VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

SwollenMembers
Регистриран: 12 мар 2006, 15:57

Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от SwollenMembers » 29 мар 2020, 19:37

monster789 написа:Някой за добро потребителско преживяване ли спомена? С почти невъзможно за отваряне на мобилно приложение?
Обаждате се на 123 и от техническия отдел правят някаква магия, след което всичко в приложението работи.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

alexandrov1
Регистриран: 29 юни 2012, 20:36

Няма нужда Re: VIVACOM с най-добро потребителско изживяване според независимо проучване

Мнение от alexandrov1 » 29 мар 2020, 20:18

Няма нужда в момента да се плюе по операторите.

Каквото можаха, те всички дадоха още в първите дни на извънредните събития - факт.

Да, ясно е, че пак ще има много недоволни, но на някои хора - каквото и да им дадеш - винаги ще им е малко.

Мрежите са натоварени в момента, това е съвсем естествено. За сривове - изобщо не може да се говори.

Нещата са в рамка, всички са отлично свързани.
Могат да работят, могат да се забавляват.

И сега е моментът всеки да си пренареди приоритетите, да престане да си сменя смартфона на няколко месеца, да престане да харчи излишно за непотребни вещи.

Сега много браншове не работят - операторите работят за всички - Да, и малките и големите телекомуникационни оператори сега работят за всички. Безпроблемно.

Затова, моля, мобилните състезатели, които вечно се оплакват, че плащат повече от 15-18лв/месец за мобилни или за стационарни услуги, а същевременно в джобчетата им дрънкат все по-нови и по-скъпи мобилни играчки, и, още по-същевременно, желаят да ползват висококачествени 4G, 4G+, 5G и съпътстващите ги допълнителни комфортни закачки, нека имат търпението и разбирането, че качеството има своята стойност.

Затова, и едните, и другите, да сме живи и здрави!

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 22 апр 2020, 01:18

След последния ъпдейт на tv go днес, спря да работи. И на телефона и на таблета...
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

wer_aac
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Мнение от wer_aac » 22 апр 2020, 01:35

Това се нарича потребителско изживяване :lol:

IphoneXSMax
Регистриран: 18 фев 2020, 15:00

Мнение от IphoneXSMax » 22 апр 2020, 03:41

Абонат съм на А1 и нямам никакви грижи ;)

bibo35
Регистриран: 21 сеп 2009, 21:36

Мнение от bibo35 » 22 апр 2020, 09:16

Аз също съм на А1 и имам наистина много грижи, 4G обхвата им е под всякаква критика и на 3 км. от София и на 16-18 км. от София! Никакъв го няма, една снимка се качва по 3-4 минути или изобщо не се качва! И така онези 10 000 мб дето дават са ми абсолютно ненужни!

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 22 апр 2020, 10:24

Оправиха го още снощи. Работи си навсякъде. Вече запълва екрана на телефони различни от съотношението 16:9.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 22 апр 2020, 11:03

bibo35 написа:
22 апр 2020, 09:16
Аз също съм на А1 и имам наистина много грижи, 4G обхвата им е под всякаква критика и на 3 км. от София и на 16-18 км. от София! Никакъв го няма, една снимка се качва по 3-4 минути или изобщо не се качва! И така онези 10 000 мб дето дават са ми абсолютно ненужни!
За извънградско не си прав, там А1 е без конкуренция. Ако ти се струва зле, явно просто не си тествал друг оператор. Точно Виваком има най-скромен брой базови станции, на много места разположени на огромно разстояние - за справка собствената им карта.

Дори и Теленор, които са средни като обхват, на мен ми правят лошо впечатление извън града. Примерно на Локорско и А1, и Теленор имат антени, обаче като тръгнеш нагоре към планината, Теленор замира още в началото, 1-2 чертички 3Г без никакъв интернет, докато при А1 доста по-нагоре може да хванеш и минимално 4Г, ако сложиш телефона на LTE only. По пътя за Перник, например, също на А1 сигналът е цялостно по-силен.

А виж на картата, примерно, от Реброво по посока Батулия при Вива какви огромни дупки има. Или Банкя, дори, посока Михайлово. Доста повече подобни дупки има из страната.

Иначе в София А1 категорично са най-зле откъм 4Г, да. :)

Който иска приемлив обхват навсякъде, задължително по 1 карта на А1 за извън града и 1 на някой от другите оператори за града (Може би Вива да са най-добре в градовете, щом пускат и 4Г на 900мхз?).
Последна промяна от defierofodds на 22 апр 2020, 11:40, променено общо 1 път.

mjoy383
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от mjoy383 » 22 апр 2020, 11:19

С какъв модел телефон си, че 4 g на а1 ти е зле? Само стари апарати на самсунг ( от самсунг с7 надолу) имат проблем с обхвата или lg апаратите, от айфоните само 8 цата е най-зле като обхват, но за сметка на 7 цата която е по-добра и от Се, 5с, 6 ца. Новите са ок на епъл. Иначе аз за извън градско А1 са най-добре от всички други и като обхват и като качество на нета. Ползвам самсунг с9 аз

wer_aac
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Мнение от wer_aac » 22 апр 2020, 11:24

Потвърждавам горните мнения. Аз като пътувам по Тракия в 80% от времето съм на 4G.

Отговори