umidigi

tyro2019
Регистриран: 18 мар 2019, 14:21

umidigi

Мнение от tyro2019 » 18 мар 2019, 14:23

Привет,

Някой има ли впечатления от фирмата и по специално за двата им нови UMIDIGI S3 Pro и UMIDIGY F1 Play
https://www.umidigi.com/

delov
Регистриран: 15 мар 2011, 13:58

Re: umidigi

Мнение от delov » 18 мар 2019, 15:42

бягай далече от Umidigi, отвратителни са, типични китайци. Телефоните им иначе имат вид и до там! После почват мъките...забивания, рестарти.... Никаква поддръжка и ъпдейти.. Вземи си шиаоми, мейзу, хуавей но недей си дава парите за уми, кубот, улефон, елефон, архос, престижио и останалите чайна фирмички с изделия от час по трудово

tyro2019
Регистриран: 18 мар 2019, 14:21

Мнение от tyro2019 » 19 мар 2019, 08:49

Благодаря. Избегнах набутването.

Argetllam
Регистриран: 29 мар 2019, 15:08

Мнение от Argetllam » 01 дек 2019, 21:43

Голяма глупост !!! Неадекватно мнение !!! Да слагаш всичко под общ знаменател - невероятно... UMIDIGI - три телефона - перфектни !!!
Предстои покупка на най новия : https://www.umidigi.com/page-umidigi_f2 ... ation.html . За тези данни и възможности за скромните около 200 $ е невероятен . Само си помисли колко трябва да дадеш за прехвалените ябълки и самсунзи и прочие... Пак ще почнете с вашите " компетентни " опровержения и разбирания. Държа да отбележа че съм имал и ябълка и самсунг. За моите нужди никаква разлика. Съжалявам ако съм обидил някого от феновете им но цената е определяща . Успех - накарайте ме да се забавлявам " фенове " .

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 01 дек 2019, 22:09

Argetllam написа:
01 дек 2019, 21:43
Голяма глупост !!! Неадекватно мнение !!! Да слагаш всичко под общ знаменател - невероятно... UMIDIGI - три телефона - перфектни !!!
Предстои покупка на най новия : https://www.umidigi.com/page-umidigi_f2 ... ation.html . За тези данни и възможности за скромните около 200 $ е невероятен . Само си помисли колко трябва да дадеш за прехвалените ябълки и самсунзи и прочие... Пак ще почнете с вашите " компетентни " опровержения и разбирания. Държа да отбележа че съм имал и ябълка и самсунг. За моите нужди никаква разлика. Съжалявам ако съм обидил някого от феновете им но цената е определяща . Успех - накарайте ме да се забавлявам " фенове " .
Предвид тези гугъл резултати
https://www.google.com/search?q=umidigi ... channel=sb
И тези коментари в gsmarena:
https://m.gsmarena.com/_umidigi_f1-reviews-9524p2.php

Аз не бих.

Argetllam

Мнение от Argetllam » 01 дек 2019, 22:48

По тая логика мога да ти предоставя оплаквания от всички модели телефони . Форумите са пълни с оплакващи се .

tzincbg

Мнение от tzincbg » 01 дек 2019, 23:43

Argetllam написа:
01 дек 2019, 22:48
По тая логика мога да ти предоставя оплаквания от всички модели телефони . Форумите са пълни с оплакващи се .
Да, но при някои марки е ужас. Оплакване след оплакване след оплакване. Мисля, че при Elephone и oikutel беше най-зле. При други има малко оплаквания или си личи, че са дребни неща, грешки в софтуера, не да умира...

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 01 дек 2019, 23:48

Държа да отбележа че съм имал и ябълка и самсунг. За моите нужди никаква разлика. Съжалявам ако съм обидил някого от феновете им но цената е определяща .
След като цената ви е определяща, едва ли сте имал айфони и самсунзи. :D Две несъвместими понятия. Иначе след като сте се насочили към китайци - Xiaomi, Huawei и Oppo са марките. Това недоразумение не мога дори да го изрека... :D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

tzincbg

Мнение от tzincbg » 02 дек 2019, 00:37

Ванката написа:
01 дек 2019, 23:48
Държа да отбележа че съм имал и ябълка и самсунг. За моите нужди никаква разлика. Съжалявам ако съм обидил някого от феновете им но цената е определяща .
След като цената ви е определяща, едва ли сте имал айфони и самсунзи. :D Две несъвместими понятия. Иначе след като сте се насочили към китайци - Xiaomi, Huawei и Oppo са марките. Това недоразумение не мога дори да го изрека... :D
Също бюджетните дивизии на споменатите от теб марки: Redmi, Honor и Realme, съответно.

Argetllam

Мнение от Argetllam » 04 дек 2019, 23:03

Ванката написа:
01 дек 2019, 23:48
Ванко , АЗ ИМАМ айфон и самсунг ( колкото и да не ти се вярва, макар не от последните модели ) - само не знам ти защо коментираш телефон ( който не можеш да изречеш . камо ли да притежаваш ) . Мога да те уверя че UMIDIGI няма нищо общо със споменатите от " tzincbg " ( Elephone и oikutel ) . Материалите и изработката са на ниво и не са правени в " час по трудово обучение " . Щом си позволяваш последните модели на " твоите марки " вярвам че не ти е проблем да си поръчаш UMIDIGI F2 и да споделиш мнение :D . И ако останеш разочарован в пъти в съотношението м/у цена/качество спрямо твоите модели за по 2300 лв. - ще го купя от теб ! Да не правим панаир тук в темата - пиши на лични ps.

Отговори