Vivacom SMART U - ограничение на скорост след изчерпване

TRACKER
Регистриран: 11 апр 2006, 17:49

Re: Vivacom SMART U - ограничение на скорост след изчерпване

Мнение от TRACKER » 29 мар 2020, 12:17

Работата е там, че не е написано в условията каква е максималната скорост след изтичане на включените МБ.
План U го няма в списъка с планове, ограничени на 64Kb/s

mjoy383
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от mjoy383 » 29 мар 2020, 12:33

Аз ползвам такъв план - няма ограничение на нищо и съм без срочен договор, а и тези планове след 3 месеца отпадат и последните с неограничен трафик. моят съвет е да не преподписвате - няма смисъл а този план за тези пари е ок. след година най ниския с неограничени мин ще е 35 лева. с кирливи 10 гб

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Мнение от Воден-дух » 30 мар 2020, 10:45

Не след година, след три месеца най-много ще дават мило и драго я да задържат старите абонати, я да прилъжат някой нов, става въпрос за хора, които ще си плащат редовно сметките ;) Има и положителни ефекти от корона истерията! :D

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 30 мар 2020, 11:05

Ми да вземат да пуснт пак неограничен U да си джиткаме вкъщи на спокойствие и ще им дам 50 кинта на месец. :lol:
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

mjoy383
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от mjoy383 » 30 мар 2020, 12:23

Таксата на смарт U 2017г, стартира през месец септември 2017г. с такса от 49.99 без отстъпки , с остъпки падаше на 44.99, но ако остане на безсрочен се връща на 49.99лв., този план бе с неограничени мин, в това число и международни разговори и неограничени мегабайти. така планът бе до февруари 2018г. тогава същия този план остана на неограничени мегабайти, но с 1000 мин международни, но на 49,99 , така планът остана до септември месец 2018г. Всички подписали след месе септември при същите параметри ( неограничени мгб и 1000мин), но вече с увеличена такса на 55 лева и свлана на 49.99, ( тези които са в този период ако не преподпишат таксата им става 55 лева). Неограничените мгб бяха в плана до месец ноември 2019г., като планът бе ограничен на 50 гб. и 64 кб скорост. с1000 мин. Моят съвет е следния: Тези които са с план с неограичен нет - в никакъв случай да не го преподписват!!! Виваком предстои пускане и на измислена 5г мрежа ( подобна на тази която тестваха Теленор лятото) и 50 гб са изключително малко като количество трафик. Аз съм без срочен договор, но съм по първите условия които бяха пуснати. Познавам още трима човека и никой не преподписа и е на безсрочен договор, даже в една услуга комбинирай и спести - Виваком не искаха да ми разделят услугите само и само да преподпиша, но аз имах дейта карта и е пренесох като предплатен номер в Теленор. Приемащия оператор не се интересува как работи картата на предаващи - важен е номера и така се отървах от оковите на Виваком. Остава да си оправят и телефонията и може да ми харест. Обслужването не го коментирам, че то се изпълнява само и единствено от олигофрени. Малко са тези, които имат мозък в главата си в магазините. п.с. НЕОГРАНИЧЕН НЕТ В БЪЛГАРИЯ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ПУСНАТ! СПРАВКИ ЦЕНИТЕ В РОУМИНГ, ДОГОДИНА ОЩЕ ЩЕ ПАДНАТ РОУМИНГ НЕТА И ОПЕРАТОРИТЕ ЩЕ КОМПЕНСИРАТ С ТАКСИТЕ. Мисля, че договдина най-ниската такса за неограничени разговори ще е 30 лева да не кажа и 35, но пакетите за нет ще са силно ограичени. Наблюдавате ценовата политика в Теленор и ще видите за какво става въпрос. Следващата стъпка е общ пакет от данни за България и в Роуминг! Хубав ден!

Отговори