Facebook и Instagram ще блокират акаунтите на Тръмп за неопределено време

exgrigor
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Facebook и Instagram ще блокират акаунтите на Тръмп за неопределено време

Мнение от exgrigor » 09 яну 2021, 08:46

Не знам какво се радват на този 78 годишен “изкукал” старец.Доколкото четох вицето му ще движи нещата,а той ще е кукла докато мърда :D
Как от 300 млн. не можаха да намерят млад и енергичен кандидат не знам...

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 09 яну 2021, 09:18

board написа:
09 яну 2021, 08:44
Spikul написа:
09 яну 2021, 08:22
И какво ти е направил, че съм любопитен?
Пречи ми на работата с различни свои действия, като примерно със забраните да се издават визи и да се пътува. Примерно защо мислиш, че целия технологичен бизнес в щатите му се дразни, защото има нужда от квалифицирани кадри от цял свят, а не само от хора от местния колеж.
Хахаха. Ти сериозно ли?
Сигурно при Обама и Клинтън пътуваше свободно до САЩ :mrgreen:

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 09 яну 2021, 09:33

Spikul написа:
09 яну 2021, 09:18
Хахаха. Ти сериозно ли?
Доста сериозно. Попита ме, казах ти.

Аз не разбирам пък вашата сериозна подкрепа към Тръмп на какво се дължи? Дори хората от кабинета му вече масово започнаха да се отричат от него, заради глупостите които прави.

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Facebook и Instagram ще блокират акаунтите на Тръмп за неопределено време

Мнение от centur » 09 яну 2021, 10:47

Този изкукуригал милионер е за лудницата!
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Silver
Apple AirPods

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 09 яну 2021, 11:53

Аз пък едно не разбирам - какво точно имате против Тръмп?
Пречи ми, заради него Хуауей таблета ми остана на 8-ца въпреки че има услугите на Гугъл и не мога да си взема от техните телефони въпреки сериозните им характеристики.Да не говорим че се готви да блокира и други производители, аман от идиотската му политика!

И президент който препоръчва на избирателите си да пият белина срещу вируса хич не ми го хвали, само от това се вижда какъв му е интелекта!Гледах как на една пресконференция за вируса на въпрос от журналистка започна да я напада на китайска тема само защото беше от азиатски произход.Буш младши беше Айнщайн в сравнение с този циркаджия.
Не знам какво се радват на този 78 годишен “изкукал” старец.
Бих казал че повечето гласували за него просто са гласували против Тръмп.
В крайна сметка с ОГРОМНА помощ от всички медии и соц.мрежи там просто си го “сготвиха”!
Значи когато го избираха обвиниха социалните мрежи за манипулация на изборите, сега излиза че те са го свалили... иронично или...? :lol:
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 10.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 09 яну 2021, 12:28

AVKansazov написа:
09 яну 2021, 11:53
Пречи ми, заради него Хуауей таблета ми остана на 8-ца въпреки че има услугите на Гугъл и не мога да си взема от техните телефони въпреки сериозните им характеристики.Да не говорим че се готви да блокира и други производители, аман от идиотската му политика!

И президент който препоръчва на избирателите си да пият белина срещу вируса хич не ми го хвали, само от това се вижда какъв му е интелекта!Гледах как на една пресконференция за вируса на въпрос от журналистка започна да я напада на китайска тема само защото беше от азиатски произход.Буш младши беше Айнщайн в сравнение с този циркаджия.
Не знам какво се радват на този 78 годишен “изкукал” старец.
Бих казал че повечето гласували за него просто са гласували против Тръмп.
В крайна сметка с ОГРОМНА помощ от всички медии и соц.мрежи там просто си го “сготвиха”!
Значи когато го избираха обвиниха социалните мрежи за манипулация на изборите, сега излиза че те са го свалили... иронично или...? :lol:
Всъщност когато го избраха,обвиниха руснаците за намеса в изборите! Тръмп спечели уважението ми с това че беше единствения президент който не започна война някъде,и намали чувствително броя на американските войски зад граница! Няма лошо за мен в това че не допуска емигранти(именно това взе “здравето” на Европа и тепърва ще си патим от него тук) и искаше да гради стена по границата с Мексико! Да,допусна много грешки! Не одобрявам политиката му спрямо Китай,и Русия,и особено натиска над Huawei,но айде да изчакаме да видим новия президент какво ще направи защото аз лично много се съмнявам че нещата там ще се променят,и по-скоро мисля че ще се влошат дори и повече!
Дали Тръмп беше перфектен? Със сигурност не! Но в сравнение със Обама,и Буш преди него в пъти по-добър! Завари огромна държава в тежка криза,и успя да вдигна на крака икономиката,и да е изправи на крака! И,да нито медиите,нито социалните някога са му се кефели! В началото и до средата на мандата просто го подиграваха,а след това откровено се настървиха срещу него,и го демонизираха откровено! Типична ляво либерална диктатура,и смърт на демокрацията и свободата на словото,особено след днешния опит за запушване на устата от страна на Twitter след бана наложен там който вече е перманентен!

