Ценовата разлика между електрическите автомобили и тези с ДВГ се стопява

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: Ценовата разлика между електрическите автомобили и тези с ДВГ се стопява

Мнение от Боби13 » 16 авг 2019, 23:31

Spikul написа:
16 авг 2019, 23:04
Боби13 написа:
16 авг 2019, 22:57
Елф, няма начин да излезеш на глава със Спикул... Той знае всичко за всичко във всичко... И винаги е прав ! И си изключва зарядното от контакта за сигурност .. Май единствения в темата за това :)
Може ли да те помоля да си запазиш личностните нападки за себе си.
Ако имаш да кажеш нещо конкретно - ок. Ако нямаш, по-добре ми спести подобни глупости, защото аз пиша само в малка част от темите, а ти имаш 4 пъти повече коментари от мен. Крадеца вика, дръжте крадеца.
Само 7 години по-рано съм се регистрирал... Но знаеш там където пишеш : повече от пилотите, повече от икономистите, повече от физиците, повече от географите, повече от всички и смяташ, че всичко започва и завършва с твоето мнение... Забравих и ако не се лъжа разбираш повече от фотографите :) Продължавай и дерзай... Животът е пред теб и пред твоя любимец Перчема :) А китайците и хамериканците са една стока, но ти уви не го разбра и губещи сме ние с теб и много други хора по нашата застрашена орт самите нас планета ! И все искаш конкретика чрез линкове... Нямам време да се ровя в Уикипедия или други сайтове, които са доста далече в много случаи от истината ! Да ти дам научни ли кове за новите животински и растителни видове в Горнотракийслата низина ти пак ще кажеш и ще изопачиш нещата, така като и не разбра какво ти говорих за ,,Глобалното затопляне" ! Лека вечер , млади момко 🍻

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 16 авг 2019, 23:36

Legolaself01 написа:
16 авг 2019, 23:17

Всички тези неща са ми.известни.
Не отчиташ факта, че различните газове на различна височина в атмосферата се държат по различен начин.
До определена височина са инертни, но на по-голяма участват във фото-химични реакции.
Нали говорим за атмосфера, тя си има граници. Самия СО2 е по-тежък от азота и не се вдига на голяма височина в земната атмосфера.
А на Венера какво прави СО2 със слънчевата светлина в горните слоеве тя я загрява цялата?

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 17 авг 2019, 00:10

Legolaself01 написа:
16 авг 2019, 15:26
Повечето държави имат задължителен план за пълна забрана на автомобилите с двигатели с вътрешно горене. Дори и сега голяма част от дизелите нямат право да влизат в градовете.
Държавите няма план, отделни градове имат. До сега няма нито един голям град напълно забранил коли с вътрешно горене, няма планове и да има.
И дизелите имат право да влизат, но само ако покриват определени еко норми. Условията са същите и за бензините.
Интересно как всички плюят дизеловите автомобили, а свенливо пропускат че забраните са еднакви без значение от горивото.
Legolaself01 написа:
16 авг 2019, 15:26
Вече се предлагат електро-тирове.
В България и Европа няма ел. тирове. Тук таме някой прототип за реклама на марката.
-

Spikul

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 00:50

Боби13 написа:
16 авг 2019, 23:31

Само 7 години по-рано съм се регистрирал... Но знаеш там където пишеш : повече от пилотите, повече от икономистите, повече от физиците, повече от географите, повече от всички и смяташ, че всичко започва и завършва с твоето мнение... Забравих и ако не се лъжа разбираш повече от фотографите :) Продължавай и дерзай... Животът е пред теб и пред твоя любимец Перчема :) А китайците и хамериканците са една стока, но ти уви не го разбра и губещи сме ние с теб и много други хора по нашата застрашена орт самите нас планета ! И все искаш конкретика чрез линкове... Нямам време да се ровя в Уикипедия или други сайтове, които са доста далече в много случаи от истината ! Да ти дам научни ли кове за новите животински и растителни видове в Горнотракийслата низина ти пак ще кажеш и ще изопачиш нещата, така като и не разбра какво ти говорих за ,,Глобалното затопляне" ! Лека вечер , млади момко 🍻
Ти ли си пилот или си физик или пък си фотограф? Нещо май ти си този, който се изживява за знаещ по всички теми с 2400 мнения за 12 години? Къде съм аз с моите смешни 600 мнения за 5 години?
Не ти се занимавало да търсиш линкове, но иначе ти се занимава да спамиш постоянно :lol:
А млад момък бях преди повече от 20 години, но не се учудвам, че друго не може да измислиш и си позволяваш за пореден път абсурдни квалификации.
То нямаше да пишеш повече с мен, но нали си спорозависим, та как ще го превъзмогнеш някой да пише след теб и ти да не драснеш поредните измишльотини - важно е твоето мнение да е последно и за това ви оставих с другия "пилот" да се налудувате в другата тема и хубаво да я оспамите.
Тя и тази се разводни достатъчно, но като ви гледам никой от "разтревожените" не карате електрички.

