Какви файлове чете iptv приемника на Виваком?

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Какви файлове чете iptv приемника на Виваком?

Мнение от YoungGuy » 21 апр 2020, 00:49

Въпросът ми е кратък и ясен. Единствено правя уточнение, че питам за слота за картата с памет. От флашката си пуска видеофайлове, но същите тези видеофайлове,когато са поставени в картата с памет просто не тръгват. На сайта на Виваком , има инструкции,но тази информация липсва - https://www.vivacom.bg/web/files/riched ... ec2108.pdf . Благодаря предварително ;)

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Re: Какви файлове чете iptv приемника на Виваком?

Мнение от MEnergy » 21 апр 2020, 01:56

Без да се правя на умен, защо не се свържеш директно с IT Support на Виваком и да ги попиташ. Вероятно първо ниво ще четат по слайдовете на екрана и едва ли ще и разберат какво питаш. Ако се случи, помоли ги да те свържат със специалист и им цитирай всички SKU и други обозначения на гърба на устройството..

Виждал съм приемника и ми изглежда супер базов, да не кажа за 3 долара, правен в някой гараж (като повечето на телекомите). Предполагам, че хардуерно са му заложени ограничения откъде-какво, а и най-вероятно паметта, процесорът, а вероятно и фърмуерът не позволяват възпроизвеждане на базови формати. Би трябвало да ти помогнат, ако им звъннеш. Успех.

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 21 апр 2020, 20:32

Не звъня, защото нямам намерение да си губя времето да ги слушам как говорят общи приказки. Няма ли някой във форума да каже?

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 22 апр 2020, 12:24

Значи файловете сложени на флашка ги чете а на карта памет същите не ще?А къде я слагаш тази карта памет, на приемника или се опитваш да четеш записите на друго устройство(защото май на това ми прилича)?Дали си правиш сметка че записите(ако са правени от приемника) са заключени срещу копиране?
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 22 апр 2020, 19:45

Точно така. Едни и същи файлове се четат от флашката, но не и от картата памет. Файловете са прехвърлени от компютъра, а не записани от самото устройство. Засега единствено мога да пускам mp4 файлове от флашката, но от картата памет въобще дори не се показват за пускане. Avi и mkv файлове дори през флашката не тръгват, снимки също тръгват през флашката.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Rumm
Регистриран: 15 окт 2006, 11:10

Мнение от Rumm » 22 апр 2020, 19:58

YoungGuy написа:
22 апр 2020, 19:45
Точно така. Едни и същи файлове се четат от флашката, но не и от картата памет. Файловете са прехвърлени от компютъра, а не записани от самото устройство. Засега единствено мога да пускам mp4 файлове от флашката, но от картата памет въобще дори не се показват за пускане. Avi и mkv файлове дори през флашката не тръгват, снимки също тръгват през флашката.
:D Приятелю, очевидно, това е само декоративен слот за Micro SD. Вътре по всяка вероятност не е свързан (по-евтино решение). Пробвай Micro SD картата с карт ридер към USB и би трябвало да я открие и чете. Успех.

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 22 апр 2020, 23:29

Не се бях сетил за четец на карти. Благодаря за съвета ще пробвам.

criminall
Регистриран: 05 сеп 2007, 01:56

Мнение от criminall » 27 апр 2020, 17:50

Някой може ли да напише кои канали са включени в пълния им IPTV пакет? Отговаря ли с това което е написано в сайта?

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 16 май 2020, 18:26

criminall написа:
27 апр 2020, 17:50
Някой може ли да напише кои канали са включени в пълния им IPTV пакет? Отговаря ли с това което е написано в сайта?
Отговаря с написаното в сайта. Използвам я и съм доволен от качеството .

Отговори