Ново потвърждение от Huawei, че Hongmeng не е за смартфони

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Ново потвърждение от Huawei, че Hongmeng не е за смартфони

Мнение от Вито » 19 юли 2019, 20:34

Не, с моята, няма нужда обаче да намесваш неща които не са ти ясни.
Не ми се търсеше още коментари където казваш, че би купил. Както и да е, то се е видяло, че тук днес е едно, утре друго.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 19 юли 2019, 21:05

Честно казано преди една две седмици щях замалко да съм с P20 Pro за втори телефон, но като видях за какво дърво става въпрос и бързо - бързо се отказах. Многократно съм казвал, че няма да финансирам такива компании. Много ми харесваше и Mate 20 Pro, ако трябва да съм обективен, но политиката и феновете им, които меко казано са отвратителни с техните коментари по форуми и сайтове, не си заслужава човек въобще да им обръща внимание.

А относно другото - мнението не е само мое, но вярата на хората се губи именно заради тия които я проповядват! Доказателства колкото искаш...😂
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 19 юли 2019, 22:16

Възрастен човек си и да се влияеш от мненията на симпатизантите на една или друга марка дотолкова, че да се откажеш да закупиш даден продукт.... просто е странно ?

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 19 юли 2019, 22:38

Боби13 написа:
19 юли 2019, 22:16
Възрастен човек си и да се влияеш от мненията на симпатизантите на една или друга марка дотолкова, че да се откажеш да закупиш даден продукт.... просто е странно ?
На първо място, както вече може би се потретих, се влияя от политиката на тази компания, след това са въпросните фенчета - огледало на самата компания. Манипулациите, лъжите и кражбите са нещата, които най-много ме отвращават. Може би съм странен, че не харесвам въпросните прийоми и това ме отдръпва, може би не съм прав за вас, но съм прав според моите си принципи. Всъщност, всичките тези години съм се ръководил от принципи. За мен Хуавей са отражение на политическата власт. Това е комунизъм! Хванах малко от комунизма и този строй се крепеше именно на тези “добродетели”... Няма как да харесвам гадните комунисти и техните производни!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

Боби13

Мнение от Боби13 » 20 юли 2019, 00:09

Ванката написа:
19 юли 2019, 22:38
Боби13 написа:
На първо място, както вече може би се потретих, се влияя от политиката на тази компания, след това са въпросните фенчета - огледало на самата компания. Манипулациите, лъжите и кражбите са нещата, които най-много ме отвращават. Може би съм странен, че не харесвам въпросните прийоми и това ме отдръпва, може би не съм прав за вас, но съм прав според моите си принципи. Всъщност, всичките тези години съм се ръководил от принципи. За мен Хуавей са отражение на политическата власт. Това е комунизъм! Хванах малко от комунизма и този строй се крепеше именно на тези “добродетели”... Няма как да харесвам гадните комунисти и техните производни!
Тези комунисти отдавна са почитатели единствено и само на едно : финикийските знаци !

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 20 юли 2019, 01:37

Ванката написа:
19 юли 2019, 22:38
Боби13 написа:
Истинския комунизъм Ванка е нещо чудесно, както и истинските комунисти са достойни и стойностни хора.
За съжаление в един момент всичко се изражда и става псевдо. Псевдо-комунизъм, псевдо-комунисти. До 1980 година България е имала нечуван икономически растеж: над 10 милиарда долара дадени на външни държави. Но след това се раждат синчетата на номенклатурата и края е неизбежен.
Демокрацията също е чудесна форма на управление.
Но у нас отново е псевдо-демокрация граничеща към диктатура. Използват я за манипулация, контрол и власт над хората.

А за Huawei съм съгласен с теб.
Лъжи, манипулации, кражби, платени сайтове и блогъри. А масата е като коне с капаци, кажи им, че е най-най и са на барикадите. Гледам да намаля до минимум общуването с такива. Другите марки са ми симпатични: Xiaomi, Oppo, Vivo.

Боби13

Мнение от Боби13 » 20 юли 2019, 08:27

Причината не са си отрочетата на номенклатурата, а други неща, като например, че СССР спира да ни дава буквално без пари нефт и природен газ, а ние преподаване и печелим. Същото е с оръжието, но това е отклонение от темата ! Много са причините !

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 23 юли 2019, 16:38

Вчера са излезли нови разкрития за Huawei, но по форумите нищичко не се говори, незнайно защо :roll:
Първото е, че Huawei тайно са изграждали мобилна мрежа в Северна Корея години наред. Това може отново да влоши отношенията със САЩ, които знаем в какви контакти са с Пхенян. Още повече, че Huawei използват американски компоненти в тяхното оборудване.
И второто, което касае Европа, и то близките наши ширини. След разследване на чешкото национално радио и признание на двама бивши местни мениджъри на Huawei, става ясно, че чешкото подразделение на китайската марка е шпионирало висши политици и бизнесмени и данните за това са прехвърляни към Китай. Ставало въпрос за семейно положение, финансово състояние и други лични данни на следените.
Samsung Galaxy S10

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 23 юли 2019, 17:41

iWolff написа:
23 юли 2019, 16:38
Вчера са излезли нови разкрития за Huawei, но по форумите нищичко не се говори, незнайно защо :roll:
Първото е, че Huawei тайно са изграждали мобилна мрежа в Северна Корея години наред. Това може отново да влоши отношенията със САЩ, които знаем в какви контакти са с Пхенян. Още повече, че Huawei използват американски компоненти в тяхното оборудване.
И второто, което касае Европа, и то близките наши ширини. След разследване на чешкото национално радио и признание на двама бивши местни мениджъри на Huawei, става ясно, че чешкото подразделение на китайската марка е шпионирало висши политици и бизнесмени и данните за това са прехвърляни към Китай. Ставало въпрос за семейно положение, финансово състояние и други лични данни на следените.
Нищо ново или по-различно от другите.
https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/Uik ... 29726.html
А единственият шанс за промяна в Северна Корея е модернизация. Адмирации.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 23 юли 2019, 17:48

Аааа, сега и върлите комунисти с ядрените им опити ли ще защитаваме, щом Huawei са ги модернизирали? Браво.
Samsung Galaxy S10

Отговори