Huawei Ascend P6

GSMaster
Регистриран: 08 дек 2011, 14:33

Huawei Ascend P6

Мнение от GSMaster » 19 юли 2013, 15:00

ХуаВЕЙ Вей, на вей :D

DiDk070
Регистриран: 03 юни 2011, 12:24

Re: Huawei Ascend P6

Мнение от DiDk070 » 24 юли 2013, 00:42

[Quote]За контрол на достъпа, който имат инсталираните приложения до информацията в телефона, се грижи приложението Permission Manager, каквото виждаме за пръв път в телефон с Android.[/Quote]

Явно не си играете с много андроиди... моят телефон XIAOMI Mi-2 го предлага това нещо, даже и в първата версия на телефона го имаше. И между другото от Huawei много добре копират MIUI - ромът с който идва XIAOMI Mi-2. Ако искате да ви направя няколко screen shot-а да видите за какво говоря. А и хардуерът на този телефон е подобен на този в XIAOMI-то, но то излезе преди вече близо година... и на бенчмарковете се справя в пъти по-добре от този телефон... Жалко, още едно китайско недоразумение. Също така камерата му е по-добра от тази на huawei-а... Не че си го хваля, но просто не правите ревюта на правилните телефони...

http://dox.bg/files/dw?a=a1ac3d315c - в този линк ще намерите снимки от интерфейса на XIAOMI...

резултат от Quadrant - http://dox.bg/files/dw?a=58a46d6c10
резултат от AnTuTu - http://dox.bg/files/dw?a=9d40e281c1

... има ли смисъл от коментар?

rado243
Регистриран: 07 фев 2006, 11:30

Мнение от rado243 » 24 юли 2013, 01:30

Кво пробутваш това остаряло Xiaomi MI-2, все едно аз да ти казвам колко по добър е моя 1Х;) С този дизайн на сапунерка:P да като излезе си беше хит ама.... остаря. Huawei Ascend P6 залага основно на дизайн и премиум материали(има съмнения, че производителя на дисплея на Huawei Ascend P6 и HTC ONE е един и същ) Виж Xiaomi Mi3 вече е друга бира(основно от към дизайн)
на Huawei Ascend P6 му куца малко процесора, но обещават да му оправят работата със софтуерен ъпдейт :|

nmnikolov
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Мнение от nmnikolov » 24 юли 2013, 09:23

Вчера в един магазин на Виваком го имаше изложен и да си призная доста добре е направен и дизайна му ми хареса доста. Беше с техния Emotion UI интерфейс и Android 4.2.2. Може производителността му да не е като на флагманите на другите производители, но пък е доста по-евтин от тях и според мен доста хора ще го предпочетат заради това. Преди 2 години дадох 1000лв. за флагман, но тази грешка повече няма да я повторя.

DiDk070
Регистриран: 03 юни 2011, 12:24

Мнение от DiDk070 » 24 юли 2013, 12:55

[Quote=rado243]Кво пробутваш това остаряло Xiaomi MI-2, все едно аз да ти казвам колко по добър е моя 1Х;) С този дизайн на сапунерка:P да като излезе си беше хит ама.... остаря. Huawei Ascend P6 залага основно на дизайн и премиум материали(има съмнения, че производителя на дисплея на Huawei Ascend P6 и HTC ONE е един и същ) Виж Xiaomi Mi3 вече е друга бира(основно от към дизайн)
на Huawei Ascend P6 му куца малко процесора, но обещават да му оправят работата със софтуерен ъпдейт :|[/Quote]

Може да е остаряло, но се справя в пъти по-добре от това недоразумение... И както казах интерфейстът му доста добе копира MIUI... т.е. това устройство е копие на iPhone по дизайн и MIUI по интерфейс. Какво остава да е оригиналното му? Нищо, че и камерата му е супер слаба... И за това да казваш колко по-добър е 1Х-а, ами имал съм го и ако беше с 2GB RAM щеше да е по-напред от това устройство по бенчмарковете....

GSMaster
Регистриран: 08 дек 2011, 14:33

Мнение от GSMaster » 01 авг 2013, 17:00

Стига с тея бенчмаркове твърде много внимание им се обръща пък и виждате как Samsung процедират с бенчмарковете. Освен това когато обикновения потребител си купува смартфон много рядко гледа бенчмарковете иска устройството да има хубав дизайн да е качествено сглобено и да му е удобно.

Отговори