Xiaomi Mi 11 Pro и Mi 11 Ultra са водоустойчиви и с подобрени камери

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Xiaomi Mi 11 Pro и Mi 11 Ultra са водоустойчиви и с подобрени камери

Мнение от pretorianec » 08 апр 2021, 15:56

milenski73 написа:
08 апр 2021, 12:53
Аахахааа... флагман на годината, ама в Китай. В останалият свят има други марки.
Помня те от преди години тук, как ти, и един друг образ го раздавахте едва ли не рекламни лица на Xiaomi във форума, и критикувахте всеки с флагман на Самсунг, или не дай си Боже айфон претендирайки как всяко едно Xiaomi нисък или среден клас е в пъти по-добро от гореспоменатите...
Радвам се че си изкарал някой лев(като гледам в подписа ти) си сменил и марката с нещо бая по-качествено, и сега вече Xiaomi, са "второ качество" че дори и високия им клас... :lol:
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Graphite
Apple Watch Nike S6 GPS 44mm

HUAWEI P40 Lite
HUAWEI Freebuds Pro Carbon Black

milenski73
Регистриран: 15 окт 2006, 12:11

Мнение от milenski73 » 08 апр 2021, 21:11

pretorianec написа:
08 апр 2021, 15:56
milenski73 написа:
08 апр 2021, 12:53
Аахахааа... флагман на годината, ама в Китай. В останалият свят има други марки.
Помня те от преди години тук, как ти, и един друг образ го раздавахте едва ли не рекламни лица на Xiaomi във форума, и критикувахте всеки с флагман на Самсунг, или не дай си Боже айфон претендирайки как всяко едно Xiaomi нисък или среден клас е в пъти по-добро от гореспоменатите...
Радвам се че си изкарал някой лев(като гледам в подписа ти) си сменил и марката с нещо бая по-качествено, и сега вече Xiaomi, са "второ качество" че дори и високия им клас... :lol:
Явно имаш деменция. Не съм ползвал китайски марки никога и не съм и притежавал такива. Търси си дръгаде поприще, от мен не очаквай да се вързвам на такъв вид провокацийки.
Note 20 Ultra 5G

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 09 апр 2021, 10:27

Супер телефон си Ултрата, определено Шаоми представят доста силни предложения тази година.

Единствено не знам това, че догониха и ценово основните играчи на пазара, как ще се възприеме от досегашните им фенове.

arakchiev
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Мнение от arakchiev » 09 апр 2021, 11:40

Според мен е много интересно и как феновете на другите марки ще възприемат изравняването на цените, защото при еднаква цена Mi 11 Ultra е с обиколка напред срещу всяко друго предложение на пазара. Да не забравяме и офертата за безплатна смяна на екрана при счупване през първата година, което иначе знаем колко би струвало. Въобще, цялостния пакет с най-добър екран, ново поколение камера, която наистина прави това което обещава, най-бързо зареждане, летящ Miui 12.5, отличен звук, очаквам че ще привлече доста погледи и от другите дворове :)

Потребителски аватар
board

Мнение от board » 09 апр 2021, 15:21

arakchiev написа:
09 апр 2021, 11:40
Според мен е много интересно и как феновете на другите марки ще възприемат изравняването на цените, защото при еднаква цена Mi 11 Ultra е с обиколка напред срещу всяко друго предложение на пазара. Да не забравяме и офертата за безплатна смяна на екрана при счупване през първата година, което иначе знаем колко би струвало. Въобще, цялостния пакет с най-добър екран, ново поколение камера, която наистина прави това което обещава, най-бързо зареждане, летящ Miui 12.5, отличен звук, очаквам че ще привлече доста погледи и от другите дворове :)
Аз ако януари не си бях взел S21 Ultra, сигурно щях да взема Mi11 Ultra. Вече Шаоми ползва толкова много компонентите произведени от Самсунг, че не ги гледам като нещо много по-различно. Така че, да, определно могат да привлекат не малко хора от другите лагери.

arakchiev
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Мнение от arakchiev » 09 апр 2021, 16:37

Аз по-скоро имах предвид айФончовците, защото твоята Ултра е великолепна машинка и без това, не вярвам, че ще си недоволен и след няколко години, камо ли сега. Да видим дали въобще ще има Ми Ултра на родния пазар де :)

Потребителски аватар
board

Мнение от board » 09 апр 2021, 18:10

arakchiev написа:
09 апр 2021, 16:37
Аз по-скоро имах предвид айФончовците, защото твоята Ултра е великолепна машинка и без това, не вярвам, че ще си недоволен и след няколко години, камо ли сега. Да видим дали въобще ще има Ми Ултра на родния пазар де :)
Е не, при айфоните е друга подбудата. На пазара има достатъчно телефони с големи сензори, перископи, 120Hz дисплеи, бързо зареждане и т.н.... които не са успели да изкушат ползвателите на айфони. Така че едва ли конкретно новото Mi ще направи разлика по този въпрос.

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 09 апр 2021, 18:40

arakchiev написа:
09 апр 2021, 11:40
Стига да няма проблемите на Mi10T Pro определено Ще си заслужава. Аз със сигурност ще имам едно на ум да го видя като дойде в България и евентуалната му покупка , за да разнообразя малко след 12г с iOS :D

Scorpinox10
Регистриран: 09 фев 2011, 23:01

Мнение от Scorpinox10 » 09 апр 2021, 22:29

Покупката в момента е супер неизгодна.
От 1099 долара до 1399, което евентуално ще е еквивалентно на цената в евро. Виж, след 6 месеца нещата ще стоят другояче, но с толкова скъпоструващо китайче не бих рискувал.

Потребителски аватар
board

Мнение от board » 10 апр 2021, 00:20

Scorpinox10 написа:
09 апр 2021, 22:29
Покупката в момента е супер неизгодна.
От 1099 долара до 1399, което евентуално ще е еквивалентно на цената в евро. Виж, след 6 месеца нещата ще стоят другояче, но с толкова скъпоструващо китайче не бих рискувал.
За покупка от Китай ли говориш?
Нещо не ми звучи като много добра идея да се дадат толкова пари за телефон без гаранция. Да трябва да му слагаш къстъм ромове за да подкараш гугъл услугите... и т.н
С подобни неща определено се чупи премиум усещането от топ флагмана, но всеки си преценява де.

Отговори