Измама с предплатените карти браво +

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Измама с предплатените карти браво +

Мнение от tzincbg » 14 дек 2019, 22:19

Leo Kolev написа:
14 дек 2019, 20:22
Пуснах оплакването пък дори и нищо да не стане , ще си имат едно наум за тази служителка . Като ги питаш нещо за предплатените карти , имаш чувството че питаш нещо борисов за мая манолова. Да си ги спират предплатените карти и да не се занимават с тях като толкова са им досадни.
Надявай се. Предплатените карти си ги изчитай от край до край в сайта, знай, че браво(+) и изитрафик важат по-дълго от обявеното, кредитът може да се използва само за някои неща и така. Нямат интерес в магазин да ти ги обясняват, левчета над минималната работна заплата получават само за абонаменти.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 15 дек 2019, 04:47

А да и не зареждай в магазинн. Само изипей, лафка, фастпей, кеш терминал, ипей, приложенията, магазините за алкохол. Омръзна ми да им слушам тиради по десет минути колко е лоша тая карта, колко съм тъп да не си купя договор и щели да спрат да ме тормозят(няма, и 100 лв да им даваш на месец, искат още).

Leo Kolev
Регистриран: 09 авг 2010, 02:42

Мнение от Leo Kolev » 15 дек 2019, 16:48

То затова винаги зареждам и си плащам всички сметки онлайн. Голяма наглост е да казваш че си на Смарт Ю ( още от първите с неограничени към чужбина) и да ти казват, че интернета им не бил неограничен?? Поне с Теленорската карта няма проблеми. Единствено във форума бях прочел, че изчезвали натрупаните бонуси,ако не заредиш дори до определен час.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Samsung Galaxy S9 Plus
Apple iPhone 8 Plus

Отговори