Ти.ком стартира всеки момент

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от YoungGuy » 06 фев 2020, 13:45

Във София съм доволен от ти-ком. Покритието е добро и само в метрото и на отделни места няма покритие. Скоростите са напълно поносими и нямам проблем с бавни тегления ,клипове и игри ,които искат ниска латентност.

Electronium
Регистриран: 05 юни 2018, 17:37

Мнение от Electronium » 06 фев 2020, 14:56

Тиком се продава и в магазините на техномаркет от 1 февруари. Дават и безплатна тестова карта с 3000mb за един месец - за проверка на мрежа, скорости и представяне.

Изпратено от моят Huawei с помощта на Tapatalk

Hitreca Hitrecov
Регистриран: 25 окт 2011, 13:01

Мнение от Hitreca Hitrecov » 07 фев 2020, 05:46

Има ги от известно време в entry!
Така,че според мене има хляб в ти-ком

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 07 фев 2020, 08:11

Hitreca Hitrecov написа:
07 фев 2020, 05:46
Дори не са си направили труда да го напишат в сайта, какъв хляб има. Не бих посмял да подпиша договор с такава фирмичка (Да не забравяме, че това си е Макс и знаем с тях какво се случи. И да не са те, пак няма гаранция, че няма да се случи същото), а предплатените поне в диапазона до 20 лв са само малко по-изгодни от тези на останалите в картела. Казвам останалите, защото според мен и те са част от него - ролята им е именно да НЕ бъдат реална алтернатива.
Последна промяна от defierofodds на 07 фев 2020, 11:09, променено общо 3 пъти.

danilov
Регистриран: 31 дек 2010, 15:19

Мнение от danilov » 07 фев 2020, 11:04

След като намалиха трите оператора МБ. и вдигнаха цените, Ти.ком са много добра алтернатива.

super_adsl
Регистриран: 07 авг 2017, 09:56

Мнение от super_adsl » 07 фев 2020, 20:09

defierofodds написа:
07 фев 2020, 08:11
Hitreca Hitrecov написа:
Дори не са си направили труда да го напишат в сайта, какъв хляб има. Не бих посмял да подпиша договор с такава фирмичка (Да не забравяме, че това си е Макс и знаем с тях какво се случи. И да не са те, пак няма гаранция, че няма да се случи същото), а предплатените поне в диапазона до 20 лв са само малко по-изгодни от тези на останалите в картела. Казвам останалите, защото според мен и те са част от него - ролята им е именно да НЕ бъдат реална алтернатива.
defierofodds - Какво те притеснява да сключиш договор? Аз имам договор от средата на 2018-та.
В общите им условия е записано, че договора се прекратява:
14.1.7. незабавно, по силата на акт на компетентен държавен орган;
14.1.8. незабавно, при прекратяване дейността на Ти.ком, съгласно ЗЕС;
Ползвах 7 месеца безплатно преди да ме оферират то Ти.ком, защото не си прекратих панически договора с Макс, ...... Сега фактурата си ми идва на мейлчето ...Плащам си онлайн .... всичко си е точно.
През декември си промениха общите условия и казват, че ще пускат и роуминг. Верно! Бавят се, ама казвата всеки момент! - Да видим какви ще са им тарифите. Може да са по изгодни от на другите ;)

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 08 фев 2020, 05:41

super_adsl написа:
07 фев 2020, 20:09
defierofodds написа:
07 фев 2020, 08:11
Hitreca Hitrecov написа:
defierofodds - Какво те притеснява да сключиш договор? Аз имам договор от средата на 2018-та.
В общите им условия е записано, че договора се прекратява:
14.1.7. незабавно, по силата на акт на компетентен държавен орган;
14.1.8. незабавно, при прекратяване дейността на Ти.ком, съгласно ЗЕС;
Ползвах 7 месеца безплатно преди да ме оферират то Ти.ком, защото не си прекратих панически договора с Макс, ...... Сега фактурата си ми идва на мейлчето ...Плащам си онлайн .... всичко си е точно.
През декември си промениха общите условия и казват, че ще пускат и роуминг. Верно! Бавят се, ама казвата всеки момент! - Да видим какви ще са им тарифите. Може да са по изгодни от на другите ;)
При прекратяване на дейност, ама Макс юридически не бяха прекратили дейност доста време, през което нямаше интернет. Нали имаше доста периоди, през които нямаше интернет със седмици, а после пак пускаха; а "компетентните държавни органи" само вдигаха рамене.

danilov
Регистриран: 31 дек 2010, 15:19

Мнение от danilov » 13 апр 2020, 11:18

Какво стана? Пуснаха ли роуминг?

python12
Регистриран: 31 мар 2020, 14:03

Мнение от python12 » 16 апр 2020, 10:34

YoungGuy написа:
06 фев 2020, 13:45
Във София съм доволен от ти-ком. Покритието е добро и само в метрото и на отделни места няма покритие. Скоростите са напълно поносими и нямам проблем с бавни тегления ,клипове и игри ,които искат ниска латентност.
Никога не съм ги ползвал и това е много интересно , което споделяш. За мен е повече от странно и неочаквано да имат добро покритие предвид това ,че сигурно имат поне в десетки пъти по-малко клетки, от който и да е друг мобилен оператор, за качеството на услугата вероятно е реципрочно. Имат и в пъти по-малко клиенти и натоварване , но въпреки това ....
Какви скорости , закъснения и въобще общо усещане от ползвания интернет се наблюдават , би ли споделил малко повече ? Те имат малка лента , не вярвам да няма проблем с бавен интернет дори и при добри условия.

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Мнение от YoungGuy » 21 апр 2020, 21:32

python12 написа:
16 апр 2020, 10:34
YoungGuy написа:
06 фев 2020, 13:45
Никога не съм ги ползвал и това е много интересно , което споделяш. За мен е повече от странно и неочаквано да имат добро покритие предвид това ,че сигурно имат поне в десетки пъти по-малко клетки, от който и да е друг мобилен оператор, за качеството на услугата вероятно е реципрочно. Имат и в пъти по-малко клиенти и натоварване , но въпреки това ....
Какви скорости , закъснения и въобще общо усещане от ползвания интернет се наблюдават , би ли споделил малко повече ? Те имат малка лента , не вярвам да няма проблем с бавен интернет дори и при добри условия.
Нека да поотмине пандемията и ще кача тестове и информация. Като цяло скоростта е стабилна от порядъка на 15-20 mbps , латентността
е ниска , в метрото на 100% няма покритие , а за навън ще кача снимки и клипове.

Отговори