Galaxy S20 Ultra

apolon25
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от apolon25 » 27 фев 2020, 01:13

board написа:
26 фев 2020, 22:02
Не знам, нещо все повече се отдалечавам от идеята за Ултра...

На хартия огромния сензор на камерата, като че ли не прави огромна разлика, щом и на хартия огромната батерия, може на практика да не дава толкова добър живот.... само в Европа ни цакат с Ексинос ... та някак съм затруднен да се мотивирам защо да извадя подобна сума и да разнасям толкова голям телефон... ама ще видим

Странно ми е, че няма много ревюта на малките S20.
Чакай малко, ти не си ли с S10?
Модел на една година, защо ще го сменяш? Аз съм с модел на 2 години, S9+ , и затова се бъркам, толкова пари. Бъди прагматичен, догодина ще сложат още по -яки камери и на по- малките модели. Изчакай, щом не искаш толкова огромен модел, само за една камера. На мен не ми пречи, все съм с най- големия модел от S серията, от години.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Black
125 Gb , 12 Gb Ram

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 27 фев 2020, 07:38

Вито написа:
27 фев 2020, 00:22
Ама разбира се. Всеки с телефон в банята. Cool. Как пък с водния ми телефон веднъж не се гмурнах с него, а съм бил на дълбоки места... :lol:
А тва, че всички производители не ти признават гаранцията от намокрен "воден" телефон е съвсееееем друга тема!
Аз например понякога гледам Нешънъла или Дискавъри в душ кабината именно от телефона. То така счупих малко и Сонито, докато не сложих читава стойка :mrgreen:
Иначе разбрах, че нямаш нужда да е водоустойчив телефона, нямаш нужда от най-новия процесор, нямаш нужда от най-новото Gorilla glass, нямаш нужда от по-голям дисплей, нямаш нужда от по-голяма сензор в камерата, нямаш нужда и от по-голяма батерия, важното е да е евтин и по възможност от Китай ;)

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 27 фев 2020, 08:30

Ти чуваш ли се изобщо хахаха. Mi 10 pro е със SD865 ако тва не е най-новият процесор не знам в какъв филм си! Една камара народ се оплаква във форума на Самсунг, че няма aptx hd заради тоя велик ексинос. И ако 108мп сензор на китаеца не е голям колкото 108мп сензор на Самсунг съм трамвай. 0.23" по-малък дисплей изобщо не е проблем. И да супер доволен съм от сегашния ми китайски mate 10 pro, за тва народността на мен не ми пречи. Никога не съм бил с капаци на очите. Както сам видя до оня ден бях готов да си купя s20, сега видях, че има нещо по-добро и по-евтино. Тва е. Всеки аи има глава за мислене, дали ще я ползва е друг въпрос.
Изображение Изображение
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

apolon25

Мнение от apolon25 » 27 фев 2020, 09:58

Вито написа:
27 фев 2020, 08:30
Ти чуваш ли се изобщо хахаха. Mi 10 pro е със SD865 ако тва не е най-новият процесор не знам в какъв филм си! Една камара народ се оплаква във форума на Самсунг, че няма aptx hd заради тоя велик ексинос. И ако 108мп сензор на китаеца не е голям колкото 108мп сензор на Самсунг съм трамвай. 0.23" по-малък дисплей изобщо не е проблем. И да супер доволен съм от сегашния ми китайски mate 10 pro, за тва народността на мен не ми пречи. Никога не съм бил с капаци на очите. Както сам видя до оня ден бях готов да си купя s20, сега видях, че има нещо по-добро и по-евтино. Тва е. Всеки аи има глава за мислене, дали ще я ползва е друг въпрос.
Изображение Изображение
Щом си доволен от досегашния си телефон, няма смисъл да даваш 2640 за друг. И аз ако имаше по евтин топ на Samsung бих си взел него, но аз работя с телефон, и винаги искам най- доброто. И мен ме е яд защо толкова скъп го направиха топ модела си, но какво да се прави... мисля вече на 3 години да си го сменям телефона, заради все по високите цени. Китайския не бих си взел, защото не съм работил с него, и незнам каква му е поддръжката. Дали има всичко което ползвам в Samsung. За момента и парите не са ми проблем.
125 Gb , 12 Gb Ram

Spikul

Мнение от Spikul » 27 фев 2020, 10:21

Вито написа:
27 фев 2020, 08:30
Изображение Изображение
Много добре се чувам, защото обобщавам какво си писал до сега. И всъщност не разбрах това aptx HD какво лично те бърка?
Така като те чета, единствено се самонавиваш и си готов да изкараш черното бяло, само и само да не си купиш телефон. Това си е твоя работа разбира се, но конкретно за китаеца ти изброих една камара пи-слаби неща от Ултрата, които обаче за теб явно не са важни, а е най-важно е цената, която всъщност не знаеш каква ще бъде.
Е, аз не съм токова хитър като теб и мисля да се набутам с Ултра.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 27 фев 2020, 12:31

