Браузерът на Samsung за Android с над милиард изтегляния

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 12 фев 2019, 18:04

По-добро наистина няма. Някой функции ги няма дори на настолен компютър. Функцията да гледаш всяко едно видео в плеъра вместо в браузера е уникална.

D0N4T3LL0
Регистриран: 13 мар 2015, 10:34

Мнение от D0N4T3LL0 » 13 фев 2019, 10:08

Доста съм доволен от браузъра както на телефона така и на таблета. Вчера даже си пуснах мача да го стриймвам от някакъв руски сайт и ми хвана всички рекламни прозорци, където изкачат.

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Мнение от MEnergy » 13 фев 2019, 19:33

Не ми харесва, че adblock функцията му се инсталира отделно, както и, че някои сайтове ги зарежда в мобилен формат, независимо че си избрал декстоп версия по подразбиране. Трябва да отвориш страничното меню и изрично да избереш десктоп сайт, за да ти ги отвори - също като Firefox mobile и всички останали. Като цяло има и по-малко общи настройки от други браузъри, които съм използвал. За мен Opera, Habit и в предишни версии - Dolphin преди масовите крашове и деактивиране на adblock функцията му - бяха най-добрите браузъри на мобилно устройство. Също и Maxthon, макар че напоследък и него са го развалили. Habit явно не се поддържа вече от програмиста, иначе няма толкова настройки и персонализации, даже и в десктоп браузър и затова Opera, лично за мен, си остава най-добрият мобилен браузър към момента с всички необходими настройки, особено по сигурността и бисквитките. Дано не го унищожат и него.

Отговори