Дезинформацията е опасна за нашето здраве

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Дезинформацията е опасна за нашето здраве

Мнение от board » 26 юни 2020, 15:46

treyyy написа:
26 юни 2020, 15:26
Ти возиш ли се в МПС? Дано не прочетеш и статистиката за жертвите на пътя, защото тогава ще спреш да излизаш на улицата.
Да, шофирам, като се опитвам да го права сравнително разумно и да не предприемам излишни рискове. По същия начин се отнасям и с вируса, не си седя затворен вкъщи - спортувам, работя, почивам.... но внимавам, мия си ръцете по-често, опитвам се да отбягвам големи струпвания на хора и т.н

Разбира се, колкото и разумно да шофираш, винаги може някой да те отнесе на светофара, по същия начин и някой с covid може да ти кихне в лицено. Никога не си застрахоран, но поне може да опитваш да подобриш шансовете си, ако цениш живота си и този на околните.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 26 юни 2020, 15:54

По медиите имаше един случай от някъде, човек преболедувал коронавируса се прибира вкъщи, правят тържество за посрещането му, някой от гостите вади пищов и гърми от кеф, и вземе че простреля смъртоносно по невнимание излекувания. Та така, на човек като му е писано, няма отърване от оня свят. Рано или късно всички ще идем там, някои от старост, други загинали по-рано от друга причина, трети от коронавирус и така, живот, какво да правиш.
Ама да си стоя вкъщи и да чакам някой да измисли лекарство или ваксина и да се депресирам, няма как да стане. Да съм пенсионер, друга работа си нямам, ще чакам, ама аз съм в разцвета на силите си и да си пропилявам дните в надежда, мерси.
Нали постоянно повтаряха, че сме във война с невидим враг. Ами във всяка война падат жертви в крайна сметка. Дали ще съм аз или някой друг, никой не знае. Но войната се печели от смелите. До сега война не е печелена стоейки си вкъщи.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 26 юни 2020, 16:40

Във връзка с новото затягане на мерките, доц. Мангъров каза...
Този човек ли е по-компетентен, или коремния хирург Мутафчийски?
Коремния хирург-професор ли е по-компетентен или педиатъра-доцент(подчертавам, не вирусолог)?
Не осъзнаваш ли че този образ получи своите 5 минути слава и нищо повече.Беше напълно неизвестен доцент преди пандемията сега всеки се хваща за него и го търси.Той е само един използвач който използва случая за да блесне със сладки празни приказки които обаче много допадат на антивирус-конспираторите.
Лего, много ми е интересно ако Цветков не беше убит в катастрофата тази негова фраза щеше ли да стане известна?
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

treyyy
Регистриран: 03 май 2008, 18:56

Мнение от treyyy » 26 юни 2020, 17:21

AVKansazov написа:
26 юни 2020, 16:40
Коремния хирург-професор ли е по-компетентен или педиатъра-доцент ...
Педиатъра-доцент е с втора специалност педиатрия, а първата му специализация е инфекциозни болести.
За професор Майтапчийски не знам дали не е професор, колкото е и генерал. Удрящ здраво с юмруче по масата и ревящ в истерия: Ще измрем, яко ще измрем. После цупещ устнички на неудобни журналистически въпроси сам си изключва микрофона, а накрая за капак се просна на плажовете в Гърция. Сигурно легнал по корем дебне COVID за да го унищожи от засада.