Тва не е хитрост, набутвация си е. :lol:
Плащам за tidal hi fi, за тва ме интересува aptx hd... 2 бона с договор. Благодаря.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Spikul

Мнение от Spikul » 27 фев 2020, 13:24

Вито написа:
27 фев 2020, 12:31
Тва не е хитрост, набутвация си е. :lol:
Плащам за tidal hi fi, за тва ме интересува aptx hd... 2 бона с договор. Благодаря.
Ти да видиш. И колко ще струва този страхотен китаец? Само да не се откажеш и от него, че като гледам ще е 1000 евро, което пак са си 2 бона :mrgreen:

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 27 фев 2020, 13:39

Всеки си купува това, което го кефи! Харесват ми Самсунг, защото изпипват всичко в детайли по подобие на епъл. Дори и да не са перфектни (то кои ли са), за мен са отлично балансирани от към хардуер и софтуер. Хич не ме интересуват някакви платени сайтчета, или мнението на блогъри самозванци и “експерти”. Вземам телефона в ръце и лично аз си го тествам, това ще определи дали ще го купя. Няма да мерим п*шки на кой сензорът или батерията са по-големи, важното е удоволствието от изборът на всеки един от нас. То и за S9+ и S10+ четах къде ли не, колко били зле, колко не си заслужавали парите... Ами S9+ направи две години вече и веднъж не е отишъл до сервиза, кара си ме по ден, ден и половина. Има си отлична камера и не се е задъхал и за миг. За S10+ няма какво да кажа освен, че е поредното произведение на изкуството, а батерията е дори още по-корава и от на предишния. Сигурен съм, че ултрата значително ще ги надгради и двата. Остава само да ми падне в ръчичките и да направя малко снимки преди да го купя.

Аз не мога да разбера, защо продължават да пишат хора, които очевидно няма да си го купят? Хейт да има, нали? Аз да съм влизал в темите на шаоми и да пиша колко велик е самсунга?

Относно слушлките - честно казано не ме интересуват, защото имам предишната версия и още едни страхотни на Сони.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

apolon25

Мнение от apolon25 » 27 фев 2020, 14:17

Ванката написа:
27 фев 2020, 13:39
Всеки си купува това, което го кефи! Харесват ми Самсунг, защото изпипват всичко в детайли по подобие на епъл. Дори и да не са перфектни (то кои ли са), за мен са отлично балансирани от към хардуер и софтуер. Хич не ме интересуват някакви платени сайтчета, или мнението на блогъри самозванци и “експерти”. Вземам телефона в ръце и лично аз си го тествам, това ще определи дали ще го купя. Няма да мерим п*шки на кой сензорът или батерията са по-големи, важното е удоволствието от изборът на всеки един от нас. То и за S9+ и S10+ четах къде ли не, колко били зле, колко не си заслужавали парите... Ами S9+ направи две години вече и веднъж не е отишъл до сервиза, кара си ме по ден, ден и половина. Има си отлична камера и не се е задъхал и за миг. За S10+ няма какво да кажа освен, че е поредното произведение на изкуството, а батерията е дори още по-корава и от на предишния. Сигурен съм, че ултрата значително ще ги надгради и двата. Остава само да ми падне в ръчичките и да направя малко снимки преди да го купя.

Аз не мога да разбера, защо продължават да пишат хора, които очевидно няма да си го купят? Хейт да има, нали? Аз да съм влизал в темите на шаоми и да пиша колко велик е самсунга?

Относно слушлките - честно казано не ме интересуват, защото имам предишната версия и още едни страхотни на Сони.
Напълно те подкрепям адаш, само да добавя, че ако имах S10+ не бих си купил S 20 ultra, но съм с S9+ , и е време за смяна, но с тези цени, се замислям вече за 3 годишна смяна на телефона. След ultra ,чак2023 ще си сменя телефона.
125 Gb , 12 Gb Ram

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 28 фев 2020, 09:34

Вече мога да си позволявам по една ултра всеки месец, без това да се отрази на жизнения ми стандарт. Признавам си, че можех да мина и без S10+ и да чакам директно ултрата, но няма как да я пропусна сега. Надграждането тоя път е осезаемо с тоя екран, батерия и 108MP сензор. Имай предвид, че камерата ще се подобрява още със следващите ъпдейти. Представи си, как ще изглежда снимка направена със 108MP сензор на 4K Qled HDR+ с 50 инча и нагоре телевизор. :P
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Отговори