"Макс" с нов план Voicer

Hitreca Hitrecov
Регистриран: 25 окт 2011, 13:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от Hitreca Hitrecov » 13 май 2016, 02:01

Има планове за 30лв на Теленор с неограничени разговори и 5000МБ Нет,като в повечето случай ги намалят за нови клиенти на цени между 18 и 25лв.
Бях взел една предплатена за 5лв на Макса и сложих я изтеглих Voicera и при регистрацията ми изкара някаква си грешка и не получих кода за активация,както е при viber и картата отиде на момента в контейнера,а приложението деинсталация!
Ето защо операторите са скъпи в някой случай,ама надеждни най-вече за Теленора,като единствен минус е,че ниската скорост не е 128Kbps,както е споменато,а е 75-80Kbps!

Loоper
Регистриран: 19 юли 2006, 02:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от Loоper » 13 май 2016, 03:12

Кода който се въвежда ти го дават като си куоиш войсъра... Не го получаваш през приложението явно напразно си си я изхвърлил... :D

Иначе че не струва това приложение - не струва или поне не може в никакъв случай да се смята , че може да се ползва като заместител на гсм-а.

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от algor » 13 май 2016, 07:29

Точно - кода за активация се намира долу в ляво на договора, който се подписва и получава на хартия.
Нищо не се чака и получава като СМС или по друг начин, касаещ активацията.
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

tedick
Регистриран: 14 ное 2007, 10:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от tedick » 15 май 2016, 18:01

И все пак 5 Gb за 5 лева кой оператор предлага?

nkolev_bg
Регистриран: 30 окт 2010, 16:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от nkolev_bg » 15 май 2016, 21:02

[Quote]И все пак 5 Gb за 5 лева кой оператор предлага?[/Quote]

Би ли постнал връзка към тази оферта?

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от kipe » 15 май 2016, 21:07

За Voicer стартов пакет става дума
maxtelecom.bg/voicer/bg/home.html

labaling
Регистриран: 23 май 2014, 00:09

Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от labaling » 15 май 2016, 22:11

В момента, до 31 юни (или юли) Макс имат промоция - получаваш безплатно пакет Войсър, ако отидеш в техен офис. Включва 5 лева разговори и 5000 МВ на макс скорост. Сварих една служителка да моли момче да вземе 4 карти :) Аз бях отишъл с нагласата едната да е лична, а другата на фирмата, но служителката каза - за мен няма никакво значение :) Та "напазарувах" безплатно 10 000 МВ и 10 лв разговори. Общо взето, на който му се занимава може да се запаси със стотици хиляди мегабайти и минути за разговори... и бях помолен да разпространявам инфото и да доведа приятели. :D

goplay89
Регистриран: 29 дек 2007, 01:49

Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от goplay89 » 16 май 2016, 10:56

Потвърдено и от онлайн чата - отивам да напазаря :D

nkolev_bg
Регистриран: 30 окт 2010, 16:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от nkolev_bg » 16 май 2016, 11:32

[Quote]За Voicer стартов пакет става дума
[/Quote]

Благодаря колега,
Ако правилно разбирам, това важи само първоначално за 180 дни след като купя пакета. След като изразходя тези 5ГБ, ако искам да ползвам още 5ГБ за 5лв няма как да стане със съществуващата карта (не откривам нито цена, нито пакети за презареждане), и трябва да купя нова карта?

ceco2004
Регистриран: 12 яну 2010, 20:15

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Макс" с нов план Voicer

Мнение от ceco2004 » 16 май 2016, 12:12

СИМ картата е бонус. Сама по себе си, тя се явява предплатената версия на мобилен Интернет. След като минат 180 дни (при условие, че обема на данните ти стигне за 6м., или ограничението на скоростта е достатъчно), или по-малко (ако изразходиш бързите МВ, а ограничението не ти върши работа), трябва да заредиш нов пакет за данни, които са със валидност 10 или 30, 70 или 180 дни. Ето на този http://www.maxtelecom.bg/bg/personal/4g-lte/mobilen-internet/predplateni/prezarejdane

СИМ картата и гласовата услуга са напълно различни услуги, и няма изискване и двете да са активни. Ако презареждате гласовата услуга, но не и картата за данни, няма да ви бъде предоставен Интернет по нея за за гласовата услуга. Както вече написах тя е БОНУС.

Иска ми се, повече потребители да споделят информация свързана за телефонната услуга. Аз я ползваХ от ноември, и съм на мнение, че на нея не може да се разчита. Ето някои основни минуси:
- не може да се ползва с друго приложение освен Voicer, a той има много бъгове - липсват каквито и да е настройки - мелодия, вибрация... / много трудна работа с логовете на разговорите/ не работи с Bluetooth, a koгато има включен телефона в най-добрият случай само вибрира /
-периодично иска валидна GPS локация, и ако не му се осигури- няма разговор
-когато ти звънят но телефона(или Интернета) ти е изключен, търсещият чува сигнал "свободно", а търсеният няма никакво известяване после за пропуснатия разговор - може да има много лоши последствия.
- няма възможност за удължаване валидността на кредита -заредената сума за разговори изчезва след като й мине срока на валидност, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ дали потребителя е заредил нова сума.

Цената от 5 - 10ст/мин за някой може да е приемлива, но има и много по-евтини решения. А това, че предлагат входящи разговори на които не може да се разчиташ, е само утежняващо, защото при всеки разговор ще трябва да обясняваш кой си, и да не ти звънят на този номер.
Дано оправят проблемите, и се вслушат в потребителите, но като им погледна секцията с новини на сайта им силно ме съмнява. Оператор, който се хвали, че си е платил сметките, и който от близо година няма нов град с покритие. Роуминга заради който "изгоряхме" много потребители няма да коментирам.

Отговори