Бойкот всеки ден

DefaultUser
Регистриран: 28 мар 2018, 11:04

Бойкот всеки ден

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 00:16

Ама пичове трябва да има бойкот вски ден!!! Аз днеска си изключих тел. от 11:00 до 16:00. Само 3~4 дена (айде 5 от мен да мине) не повече да си изключваме телефоните за по 6 часа и ще има ефект сигурен съм. Със всички мои познати с които съм говорил днеска подкрепят идеята за всекидневен бойкот.

НЕРЕГИСТРИРАН!
Регистриран: 18 юни 2004, 15:29

Re: Бойкот всеки ден

Мнение от НЕРЕГИСТРИРАН! » 02 сеп 2004, 00:29

АКО СЛЕД ВТОРИЯ БОЙКОТ М-ТЕЛ ПАК ЗАЯВЯТ, ЧЕ ДОРИ В ИНТЕРВАЛИТЕ ЗА БОЙКОТ ПРИХОДИТЕ ИМ СА СКОЧИЛИ ВЕЧЕ ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕМ ПО-СЕРИОЗНИ БОЙКОТНИ МЕРКИ!

НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ МЕДИИ НЕ ОТРАЗИХА СЪБИТИЕТО, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПЪК СВЕТА РАЗБРА ВЕЧЕ ЗА ТОВА! ВРЕМЕ Е СВЕТОВНИТЕ МЕДИИ ДА СЪОБЩЯТ КАКВО СТАВА ТУК!

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 11:44

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 00:29
АКО СЛЕД ВТОРИЯ БОЙКОТ М-ТЕЛ ПАК ЗАЯВЯТ, ЧЕ ДОРИ В ИНТЕРВАЛИТЕ ЗА БОЙКОТ ПРИХОДИТЕ ИМ СА СКОЧИЛИ ВЕЧЕ ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕМ ПО-СЕРИОЗНИ БОЙКОТНИ МЕРКИ! НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ МЕДИИ НЕ ОТРАЗИХА СЪБИТИЕТО, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПЪК СВЕТА РАЗБРА ВЕЧЕ ЗА ТОВА! ВРЕМЕ Е СВЕТОВНИТЕ МЕДИИ ДА СЪОБЩЯТ КАКВО СТАВА ТУК!
Напълно подкрепям идеята за всекидневен бойкот, тя има поне няколко предимства: 1. Така координацията е много по-лесна - знае се че 10-16 часа примерно е времето за бойкот всеки ден, няма нужда всеки ден да се следи сайта. 2. На втория-третия ден ще се разчуе много по-нашироко, ще има време повече хора да разберат и да се присъединят, бойкотът да натрупа "маса". Като е само отвреме-навреме го няма този ефект с натрупването. 3. 6 часа дневно означава около 40% нереализирани печалби за операторите от страна на всеки бойкотиращ (Ако приемем, че човек говори в рамките на 14-15 часа през деня и не говори през нощта). Когато се съберат достатъчно хора, това ще означава реални загуби. Така вече ще обърнат внимание и няма да излизат с нагли реакции пред медиите като говорителя на Мтел....

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 11:53

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 11:44
Напълно подкрепям идеята за всекидневен бойкот, тя има поне няколко предимства: 1. Така координацията е много по-лесна - знае се че 10-16 часа примерно е времето за бойкот всеки ден, няма нужда всеки ден да се следи сайта. 2. На втория-третия ден ще се разчуе много по-нашироко, ще има време повече хора да разберат и да се присъединят, бойкотът да натрупа "маса". Като е само отвреме-навреме го няма този ефект с натрупването. 3. 6 часа дневно означава около 40% нереализирани печалби за операторите от страна на всеки бойкотиращ (Ако приемем, че човек говори в рамките на 14-15 часа през деня и не говори през нощта). Когато се съберат достатъчно хора, това ще означава реални загуби. Така вече ще обърнат внимание и няма да излизат с нагли реакции пред медиите като говорителя на Мтел....
Da ne goworim samo che ako 5 choweka sa si izkluchili tel. drugi 5 ili poweche ne mogat da im zwunnat :)

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 11:58

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 11:53
Da ne goworim samo che ako 5 choweka sa si izkluchili tel. drugi 5 ili poweche ne mogat da im zwunnat :)
ХА ХА ХА Абе я си прочетет глупостите !!! Бойкот всеки ден !!!! За кво са ви тези телефони тогава ????? Много ме е яд че не мрънката нормалните хора,а такива смешници като вас които плащат 5 лева месечно и плачат че им е скъпо

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 11:59

DefaultUser написа:
ХА ХА ХА Абе я си прочетет глупостите !!! Бойкот всеки ден !!!! За кво са ви тези телефони тогава ????? Много ме е яд че не мрънкат нормалните хора,а такива смешници като вас които плащат 5 лева месечно и плачат че им е скъпо

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 11:59

DefaultUser написа:
ХА ХА ХА Абе я си прочетет глупостите !!! Бойкот всеки ден !!!! За кво са ви тези телефони тогава ????? Много ме е яд че не мрънкат нормалните хора,а такива смешници като вас които плащат 5 лева месечно и плачат че им е скъпо

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 12:06

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 11:58
ХА ХА ХА Абе я си прочетет глупостите !!! Бойкот всеки ден !!!! За кво са ви тези телефони тогава ????? Много ме е яд че не мрънката нормалните хора,а такива смешници като вас които плащат 5 лева месечно и плачат че им е скъпо
MF абе ти си много (айде да не обиждам във форума) е заради такива като теб ще ядем дървото не само със сметките за мобилни телефони ами заради всичко, като не ти изнася поне не си изказвай смотаното мнение - аз съм за бойкот до дупка - всеки ден, поне по 4 часа.

DefaultUser

Reee: Бойкот всеки ден

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 12:08

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 00:16
Ама пичове трябва да има бойкот вски ден!!! Аз днеска си изключих тел. от 11:00 до 16:00. Само 3~4 дена (айде 5 от мен да мине) не повече да си изключваме телефоните за по 6 часа и ще има ефект сигурен съм. Със всички мои познати с които съм говорил днеска подкрепят идеята за всекидневен бойкот.
MF lainometche glupawo za twoq info shte ti kaja che plashtam za 2 i polowina chasa ili 3 na mesec po 60lw. smetka koeto e dobre, samo che tupanarcho, nqma da se razsurdq da plashtam i po 30lv ako sluchaino ti se plashta poweche na tebe nie tuka ot foruma shte ti predlojim da platish i nashite smetki. Ti nai weroqtno si kato gajeto mi \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mi shto da boikotiram tq smetkata mi e 20lv.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"20 ama shtoto mi klipwash i ti se obajdam be\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" wikam i az ta i ti si sushtiq klipwash na mama i tata

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 02 сеп 2004, 12:10

DefaultUser написа:
02 сеп 2004, 12:06
MF абе ти си много (айде да не обиждам във форума) е заради такива като теб ще ядем дървото не само със сметките за мобилни телефони ами заради всичко, като не ти изнася поне не си изказвай смотаното мнение - аз съм за бойкот до дупка - всеки ден, поне по 4 часа.
MF alko che Levski i Botev sa mislili kato tebe nqmashe da imat pametnici i da gi pomnim po 100 godini

Отговори