Huaweimatexs
Регистриран: 15 авг 2020, 17:01

Мнение от Huaweimatexs » 09 яну 2021, 13:29

Spikul написа:
08 яну 2021, 15:48
:lol:
В Украйна и Беларус протестите бяха законни, пък в САЩ са незаконни :mrgreen:
Негърските погроми защото бяха много цивилизовани и те.
Ебати либерастията.
По отношение на телефоните имаме различни виждания, но този пост все едно аз съм го писал. П.П. Pretorianec 👍👍👍👍👍👌🏻.

Huaweimatexs

Мнение от Huaweimatexs » 09 яну 2021, 13:33

Spikul написа:
08 яну 2021, 23:09
Но пък Байдън смело заяви, че ще назначи наравно мъже и жени в кабинета си, а цветнокожите щели да са мнозинство. Значи вече не е важно какво можеш, а от коя квота ще си.
Ами да ти еб€м и ценностите модерни у САЩ.
👍👍👍👍👍

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 09 яну 2021, 15:12

board написа:
09 яну 2021, 09:33
Spikul написа:
09 яну 2021, 09:18
Хахаха. Ти сериозно ли?
Доста сериозно. Попита ме, казах ти.

Аз не разбирам пък вашата сериозна подкрепа към Тръмп на какво се дължи? Дори хората от кабинета му вече масово започнаха да се отричат от него, заради глупостите които прави.
Какво си ми казал, че по времето на Обама си пътувал по-лесно до САЩ ли? Ако го кажеш, значи яко лъжеш.
Пък какво харесвам на Тръмп ли? Ами я да видим:
1. Изпълни всичко, което обеща - излезе от престъпното Парижко споразумение, издигна стена и ограничи емиграцията. Какво по-хубаво от това някой политик да изпълни което е обещал?
Стига с тази посредственост да гледаме някой как изглежда, а не какво прави! Те за това Боко го избират постоянно тук, защото бил голям пич, все едно не избираме премиер ами събеседник на масата по чашка!!!
2. Не направи нито една война. Няма по-ценно от мира.
Сега сигурно Байдън ще ти позволи да ходиш всеки ден в САЩ :mrgreen:
AVKansazov написа:
09 яну 2021, 11:53

Горкичкия, мразиш Тръмп, защото не можеш да си ъпдейтнеш Хуауея :lol:
Споко, сега ще можеш да си го ъпдейтнеш, нищо че това ще е заради новата геополитика за сметка на някоя войничка. Ама голяма работа, че сега ще бъдеш приравнен на неук цветнокож от Бронкс, важното е да си ъпдейтнеш Хуауейченцето.
И после викаш Тръмп бил прост :lol:

Huaweimatexs

Мнение от Huaweimatexs » 09 яну 2021, 16:33

По принцип няма нищо нормално в това една страна да нарежда на всички останали с кой да търгуват и какво да правят. Пълен смях е някой да определя откъде Германия ще купува газ и на каква цена. Не ми се вярва след 10 години китайците когато станат първа сила в света да правят такива идиотщини. Дори и след 30-40 години когато ще са не малко, а мнооооого по-мощни от САЩ пак няма да го направят.

Отговори