Redmi 4 Prime

tony66
Регистриран: 24 окт 2005, 21:06

Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от tony66 » 05 мар 2017, 19:40

Купих го за подарък.Поръчках го няколко дни преди да го подаря.На мен лично адски ми хареса.Бърз,супер изчистен,дисплея кърти и батерията деяни яко

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от PoceH_BS » 05 мар 2017, 20:06

И сега бъди готов да дойдат "специалистите" да ти "обЯснат" как това е "китайска пръчка" която за нищо не става... :D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от algor » 05 мар 2017, 20:12

Интересно защо ползвате някой от флагманите на Самсунг, Хуауей, Сони, Епъл и т.н., ама навсякъде по форумите се дуете колко хубави били китайските дървета Шаоми, които ти се падат като играчки в Зрънчо?!?!

Този феномен никой не се наема да го обясни и ми е все още непонятен. :D
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от PoceH_BS » 05 мар 2017, 20:27

Ако питаш мен конкретно си далече от истината... :D
Това, че ти няма да си промениш мнението за Шаоми си е лично твой проблем, много хора го направиха виждайки техните предимства. А може би злобата ти и ехидните ти подмятания са породени от факта, че си осъзнал как те "клатят" здраво с цените, ама "стискаш зъби и дупе", нищо, че ти го вкарват четвъртит и огромен... (woo)

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от algor » 05 мар 2017, 20:55

Колега, какви са тия саксуални изблици в тема за телефони?!?!
Да не говорим, че и се хилиш сам на глупостите, дето написа...

Ще си повторя въпроса и дано тоди път е разбираем: ти, лично, какъв апарат Xiaomi ползваш и от колко време?
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от PoceH_BS » 05 мар 2017, 21:39

Използвал съм, няколко модела за различен период от време. Ако искаш мога поимено и за кой конкретен период се е отнасяло, но това няма нищо общо с темата и твоите недодялани подхвъляния от чиста злоба и завист!

bladyy
Регистриран: 08 юли 2010, 01:00

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от bladyy » 05 мар 2017, 22:18

Ами аз в момента използвам миналогодишният им флагман Mi5 64 GB и въпреки, че е с 3 GB RAM нямам оплаквания. Малко съм недоволен за ъпдейтите и това, че на мен лично не ми допада UI-а (свикнал съм с EMUI и ми се струва, че е 10 пъти по-развит от MIUI), но телефончето си е железно бих казал. Нямам оплаквания. Един-два дни ми кара батерията, забивания, забавяния или лаг - йок, камерата си се представя доста добре ако трябва да съм чествен. Малко е драматично, когато се заговори за гаранцията ама риск печели, риск губи.

LegolasElf
Регистриран: 19 яну 2015, 23:29

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от LegolasElf » 05 мар 2017, 22:21

[Quote]ти, лично, какъв апарат Xiaomi ползваш и от колко време?[/Quote]

А аз да го питам ли кой флагман на Самсунг, Apple, HTC, LG, SONY е ползвал, че разбра, че Шушумингушоми са по-добри :D
Направо ви се чудя защо се мъчите да общувате с Амеби :D

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от centur » 05 мар 2017, 22:36

@LegolasElf естествено, че всичките ги е ползвал и ги е сменял като носни кърпи от флагман на флагман :D
Xiaomi са по-добри само, когато е фактор цената.

LegolasElf
Регистриран: 19 яну 2015, 23:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Мнение от LegolasElf » 05 мар 2017, 22:46

Xiaomi имат и добри попадения. Mi mix-а като излезе 6гб вариант беше по скъп от повечето флагмани. Силите вече са изравнени при телефоните и само малки отделни детайли наклоняват везните. Мен повече ме подразни, че безпричинно напада @Algor, при положение, че той му говори съвсем културно. И то само защото не споделя неговото мнение.

Отговори