iPhone SE

Rozoveca
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 13:16

IMEI-я ли са ти искали, или серийния номер?

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от kipe » 09 дек 2017, 13:24

Сериен номер и ето тук се въвежда:
checkcoverage.apple.com/bg/bg/

chasovnik
Регистриран: 07 юни 2017, 20:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от chasovnik » 09 дек 2017, 13:25

От Криатив център ми "казаха по телефона", че ако имаш документ, доказващ покупката на апарата ще ти го сервизират в едногодишния гаранционен срок. Ако нямаш, въпреки гаранцията - ядеш кабела на зарядното както се казва. Нещо ми се струва, че го играят: не сервизираме чужди апарати, т.е. гаранцията в БГ е непрехвърляема.

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 13:31

Проверих серийния номер, всичко е окей, а ето ви и документа който доказва покупка, вижте го (прикачен е) обаче на никое от скритите от мен места няма сериен номер..ще стане ли с него ?

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от kipe » 09 дек 2017, 13:39

Серийният номер го има на кутията и в софтуера на устройството settings > general > about?

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 13:45

Проверих го него, от кутията го видях, тъй като телефона не е при мен още, за фактурата исках да попитам дали ще важи при сервизиране? Тъй като са купени 4 телефона, а пък и в самата фактура няма никъде упоменат сериен номер. Това ми е въпроса, ако се развали телефона, дали ще може да се обслужи гаранционно?

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от iWolff » 09 дек 2017, 14:51

На жена ми IPhone 7 го смениха в Creative Center поради дефект без да искат абсолютно никакъв документ, въпреки че си ги носех в мен документите. Само го провериха пред мен по сериен номер и го приеха. Никакъв документ.
iPhone 11 + AirPods 2 + Galaxy Watch 46mm

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 15:46

Значи няма нужда да се притеснявам,аз все пак ще имам някакъв документ, ама колко има смисъл от него....като цяло цената е със 140 лева по-ниска, отколкото в магазина, а телефона си е запечатан..

ecstasy80
Регистриран: 09 фев 2011, 13:48

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от ecstasy80 » 09 дек 2017, 15:54

Да разбираме ли, че ти пращат снимки и ти проверяваш?

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 16:20

Просто човека, който ми продава телефона ми прати снимка на кутията, та да видя това,което ме интересуваше

Отговори