Телефонът е ползван от жена!?

LAAGGER
Регистриран: 30 ное 2004, 16:44

Re: Телефонът е ползван от жена!?

Мнение от LAAGGER » 05 фев 2006, 22:31

Drevnite gurci sa tvurdeli 4e to jenata ne e to4no kato 4oveka..........

Nefertity
Регистриран: 04 фев 2006, 16:19

Мнение от Nefertity » 05 фев 2006, 22:41

Eдна жена да се появи в мъжкия ви форум, за да защити женското съсловие от неаргументирани нападки и вие веднага ще я обявите за комплексарка!
Браво!
И защо?-защото смятам темата за сексистка? А нима не е така?!

Геле, виж в речника думата, защото звучи смехотворно да страдам от комплекси за това, че съм жена!!

По темата: Мисля, че е глупаво да се изтъква като плюс това, че GSM-a е ползван от жена. Има хора, които пазят вещите си- това е! Било то мъже или жени. Възпитание, ценностна с-ма, стойността на парите и др. философии може би са от значение, но не и пола!!
Ако хората, които изтъкват това като плюс в обявите си знаеха, че ще направят такъв проблем -( да се стигне до тема във форум), биха се замислили!! ;))
От др.страна, колкото повече хора видят темата, толкова по-рядко вече ще попадаме на подобни недоразумения!!

Nefertity
Регистриран: 04 фев 2006, 16:19

Мнение от Nefertity » 05 фев 2006, 23:09

.....и слава богу!!!

vihrogon
Регистриран: 12 фев 2005, 18:04

Мнение от vihrogon » 05 фев 2006, 23:25

зависи от самия човек няма значение дали е мъж или жена , но наистина в повечето случаи жените се отнасят по-немърливо към мобилните си телефони , поне повечето момичета , които познавам
пример:
едно момиче от класа ми по 100 пъти си изпуска телефона на ден и вече и става навик
найками нон стоп го мокри , изпуска и темподобни
поне 10-15 примера мога да дам

servantes
Регистриран: 11 мар 2005, 16:34

Мнение от servantes » 06 фев 2006, 09:28

Nefertity - true, true :)))

geleto_
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Мнение от geleto_ » 06 фев 2006, 09:33

Nefertity, аз сам напално сагласен с теб. Ама ти така се разпали. Извинявай, не сам искал да те убидя. НЕ Е ВАЖНО, ДАЛИ Е МЪЖ ИЛИ ЖЕНА. Има хора, които пазят вещите си, и такива които не ги пазят.
ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ

black_mind
Регистриран: 05 дек 2005, 11:33

Мнение от black_mind » 06 фев 2006, 23:53

Това което каза FaceOff за че жените мн надират клавиатурите с маникюрите си е напълно вярно (моята приятелка е същата работа)! Но като цяло за GSM зависи от човека, но за кола не препоръчвам да се купува кола която е карана от жена (може да е чиста и спретната от вътре, но не мисля че това е главното, зависи как е под капака- дигател,скоростна кутия, ходова част и др). Специялно при жените ходивите части на колата са "дроп" в повечето случаи!

PLz
Регистриран: 29 дек 2005, 16:43

Мнение от PLz » 07 фев 2006, 21:28

abe 4oweka si kazwa mnenieto ,4e spored nego ne e hubawo da se kupuwa kola karana ot jena ti pak s twoite"kompleksi' kwa kola si imala i koi mojel da q kara i kak se sprawq.Spoko be!Ne se wprqgai tolkoz

geleto_
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Мнение от geleto_ » 07 фев 2006, 21:36

Хвала на СПОРТНИТЕ сьединители. АМА ТЯ САВСЕМ ЗАХАПА ДЬРВОТО.

Кьм Nefertity.
Успокой топката. Вече жсички си помислят за НЕЧИЙ КОМПЛЕКСИ

WhiteSands
Регистриран: 27 яну 2006, 08:52

Мнение от WhiteSands » 08 фев 2006, 10:01

Принципно е строго индивидуално!!! Общата статистика сочи, че жените по-немарливо се отнасят към всякаква електронна техника, тъй като в общия случай не разбират за какво става на въпрос. Виждали ли сте телефон залят с лакочистител... На мъж това едва ли ще се случи... Според мен, който пише такива неща в обявата си иска да накара потенциалния купувач да си прецени много добре това, което купува, поне аз така бих направил. Чест им прави на тези хора, че го споменават. А сравнението на телефона с автомобил е леко неуместно. Това, че жените са неориентирани и немислещи по природа е причината за автомобилни инциденти. Да не се дразнят дамите, но нещата са природно обусловени. Природата дава едно, а взема друго, не можем да се сърдим ;)

ПП: Познавам жени, които се грижат за телефоните си повече от мен...

Отговори