Само при SE ли е така-още една тъпа тема

SE fan
Регистриран: 29 май 2006, 19:35

Re: Само при SE ли е така-още една тъпа тема

Мнение от SE fan » 20 окт 2006, 03:30

Дали случайно използвам тази марка телефони от 8 години, как мислиш??? А дали съм имал софтуерни проблеми??? Като използвате джойстика за детски игрички естествено че няма да работи.

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Мнение от buttman » 20 окт 2006, 06:44

От 8 год. със сигурност не ползваш
SE,най-много от 4год.

PLz
Регистриран: 29 дек 2005, 16:43

Мнение от PLz » 20 окт 2006, 11:37

haha ot 8 godini wika6,q wzemi se osyznai ot koga sy6testwuwa tazi marka.Sony i ericsson si bqha sywsem otdelno ne6to.polzwam sym i sony i ericsson i sony-ericsson i ot trite sym bil dowolen

kuuuukuuuuu
Регистриран: 23 май 2006, 02:16

Мнение от kuuuukuuuuu » 20 окт 2006, 13:44

Absoliutno to4no e tvyrdenieto,4e softuera na Nokia se preebava mnogo pove4e,az sym imal nokia i mi se preebaval 2 pyti,dokato na SE imal sym 3 sony ericssona nito vednyj ne se e prebaval,otnosno joisticite,otvarq6 go i go po4istva6 i si ba4ka.

artman
Регистриран: 23 апр 2004, 19:03

Мнение от artman » 20 окт 2006, 15:02

Да,всички марки си имат кусури,само се чудя
на някои хора що си говорят глупости помежду си въпреки,че всеки си купува телефон според вкуса и потребностите.Малцина не осъзнават,че повечето компаний до известна степен имат договори помежду си както да речем използвайки определена софтуерна платформа като симбиан или за определени части като дисплей и т.н.
Няма апарати,който да не дават дефекти,а развитието на мобилната мрежа също си оказва влияние.Всички виждат само положителните черти на свойте ГСМ-и,но малцина признават за проблемите който имат с тях.

artman

Мнение от artman » 20 окт 2006, 15:08

Значи за да говориш това,ти трябва да си софтуерен специалист,което не ми се вярва щото не можеш да си подкрепиш мнението с доказателства.Е,ти може да си имал проблеми със софтуера На Нокиа,но по скоро
това се дължи на неправилна употреба от твоя страна.Освен това какъв е проблема-поставяш си нов софтуер и всичко е ОК,по важно е апарата да няма хардуерни проблеми,като счупен дисплей,не контактуващ процесор или пукната платка да речем.

Dachev
Регистриран: 28 дек 2004, 19:42

Мнение от Dachev » 20 окт 2006, 16:27

Без да съм софтуерен специалист, а от опит знам следното: всички по-големи производители си имат поддръжката, защото е повече от нормално във всички нови модели да има нещо недоизкусурено по софтуера.
Сони Ериксон, Нокиа, Сименс /сега и БенК-Сименс/ си поддържат сайтовете със софтуер и винаги може човек да погледне и да си актуализира софтуера.
Трите гореизброени производителя поддържат и БГ версии както на софтуера, така и на описанията как става, стъпка по стъпка. Направили са го просто и достъпно, така че всеки човек, що-годе в част /без да е специалист/ да може да си актуализира софтуера на телефона, т.е. ако има бъгове - да ги отстрани.
Съгласен съм с artman, че къде-къде по-сериозен проблем е физическата здравина на апарата.

artman

Мнение от artman » 20 окт 2006, 17:01

Съгласен съм Дачев,поддържат ги.Искам да кажа,че тук много често се оплюват апарати и пройзводители без да се има предвид,че на тъп собственик(на GSM),не може да се угоди.Много е важно как се грижиш за своята покупка,а не само да се пишат врели-некипели,че този или онзи модел имал проблеми.

vladovn
Регистриран: 24 окт 2005, 21:47

Мнение от vladovn » 20 окт 2006, 18:20

Много се радвам че нокиа пунаха подръжка и те, след толкова много години, сега остава да си подържат и всичките апарати.

W800
Регистриран: 30 дек 2005, 11:42

Мнение от W800 » 21 окт 2006, 03:55

pri soni erikson edin kusur nqma-gadnite fenove na nokia da mal4at:))))))))))))))))))))))))))))

Отговори