VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

python12
Мнения: 41
Регистриран: 31 мар 2020, 14:03

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от python12 » 24 апр 2020, 14:11

Apple_fan написа:
24 апр 2020, 13:28
python12 написа:
24 апр 2020, 13:20
Apple_fan написа:
24 апр 2020, 00:35


Това е така, но също така е важно и да имаш добра скорост в затворени пространства. С А1 на някои места трябва да отида до входа на обекта, за да ми зареди страница или пък изпратя снимка, докато с Виваком нямам такива ядове.
За всеки абонат това е единственото важно нещо и всеки трябва да ползва качествена услуга без значение от нищо. Очевидно А1 имат проблем на местата , за които говориш и те не са добра опция за теб. Ако държиш да си при тях , то може да им върнеш обратна връзка , че имат проблеми на тези места с тяхното 4Г/услуга...не всеки път помага, но пък няма много избор:)
Не бих казал, че съм трайно разочарован от А1. Например качеството на разговорите е на светлинни години по-добро от това на Виваком, където е доста често е под всякаква критика. И тук не става дума само за това кой какъв апарат ползва, защото съм звънял и на телефон тип Никоя с фенерче и пак разликата е осезаема.
При мобилния нет и 3Г ми е напълно достатъчно в повечето случаи, просто през 2020 г. вече трябва да се развиваш технологично, защото едно време хората избираха оператора си според това на кой са приятелите и близките им, но сега плановете са с минути към всички мрежи и критерия вече е качеството на услугите и мобилния интернет.
Това е интересно, би ли споделил в какво по точно усещаш разликата в телефонията м/у двата оператора ?

Apple_fan
Мнения: 1844
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от Apple_fan » 24 апр 2020, 15:05

python12 написа:
24 апр 2020, 14:11
Apple_fan написа:
24 апр 2020, 13:28
python12 написа:
24 апр 2020, 13:20


За всеки абонат това е единственото важно нещо и всеки трябва да ползва качествена услуга без значение от нищо. Очевидно А1 имат проблем на местата , за които говориш и те не са добра опция за теб. Ако държиш да си при тях , то може да им върнеш обратна връзка , че имат проблеми на тези места с тяхното 4Г/услуга...не всеки път помага, но пък няма много избор:)
Не бих казал, че съм трайно разочарован от А1. Например качеството на разговорите е на светлинни години по-добро от това на Виваком, където е доста често е под всякаква критика. И тук не става дума само за това кой какъв апарат ползва, защото съм звънял и на телефон тип Никоя с фенерче и пак разликата е осезаема.
При мобилния нет и 3Г ми е напълно достатъчно в повечето случаи, просто през 2020 г. вече трябва да се развиваш технологично, защото едно време хората избираха оператора си според това на кой са приятелите и близките им, но сега плановете са с минути към всички мрежи и критерия вече е качеството на услугите и мобилния интернет.
Това е интересно, би ли споделил в какво по точно усещаш разликата в телефонията м/у двата оператора ?
При А1 разговорът е доста по-ясен и чист, докато при Виваком се усеща, че качеството е по-ниско, има едно като пръщене, не знам и аз как да го опиша. Но пък при А1 има един минус, че времето за свързване(до сигнал свободно) е най-дълго от трите оператора, докато най-кратко е това при Теленор.

Воден-дух
Мнения: 1671
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от Воден-дух » 25 апр 2020, 15:03

Много кофти излъгаха Вивата за 10-те гиги бонус по време на Извънредното положение. Като удължиха срока на положението, казаха, че ще ги предлагат докато трае то, след това изведнъж - че било еднократно активирането, а накрая се оказа, че въпреки, че към момента на засичането ми за новия отчетен период имах останали 2-3 гб от бонуса, просто ги нулира - и сега нито ги има, нито мога да си активирам нов бонус :oops: Освен това няма никакви оферти за отстъпка на устройства с карта Вива клуб без подписване/преподписване на договор :oops:

Воден-дух
Мнения: 1671
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от Воден-дух » 15 май 2020, 06:20

Свърши Извънредното положение, свърши и "гювечът" :oops:
Screenshot_20200515-061609_My VIVACOM.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Apple_fan
Мнения: 1844
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от Apple_fan » 15 май 2020, 08:31

Воден-дух написа:
15 май 2020, 06:20
Свърши Извънредното положение, свърши и "гювечът" :oops: Screenshot_20200515-061609_My VIVACOM.jpg
При мен миналата седмица беше безплатен този пакет. Може би просто не са променили цената.

Отговори