Български влогър направи А1 на пух и прах

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от tzincbg » 08 дек 2019, 18:42

Внимавайте, уважаеми оператори. Всеки вече може да ви запише и изтипоса и за няколко месечни такси увъртане да загубите хиляди и хиляди клиенти.


Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Мilen » 08 дек 2019, 20:18

Браво на влогъра!! Гледайте клипа в Youtube и прочетете коментарите!! Много са интересни, особено от бивши управители в магазини на Мтел/ А1.

Ако имате оплакване от вашият мобилен оператор- качете го във фейсбук на стената си, като тагнете страницата на съответният оператор! Не използвайте обиди, тъй като със сигурност наглеците ще го докладват на фейсбук за "език на омразата" и може да бъде изтрит.

Сега разбрахте ли защо няма нормални условия и истинска конкуренция? Със подобни измами операторите си осигуряват достатъчно приходи и нямат нужда да се борят за клиента с по-добри условия и обслужване.

debeliat
Мнения: 29
Регистриран: 12 сеп 2019, 14:56

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от debeliat » 08 дек 2019, 20:26

Проблеми с А1 нямам, не са ме мамили за нищо.

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Мilen » 08 дек 2019, 20:29

Управляващите също са виновни, тъй като нямат воля за изкореняване на тези практики. А начини има- чрез записи със скрити камера и изпратени под прикритие агенти/ пенсионирани полицаи се доказват целенасочените измами, арестуват се управителя и целият персонал на магазина, подвеждат се под наказателна отговорност като Организирана престъпна група за измами и се налагат зверски глоби на оператора. С пълно публично раздухване на случая, разбира се!

Така много бързо ще ги принудят да спазват европейските норми в обслужването на клиентите! Но няма желание и воля в държавата, прокуратурата и полицията за справяне с проблема.

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от tzincbg » 08 дек 2019, 21:44

Мilen написа:
08 дек 2019, 20:29
Управляващите също са виновни, тъй като нямат воля за изкореняване на тези практики. А начини има- чрез записи със скрити камера и изпратени под прикритие агенти/ пенсионирани полицаи се доказват целенасочените измами, арестуват се управителя и целият персонал на магазина, подвеждат се под наказателна отговорност като Организирана престъпна група за измами и се налагат зверски глоби на оператора. С пълно публично раздухване на случая, разбира се!

Така много бързо ще ги принудят да спазват европейските норми в обслужването на клиентите! Но няма желание и воля в държавата, прокуратурата и полицията за справяне с проблема.
Копирам ти коментара под клипа.

Apple_fan
Мнения: 1845
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Apple_fan » 08 дек 2019, 21:54

Имаше един друг влогър, който се оплака от Виваком, но пък не се публикува тук, може би защото не е за А1.

И все не разбирам, всички плюят Мтел/А1, всички казват как ще се пренасят, като им изтекат договорите и пак са с близо 40% пазарен дял с доста пред другите два. И само да поясня, че такъв е делът и при частните и при бизнес клиентите.

Така че кучетата лаят, керванът си върви.

Истината е, че А1 винаги са били най-добрите, но заради измамни служители им пада имиджа.

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Мilen » 08 дек 2019, 22:00

tzincbg написа:
08 дек 2019, 21:44

Копирам ти коментара под клипа.

Няма проблем!

Такива измами се срещат при всички оператори, но като че ли най-често оплакванията са към Мтел/ А1. Ръководството може много лесно да ги спре и да не си развалят имиджа- като промени начина на работа и забрани системата на таргетите. Но тогава ще трябва да предлагат по-добри условия на своите клиенти, за да преподпишат, а това не е начина за правене на бизнес, който знаят и владеят "меринджеите". Важи при всички оператори.

defierofodds
Мнения: 1267
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от defierofodds » 09 дек 2019, 04:04

Apple_fan написа:
08 дек 2019, 21:54
Имаше един друг влогър, който се оплака от Виваком, но пък не се публикува тук, може би защото не е за А1.

И все не разбирам, всички плюят Мтел/А1, всички казват как ще се пренасят, като им изтекат договорите и пак са с близо 40% пазарен дял с доста пред другите два. И само да поясня, че такъв е делът и при частните и при бизнес клиентите.

Така че кучетата лаят, керванът си върви.

Истината е, че А1 винаги са били най-добрите, но заради измамни служители им пада имиджа.
Наистина Ментел имат доста повече абонати от другите и на мен затова ми е чудно как има такъв железен картел и другите 2 категорично не желаят да се борят за клиенти. Както и друг път съм казвал, нито доброто отношение струва пари, нито пък дори мегабайтите, дето ги подаряват. Картелът е от полза единствено на Ментел, да не се разбягат абонатите им.

Ето и аз съм с тяхна карта/боб, но това не е защото са ми симпатипни, а защоти просто никой не ми е дал стимул да се прехвърля.

Apple_fan
Мнения: 1845
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Apple_fan » 09 дек 2019, 07:31

defierofodds написа:
09 дек 2019, 04:04
Apple_fan написа:
08 дек 2019, 21:54
Имаше един друг влогър, който се оплака от Виваком, но пък не се публикува тук, може би защото не е за А1.

И все не разбирам, всички плюят Мтел/А1, всички казват как ще се пренасят, като им изтекат договорите и пак са с близо 40% пазарен дял с доста пред другите два. И само да поясня, че такъв е делът и при частните и при бизнес клиентите.

Така че кучетата лаят, керванът си върви.

Истината е, че А1 винаги са били най-добрите, но заради измамни служители им пада имиджа.
Наистина Ментел имат доста повече абонати от другите и на мен затова ми е чудно как има такъв железен картел и другите 2 категорично не желаят да се борят за клиенти. Както и друг път съм казвал, нито доброто отношение струва пари, нито пък дори мегабайтите, дето ги подаряват. Картелът е от полза единствено на Ментел, да не се разбягат абонатите им.

Ето и аз съм с тяхна карта/боб, но това не е защото са ми симпатипни, а защоти просто никой не ми е дал стимул да се прехвърля.
Наистина в момента стимул няма, прав си. Но преди години операторите наистина даваха оферти за привличане на клиенти от друг оператор.
Но тук Милен е прав. Наистина операторите трябва да се постараят повече, особено маркетинговия отдел. Не може да обявиш някакви смешни оферти и после да изискаш от служителите да правят непосилни таргети. Да не говорим какво е заплащането в магазините( важи и за трите оператора). Без да продаваш-вземаш мизерни пари и те махат след известно време. Ако продаваш, може да докараш 1000 лв, но това са кървави пари и без да се дават добри оферти, според мен трудно да се постигнат.

Боби13
Мнения: 3553
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59
Местоположение: Земя

Re: Български влогър направи А1 на пух и прах

Мнение от Боби13 » 09 дек 2019, 08:27

И текучеството на персонал в магазините е голямо ! Ако някой се задържи година е успех !

Отговори