CAT B15Q

georgievtodor
Регистриран: 29 яну 2009, 00:52

CAT B15Q

Мнение от georgievtodor » 11 авг 2014, 11:06

Здравейте. Като горд собственик на CAT B15Q искам да споделя своите впечатления. Телефонът го имам от 1 седмица и мога да кажа, че като цяло съм доволен, но има и някои неща, които ме притесняват :( . 1. Когато телефонът е в режим на готовност( без да го пипам) изведнъж се рестартира сам и после отново тръгва. 2. Когато гледам нещо в youtube картината се разминава с говора (angry) и не мога да разбера, защо се получава така!!! Пробвах и през WiFi да не би мобилната мрежа да е слаба, но без резултат. 3. Когато телефона ми е в джоба понякога се отключва сам и влиза в някое приложение ( предполагам, че това се дължи на бутона за включване и изклюване понеже е много чувствителен). Наистина е неприятно! Всичко останало си му е наред и най вече батерията е супер! В режим на standby без мобилни мрежи и каквото и да било изкарва по една седмица с много разговори, но да не забравяме, че това не е всичко в един телефон! Ще се радвам, ако има и други потребители, които имат впечатление да споделят как се държат техните телефони.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: CAT B15Q

Мнение от AVKansazov » 11 авг 2014, 15:08

[Quote]Когато гледам нещо в youtube картината се разминава с говора и не мога да разбера, защо се получава така!!! [/Quote]

Изчисти данните на приложението и го пусни отново.

Провери дали има ъпдейт за телефона и беше хубаво като си го купил въпреки че е нов да направиш фабрично възстановяване.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

georgievtodor
Регистриран: 29 яну 2009, 00:52

Мнение от georgievtodor » 12 авг 2014, 19:01

Благодаря за съвета. По повод връщането на фабричните настройки не съм се сетил, а и вече е късно. Трябва да правя бекъп после отначало... Не ми се занимава, но все пак благодаря отново!!!

sports_man
Регистриран: 15 окт 2007, 11:19

Мнение от sports_man » 30 сеп 2014, 23:11

Някой някакви нови впечатления да има за телефона? Как се чува при разговор? Батерията прилично ли държи? Камерата сносни снимки ли прави или са боза? И всякакви др неща свързани с телефона ще са интересни :)

Отговори