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 17 авг 2019, 07:07

Добро утро. Ставам днес, но ми се струва доста хладничко, дали ще е възможно да пуснете глобалното затопляне малко по-силно, че все пак е средата на август и се надявах да прекарам деня около басейна. :?

Боби13

Мнение от Боби13 » 17 авг 2019, 08:00

Spikul написа:
17 авг 2019, 00:50
Боби13 написа:
16 авг 2019, 23:31

Ти ли си пилот или си физик или пък си фотограф? Нещо май ти си този, който се изживява за знаещ по всички теми с 2400 мнения за 12 години? Къде съм аз с моите смешни 600 мнения за 5 години?
Не ти се занимавало да търсиш линкове, но иначе ти се занимава да спамиш постоянно :lol:
А млад момък бях преди повече от 20 години, но не се учудвам, че друго не може да измислиш и си позволяваш за пореден път абсурдни квалификации.
То нямаше да пишеш повече с мен, но нали си спорозависим, та как ще го превъзмогнеш някой да пише след теб и ти да не драснеш поредните измишльотини - важно е твоето мнение да е последно и за това ви оставих с другия "пилот" да се налудувате в другата тема и хубаво да я оспамите.
Тя и тази се разводни достатъчно, но като ви гледам никой от "разтревожените" не карате електрички.
За мен си много млад :) И за самолетите, както се и очакваше, се оказа просто невежа :) Но ще плащаме аз ти и всички българи за поредното безумие на нашите ,, чудесни" политици, които явно като теб и Перчема ползват Уикипедия ! И някой път въобще няма нужда от линкове, защото всеки знае да смята и да се открива ,,топлата" вода отново е напълно излишно :)

Spikul

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 10:05

Боби13 написа:
17 авг 2019, 08:00

За мен си много млад :) И за самолетите, както се и очакваше, се оказа просто невежа :) Но ще плащаме аз ти и всички българи за поредното безумие на нашите ,, чудесни" политици, които явно като теб и Перчема ползват Уикипедия ! И някой път въобще няма нужда от линкове, защото всеки знае да смята и да се открива ,,топлата" вода отново е напълно излишно :)
Ок, ще си скъсам дипломата, защото анонимния разбирач-празнодумец Боби13 ми го е казал. Гледай си земеделието и Горнотракийската низина и се чувствай много стар, мъдър и знаещ.
Преставам да ти отговарям, защото нямам нерви и време за губене в празни приказки. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш, макар, че съм сигурен, че пак ще изтропаш някоя простотия. И без това се вижда, че ти не пишеш нищо конкретно, а си уплътняваш времето като се заяждаш по детски, дебнейки по темите.

Spikul

Мнение от Spikul » 17 авг 2019, 12:31

board написа:
17 авг 2019, 07:07
Добро утро. Ставам днес, но ми се струва доста хладничко, дали ще е възможно да пуснете глобалното затопляне малко по-силно, че все пак е средата на август и се надявах да прекарам деня около басейна. :?
Недей и ти сега така. Не знаеш ли, че Глобалното затопляне е виновно и за студа :lol:

Боби13

Мнение от Боби13 » 17 авг 2019, 12:45

Както повечето хора не правите разлика между атмосферно време и климат ! Спикул чрез Уикипедия ще ни обясни преди да си скъса дипломата :) Глобалното затопляне се отнася за промяна на климата :) Лек ден :) Според мъдрия Спикул фактите, че се появяват организми в България, които са характерни за погтопли места е нормално ? Може да имаш много дипломи, но то не те прави интелигентен, Спикул :) И си пази нервите, защото има време до дълбоки старини, когато ще продължаваш да плащаш любимите ти хамерикански те самолети :) За съжаление няма да го видя...

Боби13

Мнение от Боби13 » 17 авг 2019, 13:19

Елф, няма да искат, но няма и да ти повярват...А Спикул ще провери в Уикипедия за ,,Парниковия ефект" и ще ти отговори :) Ние с теб нищо не разбираме :)

Заключена