Марая Кери ще композира рингтонове

Спомениии
Регистриран: 05 фев 2004, 11:49

Марая Кери ще композира рингтони

Мнение от Спомениии » 28 апр 2006, 12:16

Ухаааа...това ще да е нещо изключително....нещо много специално ще композира...
Но да ни обясните какво значи "рингтонИ"? Нещо като "звъняща Тони Димитрова" ли? Велико!!!! Марая Кери....композира за РингТониДимитрова....
Или..опс....РингТониСторарао...че чалгата е хитова по нашите земи...
Гледам и не вярвам на....ушите си ))))
Ама...какво да се прави... Марая не е длъжна да знае как се образува множествено число в българския език...

hub
Регистриран: 16 мар 2006, 13:08

Re: Марая Кери ще композира рингтони

Мнение от hub » 28 апр 2006, 13:15

Незнам повече излагация ли е, или повече смешка. В 33 новини в сайта е написано "рингтонове", както трябва да е правилно. А точно тук, в заглавието, е объркано....... Хора, внимавайте...

djaia
Регистриран: 13 мар 2006, 13:14

Мнение от djaia » 28 апр 2006, 14:51

Прав си, Спомени. По правило, ако съществителното е бройно, ще е тона (5,6, тона), ако е редно-тонове (както е в случая). Тая дума тони, ще да е много адвансната форма))) Поне се посмях))

howards7z
Регистриран: 26 мар 2006, 10:06

Мнение от howards7z » 28 апр 2006, 23:55

Все още не са го оправили :), тук през последните 2-3 дена големи майтапи чета. То аз от долу-горе толкова обръщам внимание на новините де. Или е пълно с правописни грешки, или с технически "неточности", или с "тук, тук и тук" :) вместо да се подчертаят като хипер-линк съответните ключови думи. Незнам кой е редактор и кой ги публикува тия неща, но в предвит на огромната посещаемост е срамота.

hub
Регистриран: 16 мар 2006, 13:08

Мнение от hub » 29 апр 2006, 13:41

Това с "тук" и "тук" в началото ме забавляваше. сега ме дразни. Недомислено е някак.
И ми напомня за песента на Румънеца и Енчев "...пипни ме тук и тук.. тук..и тук..."))))

Отговори