг модел телефон, който всичко да му е най-най топ и да не си платил един Голф за него
Щом сравняваш телефон с голф, няма за какво да говорим повече. :D В смисъл, аз няма да си купя дърт голф за 2500, за да го сравнявам с телефона. Дето се казва, по-добре да ползвам градския транспорт пред това да се само наказвам с такъв таралясник. :D
Samsung GALAXY S22 Ultra

Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: K30 Pro Zoom

Мнение от Spikul » 25 мар 2020, 21:59

arakchiev написа:
25 мар 2020, 21:24
Spikul, не казвам, че не е готино да е на повече херци дисплея, но казвам, че е по-готино да си зареждам телефона на 3-4 дни, а ти следобеда... Аз лично не зяпам все в устройството и имам такива предпочитания и разбирания за нормалност.

10 Про също е отличен, но е по-скъп, дисплеят му е огънат и има дупка. А, и паметта му е по-бавна, също Рам-а.

Оставям на вас да ми кажете дали се сещате за друг модел телефон, който всичко да му е най-най топ и да не си платил един Голф за него :lol: :D Разбира се, без тъпотии като изрязани дисплеи, камери в тях и огъващи се страни с чупене на светлината и цветовете :P
Чакай сега, май нещо си противоречиш - хем 120 Hz много харчела батерията, хем пък не ползваш много телефона. Я ми обясни как така ще ти пада бързо батерията на 120 Hz за един следобед, като не си ползваш дисплея?
А това за най-най топ, е леко несериозно и дори смешно. Кое му е най-най топ - анемичния дисплей, обикновената камера използвана масово в средния клас, малкото RAM, 4700 mA батерия или липсата на водоустойчивост?

Отговори