Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Мнение от pretorianec » 13 май 2021, 12:09

Scorpinox10 написа:
13 май 2021, 11:52
Нормално е да разбирам от компоненти. Почти 5 години асемблирах компютри за голяма техно-верига. Отделно и профилактика, почистване, смяна на термо-паста, термо-падове, и ъпгрейд на лаптопи. Включително и макбуци. И сега го правя на себе си и приятели около мен. Нямаш си на идея как едно бързо ssd или една плочка РАМ може да преобрази системата ти. И идваш ти и казваш "компонентите не са важни". За присмех си. Ще ти го каже всеки, който се занимава с компютри.
Добър хардуер може да работи с по слаб софтуер, но обратното НИКОГА. Защото хардуера има параметри, които не може да надскочиш чисто физически.
И не точа "лиги" за такъв лаптоп. Моята марка е Asus Rog, но отдавам заслуженото на направеното.
Случайно да ти кажа ползвам SSD и да,знам колко бързо може да преобрази системата ти в добавка с RAM паметта,добро дъно,и захранване. Щом си асемблирал компютри следва прекрасно да ме разбираш какво искам да ти кажа. Сори,ама тва че не го изтъкваме постоянно(или че ползвам предимно Apple)не означава че "ям доматите заедно с коловете"! И също така знам че добър хардуер може да работи със слаб софтуер,но на мен идеята ми е не просто да "работи" а да работи много добре(дори идеално). Не съм казал също така никога че "компоненти те не са важни"!!! Винаги когато говоря за връзката софтуер-хардуер съм твърдял че НЕ САМО компонентите са важни! Прехласването по мощ на хартия води до неприятни изненади понякога....
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Graphite
Apple Watch Nike S6 GPS 44mm

Apple AirPods Pro

Потребителски аватар
radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Re: Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Мнение от radko89 » 14 май 2021, 20:30

Ето и поредното ревю, в което споменават как се гъне лаптопът (на 2 минути и 10 секунди)

Та - може да е добър лаптоп, но не опитвайте да ми казвате или да се самозалъгвате, че е здрав и не се гъне..

Отговори