Galaxy S20 Ultra

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от gog88 » 19 мар 2020, 21:46

Не мисля да ставам защитник точно на Леголас, но съм сигурен, че има Ноут 10+.Друг въпрос е, че в тема за прекрасен телефон какъвто е Ултра се стигна до толкова обиди, покачване на напрежението до червено, което на практика развали темата. Много по хубаво би било, ако притежателите на този телефон споделяха конкретни впечатления, силни, слаби страни и т. н. А не защото са дали между 1900и2650 лв за него да говорят общи приказки, че това е ултра-гига-мега як телефон. Със здраве да го ползват притежателите му.
Apple iPhone 11 pro max, Midnight Green
Apple iPhone XS max, Gold
Apple Watch Series, Nike 4 44mm
Apple AirPods Pro
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 20 мар 2020, 07:03

Проблема в тази тема(от цели 36 страници) е че масово коментират хора които НЕ СА притежатели на въпросният апарат, и масово мнението им се определя от реклами(които естество превъзнасят въпросното “чудо”)и ревюта в нета(колко са безпристрастни вие си знаете). Единствено,едно момче което живее в Щатите и ползва и притежава телефона сподели малко повече,като както всички видяхте и прочетохте далеч не беше толкова ласкателно....Другият който претендира че е притежавал апарата(говоря за Елфа) след една камара хвалене го продаде за една седмица(ако това изобщо е вярно разбира се). Всички останали се надпреварват да го превъзнасят без да го имат,и без да става ясно дали изобщо ПЛАНИРАТ да го купят,като всяко едно мнение против и изтъкващо слаба страна на телефона се приема “на нож” с обвинение отново за “айфон фенове” и прочие глупости,в много случаи без изобщо да е намесен айфон някъде!
Иначе казано явно ако не харесваш Ултрата на 100% и не пишеш постоянно какъв велик телефон е това,и как е супер-мега-ултра-як,значи си долен айфонаджия дето нищо не разбира от телефони! И точно всичко това което казах прави темата почти безмислена....
iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray
iPhone XR 64GB Space Gray
Apple Watch Series 5 44mm

stoks
Регистриран: 25 сеп 2006, 19:14

Мнение от stoks » 20 мар 2020, 07:34

#pretorianec- верно,неочаквано изчезна момчето от САЩ,CuBG !! Публикуваше и в друг форум,но и там спря.Беше ценно с първите впечатления и снимки.А сега щеше да е още повече с опита,който е натрупал,но уви!Дано се появи,ако желае!

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 20 мар 2020, 07:47

За последно писа, че щял да връща Ултрата и да взима някой от по-малките модели, от тогава не е писал.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 20 мар 2020, 08:28

Нали и аполон го беше купил - може и той да сподели реални "безпристрастни" впечатления от телефона.
Ако каже също с какви телефони е работил преди това за да знаем с какво го сравнява би било супер.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 20 мар 2020, 08:33

Аполон не може да каже безпристрастно мнение, той освен Samsung друго не ползва и не ще и да чуе за друго. Предишния му телефон беше S9 Plus.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 20 мар 2020, 09:41

pretorianec написа:
20 мар 2020, 07:03
Проблема в тази тема(от цели 36 страници) е че масово коментират хора които НЕ СА притежатели на въпросният апарат, и масово мнението им се определя от реклами(които естество превъзнасят въпросното “чудо”)и ревюта в нета(колко са безпристрастни вие си знаете). Единствено,едно момче което живее в Щатите и ползва и притежава телефона сподели малко повече,като както всички видяхте и прочетохте далеч не беше толкова ласкателно....Другият който претендира че е притежавал апарата(говоря за Елфа) след една камара хвалене го продаде за една седмица(ако това изобщо е вярно разбира се). Всички останали се надпреварват да го превъзнасят без да го имат,и без да става ясно дали изобщо ПЛАНИРАТ да го купят,като всяко едно мнение против и изтъкващо слаба страна на телефона се приема “на нож” с обвинение отново за “айфон фенове” и прочие глупости,в много случаи без изобщо да е намесен айфон някъде!
Иначе казано явно ако не харесваш Ултрата на 100% и не пишеш постоянно какъв велик телефон е това,и как е супер-мега-ултра-як,значи си долен айфонаджия дето нищо не разбира от телефони! И точно всичко това което казах прави темата почти безмислена....
Така ли? Аз пък мисля, че е точно обратното - я виж колко спам и помия се изля.
Къде са тези слаби страни, къде е конкретиката? Като се спре да се сравняват ябълки с круши, тогава може и да стане дискусия. Иначе е несеризно да се изтъкват като слаби страни тегло, цена, съпоставка между 8к и 4к, несъществуващ по-голям ШИМ, миниатюрни снимки съпоставени една до друга на общ дисплей и т.н. Явно има сериозен проблем за мен и той е разликата между SD и Exynos версиите.
Другото не знам какво точно не е добро в този телефон.

