iPhone SE

ecstasy80
Регистриран: 09 фев 2011, 13:48

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от ecstasy80 » 09 дек 2017, 16:28

На снимки не вярвай.
Идва телефона - отваряш, проверяваш..тогава плащаш!
Поздрави и успех!

Rozoveca
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 17:20

Само, че няма да имам тест на телефона, а и не знам дали и кутията ще мога да отворя...

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 20:12

ъп - накарах човека да ми снима и тая другата простотия гаранционна карта ли е, какво е..прикачих го, та да ми кажете какво да правя, че се побърквам..Благодаря прдварително!

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Blue Sky » 10 дек 2017, 18:07

Не си струва. Това може би е най-лошият продукт на Епъл евър.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от iWolff » 10 дек 2017, 18:13

Напротив, телефончето си е много добро за тези, които не обичат големите размери. Цената също му е прилична. А относно гаранцията, вече ти се каза, че дори без писмена гаранция и какъвто и да било друг документ, имаш 1 година международна гаранция от момента на активирането на телефона.
iPhone 11 + AirPods 2

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от algor » 10 дек 2017, 20:04

Колега, ама ти още ли влачиш тая одисея?!?!
Кое точно те плаши и притеснява все още?!?!

От къде си ти и от къде е продавача?
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 10 дек 2017, 20:07

Още я влача, колега, утре сме се разбрали да ми прати телефона, ама тъй като е запечатан нямам право на тест, говорихме и мисля,че всичко ще е точно, не се занимавам с някакви лапетии. Надявам се всичко да е наред, и скоро ще пиша пак :)

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от algor » 10 дек 2017, 20:41

Нормално е да имаш само преглед, без тест, защото активиран телефон се продава по-трудно от неактивиран.

Стискам палци всичко да е наред и да почерпиш с кеф :D
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

botor
Регистриран: 14 окт 2010, 10:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от botor » 11 дек 2017, 01:18

Кефа ще го усети още на първия ден но...моите съболезнования на колегата...но нищо след месец ще пише във форума на самсунг галакси:)

Отговори