HTC One mini

danzelbg
Регистриран: 31 юли 2013, 14:48

Re: HTC One mini

Мнение от danzelbg » 25 яну 2015, 18:48

danzelbg написа:
13 авг 2013, 12:58
С4-мини е по - добро, има 1,5 гиги рам срещу 1гб рам на HTC One mini, процесора е Снапдрагон 400 Крайт и при двата, но при С4 е на 1,7гх - при другия 1,4гх. Може би единствения плюс на HTC-то е ултра пиксел камерата.:)
Ползвам този телефон вече година и нямам намерение скоро да го сменя. Голямото му предимство - страхотните стерео говорители и BEATS-аудиото, което ти взривява главата от качествения звук. Разговорите с този телефон са с в пъти по-добър и ясен звук от други телефони, които съм имал. Това, че е малък за мен е предимство пред големите и неудобни смартфони. Не се налага да нося раница за него и ми е удобен в ръката и в джоба. Да, малко рам (1ГБ), но се справя отлично, и за разлика от NOTE3, който ми се рестартираше сам всеки ден този се държи много стабилно. Всъщност не се е бъгвал никога, дори след ъпдейта. Не лагва, не забива, приложенията вървят прилично. Не го ползвам за игри, за тях имам настолен компютър. Изработката е добра, солидно усещане от алуминия, добър захват в ръката. Пластмасовите лайсни обаче са крехки и макар, че имам протектор същите имат пукнатини на 3 места...Камерата е изненадващо бърза, бърз фокус и заснемане. Единствените минуси, които мога да отбележа са: слабата батерия и липсата на слот за карта памет. Ъпгрейднатият му наследник mini2 има разширение за карта памет, но не ми допада като дизайн заради прекалено облите ъгли.

Отговори