Оранжев петък - мисия невъзможна( за мен)

pipchi
Регистриран: 31 мар 2016, 19:23

Оранжев петък - мисия невъзможна( за мен)

Мнение от pipchi » 30 ное 2019, 11:02

Здравейте! Ако някой се е възползвал от оранжерия петък ,да сподели опит. Моят е негативен. Имам два договора за преподписване на мобилна услуга. В my vivacom излизат само два плана в раздел оферти за теб. В магазин излизат тези 2 плюс още 3 оферти за теб. При опит за онлайн поръчка с опция промяна на текущ план всичко води само до тези две лични оферти. Не мога да избера дори тези допълнителни ,оито ги дават в магазин. В магазина казаха ,че оранжев петък е само онлайн и не могат да помогнат. На 123 казват ,каквото ви излиза в приложението - това. Няма удвоени мегабайта,няма дяволи. Каквото и да правя,с избор на устройство,без устройство,щом е за промяна на план - само тези две предложения.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Оранжев петък - мисия невъзможна( за мен)

Мнение от AVKansazov » 30 ное 2019, 15:08

Пусни си предизвестие и ще ти излязат ;)
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Leo Kolev
Регистриран: 09 авг 2010, 02:42

Мнение от Leo Kolev » 30 ное 2019, 18:31

pipchi написа:
30 ное 2019, 11:02
Здравейте! Ако някой се е възползвал от оранжерия петък ,да сподели опит. Моят е негативен. Имам два договора за преподписване на мобилна услуга. В my vivacom излизат само два плана в раздел оферти за теб. В магазин излизат тези 2 плюс още 3 оферти за теб. При опит за онлайн поръчка с опция промяна на текущ план всичко води само до тези две лични оферти. Не мога да избера дори тези допълнителни ,оито ги дават в магазин. В магазина казаха ,че оранжев петък е само онлайн и не могат да помогнат. На 123 казват ,каквото ви излиза в приложението - това. Няма удвоени мегабайта,няма дяволи. Каквото и да правя,с избор на устройство,без устройство,щом е за промяна на план - само тези две предложения.
Онлайн магазините на всички мобилни оператори са гола вода. С всички съм имал проблеми, като при Теленор проблема ми беше сходен като твоя. Пуснати са ей така, колкото да има една услуга в повече ( на теория)
Samsung Galaxy S9 Plus
Apple iPhone 8 Plus

palamud13
Регистриран: 15 сеп 2019, 17:34

Мнение от palamud13 » 30 ное 2019, 19:46

pipchi написа:
30 ное 2019, 11:02
Вчера си взех S 10 plus с плана от 30 лв, за 72 общо на месец, за мен си струва...

Отговори