iPhone 8 Plus

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: iPhone 8 Plus

Мнение от Ванката » 05 яну 2019, 12:52

Първо за много години, здраве и късмет на всички! То се случи в рамките на десетина дни всичко. Нито мислех за втори телефон, нито съм предполагал, че отново ще имам айфон предвид ужасните цени. Получих втора - служебна карта, но не и телефон към нея :D , това си е мой разход. Приятелско семейство на жената, които от 20-на години са там се обадиха, че ще се прибират и искаха да се видят с половинката. Директно ми предложиха да ми докарат един 8 плюс и въобще не се замислих. Та така се получи с този хепи енд. :lol:
Samsung Galaxy S9+ 64GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Buds

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Мнение от gog88 » 05 яну 2019, 13:39

Ванката написа:
04 яну 2019, 17:26
Вчера ми дойде телефончето от Щатите. Взех 64 GB версия. Още не съм го отворил, но предполагам че ще ми хареса много, пък ако реша да го продавам, ще съм на добра печалба. Мислех да пробвам някой китаец от високите класове, като Black Shark, за до 1000 лева, но 8 плюс за парите си е по-добрата бира.
Ванка, този модел е като луксозно френско шампанско спрямо повечето китайски пръчки. Очаквам обаче и въпроси как може да си купиш телефон излязъл преди 16 месеца със скопена (затворена) ОС.
Apple iPhone XS max
Apple Watch Series 4 44mm
Apple AirPods

Потребителски аватар
Jonne
Регистриран: 26 дек 2018, 08:33

Мнение от Jonne » 05 яну 2019, 14:14

gog88 написа:
Ванката написа:
04 яну 2019, 17:26
Вчера ми дойде телефончето от Щатите. Взех 64 GB версия. Още не съм го отворил, но предполагам че ще ми хареса много, пък ако реша да го продавам, ще съм на добра печалба. Мислех да пробвам някой китаец от високите класове, като Black Shark, за до 1000 лева, но 8 плюс за парите си е по-добрата бира.
Ванка, този модел е като луксозно френско шампанско спрямо повечето китайски пръчки. Очаквам обаче и въпроси как може да си купиш телефон излязъл преди 16 месеца със скопена (затворена) ОС.
И като ти е отворена OS ??? Като чета коментари тука какви врътки се правят ... и за какво ?

Sent from my Изображениеusing Tapatalk

danilov
Регистриран: 31 дек 2010, 15:19

Мнение от danilov » 05 яну 2019, 16:06

Отворената OS има няколко неща които аз ползвам постоянно. Първо има синтезиран говор на български, който използвам за книги когато шофирам. Второ свободно ползване на торенти. Трето двоен WhatsApp, viber и messenger. Също приложението Bgmaps което го няма за iPhone. Сигурно има още неща които биха ми липсвали с iphone.

Потребителски аватар
Jonne

Мнение от Jonne » 05 яну 2019, 19:02

danilov написа:Отворената OS има няколко неща които аз ползвам постоянно. Първо има синтезиран говор на български, който използвам за книги когато шофирам. Второ свободно ползване на торенти. Трето двоен WhatsApp, viber и messenger. Също приложението Bgmaps което го няма за iPhone. Сигурно има още неща които биха ми липсвали с iphone.
Това ми звучи като играчка имам телефон и го ползвам като телефон.
Виждам обаче разликата всеки гледа нещо фри, нещо на аванта
Ами ползвам айфон още от излизането на 3GS и нямам оплаквания ... може би защото си купувам приложенията ... виждам разликата от потребителите в България и тези извън България.

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 05 яну 2019, 19:08

danilov написа:
05 яну 2019, 16:06
Отворената OS има няколко неща които аз ползвам постоянно. Първо има синтезиран говор на български, който използвам за книги когато шофирам. Второ свободно ползване на торенти. Трето двоен WhatsApp, viber и messenger. Също приложението Bgmaps което го няма за iPhone. Сигурно има още неща които биха ми липсвали с iphone.
По второто мога да те светна, че има iTransmission (торент клиент):

Изображение

който можеш да си инсталираш от tweakboxapp сайта (също е бъкано с други като Whatusi Duplicate):

Изображение

Ето нагледно как имам 2 броя Whatsapp:

Изображение

Така, че не давай генерални заключения, че не можеш еди какво си без да си опитал или дори да имаш най-малка представа, че може...
Никога няма да ме видиш да твърдя, че iOS е по-функционална от Android, защото това никога не е било и няма да бъде така, но с външни приложения може да се направи използваем (до където позволява самата iOS).

Потребителски аватар
Jonne

Мнение от Jonne » 05 яну 2019, 19:14

centur написа:
danilov написа:

Изображение

който можеш да си инсталираш от tweakboxapp сайта (също е бъкано с други като Whatusi Duplicate):

Изображение

Изображение

Така, че не давай генерални заключения, че не можеш еди какво си без да си опитал или дори да имаш най-малка представа, че може...
Никога няма да ме видиш да твърдя, че iOS е по-функционална от Android, защото това никога не е било и няма да бъде така, но с външни приложения може да се направи използваем (до където позволява самата iOS).
Торент не ползвам имам нетфлих и хбо. Защо са ми по две приложения ??! Ама ти си знаеш
Просто не мога или не искам да го възприема
Айде лека

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 05 яну 2019, 19:39

Погледни кого съм цитирал ;)

Потребителски аватар
Jonne

Мнение от Jonne » 05 яну 2019, 19:59

centur написа:Погледни кого съм цитирал ;)
A ок

Leo Kolev
Регистриран: 09 авг 2010, 02:42

Мнение от Leo Kolev » 24 мар 2019, 23:52

centur написа:
05 яну 2019, 19:08
danilov написа:

Изображение

Изображение

Изображение

Защо само споделяш приятната част. Кажи също как на няколко дни въпросните приложения спират да работят и се налага отново да бъдат изтегляни. Реално и двете операционни системи си имат своите плюсове и минуси.
Samsung Galaxy S9 Plus
Apple iPhone 8 Plus

Отговори