Ценовата разлика между електрическите автомобили и тези с ДВГ се стопява

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Ценовата разлика между електрическите автомобили и тези с ДВГ се стопява

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 13:28

Боби13 написа:
17 авг 2019, 12:45
Както повечето хора не правите разлика между атмосферно време и климат ! Спикул чрез Уикипедия ще ни обясни преди да си скъса дипломата :) Глобалното затопляне се отнася за промяна на климата :) Лек ден :) Според мъдрия Спикул фактите, че се появяват организми в България, които са характерни за погтопли места е нормално ? Може да имаш много дипломи, но то не те прави интелигентен, Спикул :) И си пази нервите, защото има време до дълбоки старини, когато ще продължаваш да плащаш любимите ти хамерикански те самолети :) За съжаление няма да го видя...
Сега разбрах защо бъркаш затопляне със застудяване - не знаеш български и що е то антоним :lol: Все едно да ти кажа, че си умен, като ти реално си точно обратното.
Давай, давай, че още нямаш 3000 мнения, срамота. Отивам за бира и чакам поредната ти глупост, но поне смени плочата, че да ни развселяваш дълго време :lol:
Legolaself01 написа:
17 авг 2019, 13:13
На всички учени хора, които ми опонират в тази тема предлагам експеримент: да ви затворя в гараж за 1 час при работещ автомобил. Така или иначе разни перчеми, хитлери и т.н. лъжат, че е вредно, какво толкова ще стане, нали според вас е безвредно заради някакви данъци и още пари и такси 🤔
Учените доказват с опити и експерименти нали?
И ви препоръчвам да разучите какво представлява парниковия ефект и как действа.
Това ли успя да измислиш??? Защо ли се хабих да ти обяснявам за спектралния анализ и това, че водните пари и озонът има спектрален анализ по тази класификация като СО2, което означава, че кислородът е най-вреден?!
Що за логика вкара да се затвори някой в гараж и да диша от ауспуха, като сто пъти ти обясних, че ако се направи ДВГ на водород, ще се отделя само и единствено вода?!
Все едно да те накарам да легнеш в трафопост, да видим какво ще стане с теб.
Вече ме заболя корема от смях, но нали е събота, та мерси за настоението.

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 17 авг 2019, 13:35

Спикул, не знаеш разликата между време и климат, като не го знае и любимият ти Перчем :) А точно от теб, който вярва и ползва Уикипедия акъл не искам... Колко съм умен или глупав ? Във всеки случай ако мярката си ти в класацията за умен отзад напред ще си първи :) И после ще кажеш да няма лични обиди ! А ти какво се пенявиш 🍻 Жална и майка на нашата страна от такива псвдоразбирачи чуждопоклоници :) Антоним, синоним, пароним.... Ти не си бил заплануван, когато аз съм ги знаел тези думички 🍻

Spikul

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 13:42

Боби13 написа:
17 авг 2019, 13:35
Спикул, не знаеш разликата между време и климат, като не го знае и любимият ти Перчем :) А точно от теб, който вярва и ползва Уикипедия акъл не искам... Колко съм умен или глупав ? Във всеки случай ако мярката си ти в класацията за умен отзад напред ще си първи :) И после ще кажеш да няма лични обиди ! А ти какво се пенявиш 🍻 Жална и майка на нашата страна от такива псвдоразбирачи чуждопоклоници :) Антоним, синоним, пароним.... Ти не си бил заплануван, когато аз съм ги знаел тези думички 🍻
Бля, бля, бля, станаха вече 2375. Давай, ти си. Само после да не забравих да изчистиш на кокошките :lol:

Rumm
Регистриран: 15 окт 2006, 11:10

Мнение от Rumm » 17 авг 2019, 13:52

:D Абе хора, спрете с тези лични квалификации и нападки. Осъзнайте се и престанете да си ги "мерите" кой е по-най.. Все пак това е форум за мобилни технологии. И въобще на тази тема не е тук мястото, а в mobile.bg. Предлагам на Мишо да я заключи. :!:

Spikul

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 13:59

Rumm написа:
17 авг 2019, 13:52
:D Абе хора, спрете с тези лични квалификации и нападки. Осъзнайте се и престанете да си ги "мерите" кой е по-най.. Все пак това е форум за мобилни технологии. И въобще на тази тема не е тук мястото, а в mobile.bg. Предлагам на Мишо да я заключи. :!:
Съгласен и се извинявам за спама.

Заключена