ne kupuvaite ot JEFF

Alibaba
Регистриран: 16 май 2004, 00:19

za JEFF i drugite magazini

Мнение от Alibaba » 30 май 2004, 17:05

Ami mai trqbva da Govorite s nqkoi koito e po-navatre v nqkoq firma kato JEFF da vi kajat kak si vkrvat GSMmite v bulgariq i pri tqh nqma takova nesto kato otoriziran servis pozakrapvat gi kakto mogat stoto te nemoga da vyrnat telefon na proizvoditel, Ako iskate da ste sigurni v tova koeto kupuvate samo ot Operatori ili :))ako imate poznat v nqkoq firma tva e:)

vse pak sme v BG(nezabravaite):)

Ж0Р0
Регистриран: 23 апр 2004, 18:47

Re: ne kupuvaite ot JEFF

Мнение от Ж0Р0 » 30 май 2004, 18:45

razbira se,4e moje da ima defektni broiki...tova e tehnika,no kato sa tolkova seriozna firma zashto se ciganqt i pravqt pederaski nomera...a az ne sym konkurentna firma,a obiknoven klient,koito e nedovolen ot otnoshenieto i iskam da spodelq mnenieto si i da predupredq drygi hora,za da ne se opraqt po tozi na4in...

Scribble
Регистриран: 13 май 2004, 19:33

Мнение от Scribble » 30 май 2004, 19:44

Майка ми си купи тел. от тях и точно за 2 седмеци се разби тотално. Занесе го за поправка и чак 2 седмици по-късно и го върнаха. С 2 думи българска работа!

SITIZEN
Регистриран: 15 фев 2004, 15:41

Мнение от SITIZEN » 30 май 2004, 21:59

Купих си от jeff SE T630 през февруари и до сега си работи добре.Никъде не можех да намеря телефон само с латински букви.Предлагаха ми навсякъде с арабски .Само в jeff(бургас) имаше телефон с лат.букви.Да чукна на дърво засега си бачка перфектно.Не дай си боже нещо да стане с апарата и да не ми помогнат тогава жална им майка.Хайде със здраве

DefaultUser
Регистриран: 28 мар 2018, 11:04

Мнение от DefaultUser » 30 май 2004, 23:38

DefaultUser написа:
30 май 2004, 21:59
Купих си от jeff SE T630 през февруари и до сега си работи добре.Никъде не можех да намеря телефон само с латински букви.Предлагаха ми навсякъде с арабски .Само в jeff(бургас) имаше телефон с лат.букви.Да чукна на дърво засега си бачка перфектно.Не дай си боже нещо да стане с апарата и да не ми помогнат тогава жална им майка.Хайде със здраве
Evtinoto vinagi izliza skupo. Alibaba e mnogo prav za telefonite po raznite magazin4eta btw

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 30 май 2004, 23:38

DefaultUser написа:
Evtinoto vinagi izliza skupo. Alibaba e mnogo prav za telefonite po raznite magazin4eta btw

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 30 май 2004, 23:54

DefaultUser написа:
30 май 2004, 12:26
Кво сте се разплювали против ДЖЕФ. Аз съм сменил поне 10 телефона и никога не съм имал проблем. Това една от малкото наистина български фирми на пазара за мобилни апарати и услуги където винаги ще ти обърнат необходимото внимание. Защо мислите че в другите големи вериги няма такива проблеми. Това е техника нормално е на 5000-6000 апарата у някой да се появи проблем. Вместо да помолите хората за съдействие при отсраняване на дефекта, вие бълвате планини с глупости и оплаквания. Започвам да си мисля, че това е резултат от желание на конкурентна фирма да пробие на пазара с подронване на авторитета на изградено вече име каквото е ДЖЕФ. Помислете преди да пишете бе хора. Винаги има начин за нормално решение на проблемите.
ДЖЕФ са измамници, това всеки го знае! Освен това фирмата не е българска, а израелско-ливанска с представителство в Кипър (офшорна зона). Има съмнения, че през тази фирма се изпират необложени с данъци приходи от хазарт и контрабанда, както и др. подобни. Но за телефоните: Внасят телефони втора употреба от Близкия изток и от Европа. Миналата година бяха заловени контрабандни телефони на стойност 6 милиона щатски долара, предназначени за ДЖЕФ. Всички апарати без изключение бяха с фабрични дефекти в софтуера. Фирмата се отказа от пратката, която беше уж конфискувана, а по-късно тихомълком пусната на пазара. Смениха панелчетата на слушалките, инсталираха български менюта и айде на витрината - чисто нови! На пазаруващите от ДЖЕФ пожелавам дълбоки джобове с много пари, както и дебели нерви за висене в ремонтните работилници!

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 31 май 2004, 12:00

DefaultUser написа:
Кво сте се разплювали против ДЖЕФ. Аз съм сменил поне 10 телефона и никога не съм имал проблем. Това една от малкото наистина български фирми на пазара за мобилни апарати и услуги където винаги ще ти обърнат необходимото внимание. Защо мислите че в другите големи вериги няма такива проблеми. Това е техника нормално е на 5000-6000 апарата у някой да се появи проблем. Вместо да помолите хората за съдействие при отсраняване на дефекта, вие бълвате планини с глупости и оплаквания. Започвам да си мисля, че това е резултат от желание на конкурентна фирма да пробие на пазара с подронване на авторитета на изградено вече име каквото е ДЖЕФ. Помислете преди да пишете бе хора. Винаги има начин за нормално решение на проблемите.
Ха-ха-ха! Ето потвърждение на поговорката, че за всеки влак си има балъци... упс... пътници! ;) Какво обслужване?! Каква компетентност при съдействие?! Ти сигурен ли си, че си влизал точно в Джеф? Щото иначе бих си направил доста кофти изводи за твоята компетентност ;)

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 31 май 2004, 12:05

DefaultUser написа:
Ако е официално внесен в България от оторизиран представител трябва да има кирилица и българско меню.. и да няма глупости на друг оператор. Например Т-Мобиле. Иначе забрави за гаранцията.

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 31 май 2004, 17:42

DefaultUser написа:
Vij sq frend, trqbva6e da si s men v magazina na Jeff na Obori6te za da vidi6 ultra prosta6ko otno6enie na edin ot slujitelite im kogato im zanesohme predi vreme garancionen telefon s problem. 4oveka si e mnogo prav - ot Jeff i edna burma ne triabva da se kupuva. Kat opre6 do garancia ot tqh 6a razbere6 kakvo imam predvid. Horata ne sa si namerili parite na ulicata, ta da gi davat na 6arlatani. Ae jiv i zdrav.

Отговори