Телефон за по-добра концентрация

dante
Регистриран: 18 юли 2004, 23:11

Телефон за по-добра концентрация

Мнение от dante » 19 апр 2005, 16:42

Това е най голяма глупост която съм чувал напоследък и съм сигурен че ще струва поне 150-200 лв пове4е от телефон от същия клас, а като го гледам и е тези дето се плъзгат което е още поне 200 лв.
И къкво излиза на пазара излиза телефон за 350лв, а Samsung вкарват \"hi-tech\" технологии вътре и става 700лв.
Samsung могат да си го.....

P.S. Ако тази тема ви е интересна може да потърсите новия климатик на Mitsubishi който забавял старението. Как може да се гордеят с подобна измишлотина.

Спирам че се разпиказвах много :)

DefaultUser
Регистриран: 28 мар 2018, 11:04

Re: Телефон за по-добра концентрация

Мнение от DefaultUser » 19 апр 2005, 16:51

DefaultUser написа:
19 апр 2005, 16:42
Това е най голяма глупост която съм чувал напоследък и съм сигурен че ще струва поне 150-200 лв пове4е от телефон от същия клас, а като го гледам и е тези дето се плъзгат което е още поне 200 лв. И къкво излиза на пазара излиза телефон за 350лв, а Samsung вкарват \"hi-tech\" технологии вътре и става 700лв. Samsung могат да си го..... P.S. Ако тази тема ви е интересна може да потърсите новия климатик на Mitsubishi който забавял старението. Как може да се гордеят с подобна измишлотина. Спирам че се разпиказвах много :)
S napreduka na tehnologiite nishto chudno v skoro vreme da se poqvqt takiva raoti (ako veche ne sa se poqvili) i s techenie na vremeto da se doizkusorqvat:)

DefaultUser
Регистриран: 28 мар 2018, 11:04

Re: Телефон за по-добра концентрация

Мнение от DefaultUser » 19 апр 2005, 19:46

DefaultUser написа:
19 апр 2005, 16:42
Това е най голяма глупост която съм чувал напоследък и съм сигурен че ще струва поне 150-200 лв пове4е от телефон от същия клас, а като го гледам и е тези дето се плъзгат което е още поне 200 лв. И къкво излиза на пазара излиза телефон за 350лв, а Samsung вкарват \"hi-tech\" технологии вътре и става 700лв. Samsung могат да си го..... P.S. Ако тази тема ви е интересна може да потърсите новия климатик на Mitsubishi който забавял старението. Как може да се гордеят с подобна измишлотина. Спирам че се разпиказвах много :)
:] имаше и някакви японски рингтонове дето увеличават гърдите...

Отговори