petar258
Регистриран: 17 сеп 2009, 18:12

Мнение от petar258 » 26 юни 2020, 18:45

Оффф не знам кво му се връзвате на радко-пиратко. Тоя е платен трол на някоя партия, НПО или посолство, и вероятно не е сам тук. И подозирам че колкото повече го репликирате толкова повече ще му платят. Аз си казах моето мнение и няма да го променя, нито имам намерение да влизам спорове или да доказвам нещо ако ще и цяла армия тролове да се изсипе. За тая банда прости и ограничени хора дето са се събрали в София - само бой. Да се молят да не се докопам до властта щото ще подгоня и всеки който се е изявявал като трол на някой от споменатите. Ще цитирам по памет извадки от изповедта на един американски платен интернет-трол: те се стремят да изкарат противниците си луди, глупави и прочее негативни качества. Ако не успеят да се справят с някой, търсят помощта на админи и модератори, тъй като действат в интернет ресурсите с тяхно съдействие и помощ (справка призивите му да бъде заключена темата...) ;) Е не знам как на тези ТЪПАНАРИ от управляващата банда не им стана ясно че мнозинството българи винаги ще са против тях. И с илюзиите които създават с пускане на стада тролове лъжат само себе си. Наскоро в един интернет ресурс беше изключена възможността за коментари, и сега там славят Бойко без да бъдат смущавани от несъгласните. Та може и тук да изключите целия форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: така няма да пишат срещу "единствено вярната линия" която се прокарва от верните им слуги. Но нека никой не си въобразява че тази илюзия отразява мнението на мнозинството.

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Мнение от YoungGuy » 03 юли 2020, 09:45

petar258 написа:
26 юни 2020, 18:45
Оффф не знам кво му се връзвате на радко-пиратко. Тоя е платен трол на някоя партия, НПО или посолство, и вероятно не е сам тук. И подозирам че колкото повече го репликирате толкова повече ще му платят. Аз си казах моето мнение и няма да го променя, нито имам намерение да влизам спорове или да доказвам нещо ако ще и цяла армия тролове да се изсипе. За тая банда прости и ограничени хора дето са се събрали в София - само бой. Да се молят да не се докопам до властта щото ще подгоня и всеки който се е изявявал като трол на някой от споменатите. Ще цитирам по памет извадки от изповедта на един американски платен интернет-трол: те се стремят да изкарат противниците си луди, глупави и прочее негативни качества. Ако не успеят да се справят с някой, търсят помощта на админи и модератори, тъй като действат в интернет ресурсите с тяхно съдействие и помощ (справка призивите му да бъде заключена темата...) ;) Е не знам как на тези ТЪПАНАРИ от управляващата банда не им стана ясно че мнозинството българи винаги ще са против тях. И с илюзиите които създават с пускане на стада тролове лъжат само себе си. Наскоро в един интернет ресурс беше изключена възможността за коментари, и сега там славят Бойко без да бъдат смущавани от несъгласните. Та може и тук да изключите целия форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: така няма да пишат срещу "единствено вярната линия" която се прокарва от верните им слуги. Но нека никой не си въобразява че тази илюзия отразява мнението на мнозинството.
И да изключат форума, борисов есента си заминава. После много ми е интересно какво ще правят платените тролове като си изгубят доходите.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 03 юли 2020, 10:00

Като гледам президентът може преди него да си замине... Тея генерални изводи не са ок. :lol:
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 03 юли 2020, 13:11

Вито написа:
03 юли 2020, 10:00
Като гледам президентът може преди него да си замине... Тея генерални изводи не са ок. :lol:
Защо си помисли, че това е някакъв генерален извод. Имам информация от доооста високо ниво, че бойко няма да го изкара докрай мандата и около есента вече толкова фрапиращи неща ще са излезли, че вече няма да има избор освен да се махне. Проблема по-скоро е , че икономиката ни вече е толкова ограбена ,а има хора които дори му симпатизират ?! Тези обиди за лошия материал, за кърджалийската котка(автентичен е записа), за мисирките и за много други сякаш на хората им харесват и от това ми се повръща.

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 03 юли 2020, 13:16

Мда, то защото информацията от доооста високо ниво я разказват на ляво и на дясно на хора пишещи и тръбящи я по форумите :lol:

YoungGuy

Мнение от YoungGuy » 03 юли 2020, 14:18

radko89 написа:
03 юли 2020, 13:16
Мда, то защото информацията от доооста високо ниво я разказват на ляво и на дясно на хора пишещи и тръбящи я по форумите :lol:
Друго си е radko89 да каже как стоят нещата :lol: :lol:

Отговори