iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

Мнение от tzincbg » 16 сеп 2019, 05:51

За жака не е толкова страшно - има страхотен адаптор на FiiO от iPhone към жак с качествен звук(че повечето не са).

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 16 сеп 2019, 10:50

Аз нямам проблеми с това кой какво си купува или иска да си купи. Проблема е, че дръзват да сравняват айфоните с другите флагмани, при положение, че предлагаш/ползваш недъгав продукт. Компанията-майка се гаври година след година с тях, едно и също, нови абсурди. Интересно ми е какво трябва да се случи, че да ги откаже от айфона?
Нали не смятате, че подигравките са само тук.
Вижте в Тубата какво ги правят.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 16 сеп 2019, 12:23

Legolaself01 написа:
16 сеп 2019, 10:50
Аз нямам проблеми с това кой какво си купува или иска да си купи. Проблема е, че дръзват да сравняват айфоните с другите флагмани, при положение, че предлагаш/ползваш недъгав продукт. Компанията-майка се гаври година след година с тях, едно и също, нови абсурди. Интересно ми е какво трябва да се случи, че да ги откаже от айфона?
Нали не смятате, че подигравките са само тук.
Вижте в Тубата какво ги правят.
Кой казва че е недъгав продукт,и не трябва да се сравнява с другите флагмани-само ти,и още неколцина други! Това е субективно мнение! Като гледам пазарите не разсъждават като теб,защото ако беше масово така iPhone отдавна щеше да е история вече не мислиш ли? Щеше да в спрян поради слаби продажби,и компанията щеше да се ориентира към други продукти(както е било в миналото). Знаеш ли кой е най-продаваният продукт на Apple в момента от цялото им портфолио? Ще ти дам един жокер-не са компютритр им,нито таблети,нито слушалки,или каквото и да е друго,а именно iPhone! Милиони хора по-света(стотици милиони) купуват именно iPhone,и предполагам се сещаш че не го правят щото цената е много ниска,и за тези пари няма какво друго да си вземат. И какво всички тези милиони са малоумници,стадо,заблудени фенове и т.н?
Едва ли...това че за теб айфон е боклук и не си заслужава парите е лично твое мнение! Ти си избрал друг продукт,друга система,друга марка,и това е! Никой тук не се опитва да те разубеждава,и да ти налага мнението си, че си сгрешил,че си малоумник,че Самсунг и Андроид са адски зле и т.н.
Всяка една операционна система си има своите слаби и силни страни,както и своите фенове! Щом се купува значи явно е ОК! А то не е като да не се купува....

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 16 сеп 2019, 13:38

Там ви е проблема, бъркате успеха като бизнес с качеството на предлаганите продукти. Айфоните са повече стока отколкото смартфон. Турско-индийските сериали са най-гледаните предавания в българския ефир, носещи най-големите приходи от реклама. Значи според теб това са най-добрите продукти?
Аз също съм купувал няколко айфона.
Мога да напиша книга за абсурдните неща в айфона.
Говорим за смартфони струващи над 1500 лева. И като се сетя, че дадох 1100 паунда за айфон Х 256 гб, колкото сега е note 10 5G 512 гб, ми идва да се ударя сам с бухалка в главата.
И ако милиони са доволни, милиарди ги хейтят и имат за недъгави.

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 16 сеп 2019, 14:03

Legolaself01 написа:
16 сеп 2019, 13:38
..
Говорим за смартфони струващи над 1500 лева. И като се сетя, че дадох 1100 паунда за айфон Х 256 гб, колкото сега е note 10 5G 512 гб, ми идва да се ударя сам с бухалка в главата.
И ако милиони са доволни, милиарди ги хейтят и имат за недъгави.
Мда, забелязахме в другите теми колко ги разбираш ябълките. Нито си ги ползвал, нито знаеш как работят.

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 16 сеп 2019, 14:21

Къде са тези милиарди китайците масово ползват iPhone или ти говориш за твоята и на Виктор галактиката ...... Голям хейт голямо нещо....

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Gilespi
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от Gilespi » 16 сеп 2019, 16:53

Факт в момента съм в Мароко и всички жълтури са с айфони

kimy
Регистриран: 28 юли 2016, 02:26

Мнение от kimy » 17 сеп 2019, 08:44

Не се връзвайте на писанията на Legolaself01. Той пуска лакърдии защото има кой да му се връзва. Забавлява се за чужда сметка.

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 17 сеп 2019, 12:36

kimy написа:
17 сеп 2019, 08:44
Не се връзвайте на писанията на Legolaself01. Той пуска лакърдии защото има кой да му се връзва. Забавлява се за чужда сметка.
Разбира се, че се забавлявам.
Да водиш спор с айфонец е признак на оглупяване.
Все едно да направиш от талибанин ревностен християнин. Може и да стане, но на 10 милиона един.
Всъщност формулата на успеха на Епъл са точно глупаците. Както казваше бай Шиле, "глупаците са най-голямата организация в света, имат хора навсякъде"

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 17 сеп 2019, 12:46

Поиграх си тука с един айфон - бърз е, обаче това можеш да инсталираш, онова не, тук тези файлове ги виждаш, другите не може, този формат музика можеш да отваряш, онзи не може. Това много много ме дразни, всякакви тъпи ограничения. И естествено няма usb c. Как така няма да си платиш за отделни слушалки, за отделно зарядно за вилата, как така ще ползваш от колеги? Не - ще купуваш. На всичко отгоре няма бързо зарядно, ок. Ама поне 2А зарядно да бяхте сложили в кутията, как така 1?!
За слушалките в комплекта - да, по добри са от всички, които са били в комплект с телефон - имат силен бас. На другите слушалките подарък нямат никакъв. Но високите честоти са просто ужас, кривят много. Ако държите на качествен звук, ще си купите други.

Отговори