Промоционални трафик пакети

Мilen
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Промоционални трафик пакети

Мнение от Мilen » 05 дек 2019, 16:52

Боби13 написа:
05 дек 2019, 15:14
Всеки ден от Теленор има различна награда !

Браво на Теленор!

А към Боби13- няма да му пиша, че е "прекалено възторжен" от промоцията на оператора. По принцип не пиша в теми за Теленор, не съм абонат. Но все пак да види какво е, когато тролеше ненужно и безсмислено по мой адрес в темата за бонусите на Виваком. Дано се замисли следващият път.

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 05 дек 2019, 18:11

Няма проблем. Съобщавам го като факт, а не с венцехваленията, които са типични за теб, където много често най мекото, което употребяваш е ,,Браво". . Нямам никакъв проблем с троленето. Просто не харесвам цветущите хвалебствени думи, които раздаваш под път и над път 😂 И няма да се замислям 🍻 Представям си само как щеше да съобщиш подобна новина, ако идваше от Виваком. Аз написах едно кратко изречение, а ти 😂😂😂

Мilen

Мнение от Мilen » 05 дек 2019, 18:49

Боби13 написа:
05 дек 2019, 18:11
Нямам никакъв проблем с троленето. Просто не харесвам цветущите хвалебствени думи

Както вече ви писах, какво харесвате или не харесвате лично вие е без значение. Всеки човек си има начин на изразяване и вие не сте Върховният съд, за да определяте каквото и да е. Нападането на други хора в публичен форум, вместо да пишете по съществото на темата, си е чисто тролене, лични нападки, нарушаване на правилата на форума, спам и офтопик и подлежи на изтриване. За в бъдеще всяка такава ваша атака по мой адрес ще бъде докладвана на модератор или администратор на форума за предприемане на съответните мерки.

Боби13

Мнение от Боби13 » 05 дек 2019, 18:58

Леле, колко ме изплаши..... Просто си много страшен, но това няма да промени мнението ми, че прекаляваш, а се държиш като 13-годишен, макар че най-вероятно си на възраст, четена отзад напред на 13 😂 Докладвай ме 😂

Мilen

Мнение от Мilen » 05 дек 2019, 19:42

То се вижда кой се държи като 13 годишен. Аз пиша по същество на темите и се опитвам да помагам на хората с инфо и начини за пускане на определени услуги, вие спамите и отправяте лични нападки.

Боби13

Мнение от Боби13 » 05 дек 2019, 19:59

Човече, дай го малко по-неофициално..
Не сме ДВ ! И помагаш като се подиграваш, че с други марки не могат да постигнат твоите скорости, но когато ти напишем да направиш на посочени места... Също пишеш ехидно най-вече за А1... Много добра помощ....

Мilen

Мнение от Мilen » 06 дек 2019, 01:18

Боби13 написа:
05 дек 2019, 19:59
с други марки не могат да постигнат твоите скорости

Това никога не съм го казвал! Напротив, във форума има хора, достигнали над моите скорости. Реагирал съм, когато има глупави обвинения, че едва ли не съм си фабрикувал на Паинт скрииншотите :D Затова вече пускам и линкове към самият спиидтест. Някои хора не могат да приемат, а аз пък най-малко имам вина, че Виваком предлага най-добрите скорости в Бг и това се потвърждава от тестовете на много хора. За мен това също не е ОК- ако искам да се прехвърля, просто няма къде. Разбира се, скоростите не са единствен критерии, но и по покритие няма кой да ги бие, по наличие на съвременни услуги- VoLTE и VoWiFi, никой не предлага повече включен нет в плановете от тях и т.н.

Боби13 написа:
05 дек 2019, 19:59
Също пишеш ехидно най-вече за А1...

За него пишат ехидно най-вече самите му абонати- нямат нито VoWiFi, нито VoLTE- което обещаха публично на своите абонати на голяма пресконференция преди 3 години...Скоростите са им най-ниските в София, като една от причините е горната. Пинга им също е много зле, а това влияе директно на потребителите. Да си подменят пожълтялите антени отпреди 15 години, единствено при тях се среща такова безобразие...

И забележи- всеки може да пише ехидно, да критикува и т.н. всеки оператор, фирма или публична институция в БГ. Критикувай Виваком например колкото искаш, самият аз ги съсипвам от критики наред с другите два за безумните цени в момента. Това е съвсем различно от личните нападки, които ти и други хора си позволяват да отправят към мен и които повече няма да търпя! Щом претендираш да си възрастен човек, престани с личните нападки и се опитай да отговаряш с аргументи, ако имаш такива.

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 06 дек 2019, 07:11

Единствения плюс ако въобще може да се нарече такъв на Виваком е тази скорост на спийдтест. Интернета им е под всякаква критика. Ползвам Теленор и Виваком разликата е от небето до земята в полза на сините... Толкова загуби, дроп и какво ли още не като при нета на Виваком няма...
И какво като предлагат volte/vowifi за колко от абонатите им е ? Да не говорим за качеството на услугата , пръшене , заглъхване не дай си боже да дропне някой пакет и volte-то пътува ....
Ако искат и 2 Gbit скорост да пуснат на спийдтест все тая като няма качество.

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 06 дек 2019, 07:21

kanar написа:
06 дек 2019, 07:11
Единствения плюс ако въобще може да се нарече такъв на Виваком е тази скорост на спийдтест. Интернета им е под всякаква критика. Ползвам Теленор и Виваком разликата е от небето до земята в полза на сините... Толкова загуби, дроп и какво ли още не като при нета на Виваком няма...
И какво като предлагат volte/vowifi за колко от абонатите им е ? Да не говорим за качеството на услугата , пръшене , заглъхване не дай си боже да дропне някой пакет и volte-то пътува ....
Ако искат и 2 Gbit скорост да пуснат на спийдтест все тая като няма качество.

Така е, иначе и покритието им е най-слабо като излезеш от големия град, и отношението/условията - още по-нагли и селски от на другите 2 от картела.

Няма никаква смислена причина човек да точно на тях да стои. И на домашния интернет, доколкото знам, "поддръжката" им е най-абсурдна и дори не работи в почивни дни (Ментел моеж да са всякакви, но поддръжката на фиксираната мрежа продължава да е на доста добро ниво).

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 06 дек 2019, 07:29

Каква подръжка на домашния нет. Там са сложили някакви олигофрени на кол центъра които не правят разлика между интернет и луканков салам ти чакай адекватна реакция. Преди 2 дни им звъня и им казвам че на домашния нет имам голяма загуба на пакети и пинга е до небесата когато въобще го има .... И се започва заучената фраза рестартирайте увото аааа ама вие не ползвате нашето.... ами не можем да ви помогнем.... ( Как да ползвам вашето като за нищо не става )
Иначе проверил линията всичко било наред не бил при тях проблема ....
Добре че знам в коя шахта са пред блока и слезнах да проверя.... Нагънали влакната от другия оператор докато си пускали нови абонати като пазарска чанта и чакай нет ...

Отговори