pretorianec

Мнение от pretorianec » 20 мар 2020, 10:07

Конкретиката е в това да си купиш телефона,да го ползваш няколко дни,и после да споделиш впечатления! От това по-голяма конкретика здраве му кажи! Всичко останало е в сферата на това което вече написах,параметри на хартия,ревюта в тубата,и реклами! Аз на това “конкретика” не му викам! Разликите между Ексинос,и Снапдрагон(и по-скоро негативната такава относно първия) е още един минус,най-малкото защото в Европа се предлага версията с Ексинос! И един последен въпрос лично към теб! Ти имаш ли го този телефон,а ако не кога ще си го купиш,за да споделиш вече конкретика от първа ръка? Или просто си убиваш времето тук,и си чешиш езика?

И още нещо последно: Колкото конкретика има в мнението на тези които не притежават телефона и споделят слабите му страни-толкова има и в мнението на тези които отново не го притежават,а споделят само колко е най-най....

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 20 мар 2020, 10:13

pretorianec написа:
20 мар 2020, 10:07
Конкретиката е в това да си купиш телефона,да го ползваш няколко дни,и после да споделиш впечатления! От това по-голяма конкретика здраве му кажи! Всичко останало е в сферата на това което вече написах,параметри на хартия,ревюта в тубата,и реклами! Аз на това “конкретика” не му викам! Разликите между Ексинос,и Снапдрагон(и по-скоро негативната такава относно първия) е още един минус,най-малкото защото в Европа се предлага версията с Ексинос! И един последен въпрос лично към теб! Ти имаш ли го този телефон,а ако не кога ще си го купиш,за да споделиш вече конкретика от първа ръка? Или просто си убиваш времето тук,и си чешиш езика?
Нека да изясним нещо. Не аз тръгвам да пиша и плюя пръв. Ти имаш ли го, че го плюеш?
Та да ти отговоря поне - мисля да го купя, когато ми се отвори офертата месец май или юни, ако не ми мине котка път в тези времена.

pretorianec

Мнение от pretorianec » 20 мар 2020, 10:31

Spikul написа:
20 мар 2020, 10:13
pretorianec написа:
20 мар 2020, 10:07
Нека да изясним нещо. Не аз тръгвам да пиша и плюя пръв. Ти имаш ли го, че го плюеш?
Та да ти отговоря поне - мисля да го купя, когато ми се отвори офертата месец май или юни, ако не ми мине котка път в тези времена.
Покажи ми мнението ми където го “плюя” и казвам че телефона не струва! Споделих мнение само за батерията от която има множество оплаквания(в това число от пича от Америка,който е реален ползвател)в режим на дисплея от 120Hz. На такива мнения(вече в интернет) се натъквах още десетки пъти,което съобразено с моя опит със Самсунг ми звучат логично! И понеже говорим за моя опит в момента,през последните 12 месеца съм имал два флагмана от тази марка първо S10,след това и Note 10 plus. От първия(който взех почти веднага след премиерата) освен слабата батерия мога да добавя и изключително зле работещия сензор под дисплея за пръстов отпечатък(който в последствие до оправяха с ъпдейти) а от Note 10 plus отново слабата батерия! Мнението ми е такова и е съобразено от това че ползвам едни и същи неща както и на Samsung така и на Apple телефоните които притежавам,и от там виждам разликата(особенно в батерията която дори и на XR издържа повече-а да не говорим за iPhone 11 Pro Max,нищо че на хартия батериите на тези два телефона са много по-слаби от това което предлага Samsung). Мисля че би се съгласил че това не е просто хейт,а реално мнение на човек който е ПОЛЗВАЛ високия клас и от двата лагера,и може да даде мнение за това. Иначе от това което виждам до момента съм сигурен че като камера и като дисплей ултрата е да не кажа най-добрия(но един от най-добрите) и все пак не забравяйте две неща:
1. Скоро излиза Huawei P40 pro(доказали са че имат също много добри камери)
2.След 5 месеца и iPhone 12.....и тогава може да поговорим пак!

Пожелавам ти да си вземеш телефона когато имаш възможност,и наистина да е това което очакваш,и искаш да е! Обратното след толкова много твои мнения възхваляващи го,ще бъде истинско разочарование...

Отговори