САЩ иска да блокира достъпа на Huawei до чипове

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: САЩ иска да блокира достъпа на Huawei до чипове

Мнение от Боби13 » 23 май 2020, 07:06

https://trafficnews.bg/krimi/vazpitanit ... ta-179190/
Елф, и тези ли ,,орки" са цигани ? Разбери, възрастен си, че гадове и изроди има във всички етноси ! Не защитавам никои етнос, но не обичам обобщенията ! Какво да кажа за явно ,, любимите" ти американци, които пийнаха белина? Означава ли, че всички американци са като техния клоун президент ?

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 23 май 2020, 12:01

npet написа:
23 май 2020, 01:32
Избягал в чужбина.
Плюе по родината.
Връща да си прави пломби у дома.
Що е то?

Примери, като този по-нагоре, бол.
Защото сте неблагодарници. Работещите в чужбина спасиха и спасяват България. Иначе отдавна да е фалирала. Пияндето хубаво си го каза: Тези, които останаха, и чеп за зеле не стават.
Колкото до лекари и зъболекари, в района на Ливърпул-Манчестър е пълно с кабинети на българи.
А какво ще кажеш за тези, които останаха, не пломба, зъби нямат вече.
Боби, изключението е потвърждение на правилото.
Масово циганите на 17 са с безброй кражби и досиета, телефонни измамници, терор над стари хора. Времето, в което ще бъдат кметове, общинари, депутати е съвсем близо.

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 23 май 2020, 12:06

Аз не съм обидил никого, че напуска България, напротив, а именно всеки има свободата да се движи, живее и работи където пожелае и има възможности ! Проблемът със зъболечението е финансов ! За гладните престъпления няма цвят и още много, много примери могат да се дадат! Извергите нямат определен етнос ! Циганите правят основно битовите престъпления ( не само те са ) , а тези които крадат и продължават да крадат милиони от нас са българи !

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 23 май 2020, 12:11

Добре, че си ти Елфе да спасиш България ейййййййййй. :lol: :lol: :lol: Призовавам те една стотинка да не внясаш в България! Да гледаш как измираме тука щото парите ти ни липсват и да търкаш ръце ехидно. :lol: :lol: :lol:
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 23 май 2020, 12:26

Живеещите в България спасяват България. Това, че си зарязал родители и род, но им пращаш по някой лев - не те прави спасител.
Английския владееш ли го, че търсиш кабинети с българи. Интеграцията ли ти куца?
Не говори небивалици. Манчестър и Ливърпул са работнически градове, с кофти време и заляти от черни, пакита, индийци и поляци. И други сме обикаляли и живяли по чужбините.
Не си търси извинения, че си забягнал на Албиона. Поне бъди мъж и кажи, че така си го решил. Насила, никой не те държи в България.
Nokia 100 black

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 23 май 2020, 13:26

npet написа:
23 май 2020, 12:26
Живеещите в България спасяват България. Това, че си зарязал родители и род, но им пращаш по някой лев - не те прави спасител.
Английския владееш ли го, че търсиш кабинети с българи. Интеграцията ли ти куца?
Не говори небивалици. Манчестър и Ливърпул са работнически градове, с кофти време и заляти от черни, пакита, индийци и поляци. И други сме обикаляли и живяли по чужбините.
Не си търси извинения, че си забягнал на Албиона. Поне бъди мъж и кажи, че така си го решил. Насила, никой не те държи в България.
Не само английски, и немски владея говоримо, и руски.
За тези години съм внесъл в страната между 100 и 200 хиляди евро(с жена ми общо), ти колко внесе?
Отделно вече 3 семейства англичани, мои приятели, имат жилища в България.
Уредил съм поне 20 човека българи да работят при мен, без нищо в замяна(пари на заем, квартири, транспорт от и до летището) ти на кого помогна? Едно от нещата, с които ме спечели района на Ливърпул и Манчестър, е именно климата, хладно лято и топла зима.

Боби, всичко е въпрос на морал, дори глада не би ме накарал да направя някой неща.

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 23 май 2020, 20:47

Лего, намали малко темпото на хвалбите.
И все пак, да не забравиш да сложиш новия анцунг и маратонки при другото връщане. Някой може да ти върже на приказките :lol:
Nokia 100 black

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 24 май 2020, 20:02

npet написа:
23 май 2020, 20:47
Лего, намали малко темпото на хвалбите.
И все пак, да не забравиш да сложиш новия анцунг и маратонки при другото връщане. Някой може да ти върже на приказките :lol:
Ти гледай твоя живот да си оправиш, че като те слушам, предполагам вашите още те хранят. Ако пък много защитаваш тезата си, може да ме обориш на момента, като се ожениш за циганка. Или ако имаш деца да се сродиш с циганите. Ще се призная за победен в спора.
Така и не каза с какво си спасил България, с празни приказки в нет-а ли?

Dan4o13
Регистриран: 21 окт 2019, 09:24

Мнение от Dan4o13 » 24 май 2020, 21:11

Legolaself01 написа:
23 май 2020, 13:26
npet написа:
За тези години съм внесъл в страната между 100 и 200 хиляди евро(с жена ми общо), ти колко внесе?
Уредил съм поне 20 човека българи да работят при мен, без нищо в замяна(пари на заем, квартири, транспорт от и до летището) ти на кого помогна? Едно от нещата, с които ме спечели района на Ливърпул и Манчестър, е именно климата, хладно лято и топла зима.

Боби, всичко е въпрос на морал, дори глада не би ме накарал да направя някой неща.
анимационен герой си ти миеш чинии някъде

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 25 май 2020, 14:23

Dan4o13 написа:
24 май 2020, 21:11
Legolaself01 написа:
23 май 2020, 13:26
npet написа:

анимационен герой си ти миеш чинии някъде
И твоите чинии ще измия. Важното е, че не ощетявам никой и не завися от никой. Всичко мога да работя.

Отговори