iPhone SE

Rozoveca
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 03 дек 2017, 22:03

Верно? Това не го знаех, при айпада дали пак е така, от емаг съм го купувал него?

ilchev_n
Регистриран: 18 мар 2010, 20:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от ilchev_n » 03 дек 2017, 22:07

Предполагам , че важи и за него ! Това е политика на Епъл ! Заменят проблемния апарат с нов !

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от algor » 03 дек 2017, 22:25

При покупка на какъвто и да е апарат първо проверяваш серийният номер (както си го направил), след това слагаш карта и активираш апарата (без значение дали е нов или стар, а може да го пробваш и с карти на два оператора за да си сигурен, че е ФО)), след като вече е активиран и правиш и получаваш обаждания влизаш в Apple store и с акаунта си теглиш приложение (каквото и да е, безплатно) и ако всичко е наред и с това, можеш да бъдеш спокоен, че не си попаднал на андроидско менте, което изглежда като интерфейс едно към едно с айфона, но не е айфон.

(beer)
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от algor » 03 дек 2017, 22:28

[Quote]Това е политика на Епъл ! Заменят проблемния апарат с нов ![/Quote]

В България вече се ремонтира първо и само в краен случай се подменя апарата с нов, докато в магазините на Apple в Англия подменят без проблем.
За Англия говоря от собствен опит, но може и в други страни да е така, не знам.
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 03 дек 2017, 22:37

Доколкото знам в емаг всичко е румънско, на мен айпада ми дойде с книжки на румънски език най-отгоре (имаше и английски де, ама на първо място бяха румънските, което значи че е от там) което може би значи, че ще ако евентуално се развали ще се сервизира в румъния, и може да бъде заменен? :D

ilchev_n
Регистриран: 18 мар 2010, 20:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от ilchev_n » 03 дек 2017, 22:47

Говорим за едногодишна междунарона гаранция към Епъл ! Предполагам , че ги сменят! Имам познат му смениха с нов взет от Теленор ! Знам и други случаи с апарати от istile също подменени с чисто нов , но гаранцията ти продължава не е нова една година !

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 11:47

здрасти пичове, ами ако нямам гаранционна карта/книжка дали ще ми важи едногодишната гаранция към епъл? телефона е чисто нов, проверил съм имея, но е купуван от фирма и човека който ми го продава има платежно (фактура) за покупката, но телефоните са били 4 на брой и се чудя сега кво да правя..защото пък цената е доста добра..прикачих снимка, мисля че това до кутията май е гаранцията,или?

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от kipe » 09 дек 2017, 12:42

Честито, взел си си най-доброто устройство за джоба. За гаранцията като стане въпрос ще те питат за сериен номер, после гледат някъде и казват в гаранция ли е или не.

Rozoveca

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от Rozoveca » 09 дек 2017, 12:55

Не, аз още не съм го взел, но като цяло тая фактура има ли смисъл от нея..ако нямам гаранционна карта ще свърши ли работа, или?

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE

Мнение от kipe » 09 дек 2017, 13:05

Не съм сигурен, нека и други да кажат. Когато бях тръгнал в началото да си сменям дисплея (виж в началото на темата), от сервиза по телефона им продиктувах номера и те казаха гаранционен е, носи го ще ти го сменим, но аз така и не отидох.

Отговори