въпрос за epay.bg

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

въпрос за epay.bg

Мнение от avanteex » 23 окт 2020, 21:59

здравейте ,

имам регистрация в ипей бг , от там си заплащам интернет към виваком и мобилен телефон към боб.бг

обаче като реша да заредя предплатена карта примерно на теленор.бг не ми дава ,

пише нещо от рода търговеца не е в списъка към фирми към които можете да заплащате сметка ?

как мога да зареждам предплатена карта на трите оператора през ипей.бг

благодаря

Потребителски аватар
Чо :)
Мнения: 906
Регистриран: 05 фев 2004, 11:49
Местоположение: http://www.curve.app/join#D6X498WN
Контакти:

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от Чо :) » 23 окт 2020, 22:11

Предплатени.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Усмихни се... Животът е Хубав :)
Samsung S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от avanteex » 23 окт 2020, 23:16

като натисна на предплатени услуги , после на оператора който искам да заредя картата пише това :

Вие сте регистриран за услугата "On-line битови сметки" и получателят не е в списъка на търговците, към които можете да извършвате плащане.

petar258
Мнения: 336
Регистриран: 17 сеп 2009, 18:12

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от petar258 » 24 окт 2020, 03:33

Аз пък като натисна предплатени услуги и Теленор, си отваря прозорец за зареждане и вероятно няма проблем да се зареди. Идеи защо не ти се получава - номера не е на предплатена карта, номера е пренесен в друг оператор, не си титуляр на акаунта в ипей и имаш някакви ограничения, кликаш на нещо друго, или нещо друго което не се сещам.
Не знам потребителите с по-ниско ниво от III дали нямат някакви ограничения за определени операции.

Потребителски аватар
Чо :)
Мнения: 906
Регистриран: 05 фев 2004, 11:49
Местоположение: http://www.curve.app/join#D6X498WN
Контакти:

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от Чо :) » 24 окт 2020, 20:41

Имате услуга за ограничаване на плащанията.


3. Деактивиране на услугата "Он-лайн битови сметки"

Във всеки един момент регистриран за услугата клиент може да се откаже от ползването й, по един от следните начини:

3.1. На банкомат, чрез използване на регистрирана в своя профил банкова карта, като следва инструкциите на системата. Деактивирането на услугата на банкомат се таксува с 1.00 лв., който се заплаща в полза на Оператора. В случай, че клиентът откаже заплащането на таксата от 1.00 лв. на банкомат, неговата регистрация за услугата "Он-лайн битови сметки" няма да бъде деактивирана.

3.2. Лично в офис на Ипей АД или Easypay, като представи документ за самоличност. За деактивиране на регистрацията на клиента за услугата, е необходимо данните от регистрацията на клиента в ePay.bg да съответстват на данните от представения документ за самоличност. При отказ от услугата в офис на Easypay, клиентът дължи такса в размер на 1.00 лв. в полза на Оператора, която се заплаща в брой, в съответния офис на Easypay.

След успешно деактивиране на услугата, клиентът автоматично получава достъп до всички платежни услуги, предоставяни от ePay.bg.

Операторът си запазва правото да прекрати предоставянето на услугите при съмнения за злоупотреби от страна на клиента.



****************

Аз съм III ниво, иденифицирал съм се с лична карта.

Как да стана потребител ниво III?

Ако сте физическо лице:

Потвърдете Вашата самоличност онлайн с няколко лесни стъпки. Влезте в профила си в ePay.bg с парола и потребителско име, от меню Настройки изберете “Онлайн идентификация” и следвайте инструкциите, за да прикачите снимка на Вашата валидна лична карта и кратко видео.

или

Посетете офис на Easypay или офис на банките-партньори на "Изипей" АД (ЦКБ и ПИБ), за да се идентифицирате като представите валиден документ за самоличност, копие от който ще бъде съхранен при „Изипей“ АД. След като се идентифицирате на каса, влезте в профила си в ePay.bg с парола и потребителско име и попълните изискваната кратка допълнителна информация, за да довършите регистрацията за потребител ниво III.
Усмихни се... Животът е Хубав :)
Samsung S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510

Потребителски аватар
Диян
Мнения: 1575
Регистриран: 01 фев 2012, 16:44

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от Диян » 24 окт 2020, 21:18

В Теленор може да зареждаш предплатени карти от сайта на Теленор.

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: въпрос за epay.bg

Мнение от avanteex » 24 окт 2020, 23:06

благодаря на всички отзовали се по проблема все ще измисля кво да правя да реша проблема благодаря.

Отговори