Договор, прекратяване?

grim12
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Договор, прекратяване?

Мнение от grim12 » 30 дек 2020, 10:46

Здравейте,

Вчера мой близък роднина е предпосаил договор с Виваком. Независимо, че е стар клиент и иска да плаща колкото се може по-малко са му дали план, като за нов клиент - 17лв. без ддс - 300мб... Което е цинично за стар клиент.

Може ли да прекратим договора без неустойки? Преди имаше срок от 30 дена, в който можеш да се откажеш от договора. В момента оператората на телефона, каза, че не можело, защото го пишело в договора, че влизал веднага в действие.

Съвети, как да помогна моя роднина да се откаже от Виваком (веднага мога да му дам фирмен номер към теленор на същите пари в пъти по-добри условия, просто не е ме е попитал първо)

Лично аз виваком ги ненавиждам от доста години и за пореден път доказват, че са най-големите мизерници.

venciminchev
Регистриран: 15 ное 2011, 19:33

Re: Договор, прекратяване?

Мнение от venciminchev » 30 дек 2020, 10:51

grim12 написа:
30 дек 2020, 10:46
Лично аз виваком ги ненавиждам от доста години и за пореден път доказват, че са най-големите мизерници.
Поне са най-малкото зло и са с най-добрия нет и планове спрямо цена/качество на услугата. Иначе при всички е така при преподписване - винаги искат да ти пробутат по-висок план, дори и да не искаш...

avanteex
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: Договор, прекратяване?

Мнение от avanteex » 30 дек 2020, 12:15

Най-сигурен начин за прекратяване , ако не може да се октажеш от договора е , срещу 3 месечни такси и там някакви отстъпки ако има по договора , аз на времето така си прекратих един договор към тях.

Отговори