Във Франция Apple е длъжна да продава iPhone със слушалки

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Във Франция Apple е длъжна да продава iPhone със слушалки

Мнение от Ванката » 17 окт 2020, 18:39

Аз им предлагам, след като ги интересува въглеродния отпечатък, да спрат с ваденето на нов айфон всяка година. След, като се поддържат по 4-5 години и работят без проблем за това време, защо не вадят нов айфон за същия период от време?! :D За мен е несериозно да си купиш нов телефон и да не можеш да го заредиш, като се прибереш вкъщи, понеже си продал стария със зарядното и нямаш друго. Също така ползвам жични слушалки повечето време, когато провеждам дълги разговори, защото не държа да се облъчвам. Не трябва ли да се допитат по някакъв начин, какво иска клиента, а не да бъде ощетен без право на избор, след като харесва марката. Безропотното навеждане на глава у хората, плащайки поредния продукт на касата, поражда едно такова чувство в страничния наблюдател за някаква масова психотропна регулиряемост. Аз също имам останало зарядно от стария айпад и не ми проблем, но съм от тоя тип хора, които не си продават старите устройства и ги държа или за резервни, или ги подарявам, или просто не стават за нищо, а зарядните и слушалките са останали.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

ilkor
Регистриран: 30 дек 2011, 21:49

Re: Във Франция Apple е длъжна да продава iPhone със слушалки

Мнение от ilkor » 19 окт 2020, 13:39

И навярно заради екологията във Франция продажната цена на телефоните от тази серия е най висока.
Вече слушалките са екстра и се плащат допълнително.

Изображение

Отговори