САЩ иска да блокира достъпа на Huawei до чипове

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: САЩ иска да блокира достъпа на Huawei до чипове

Мнение от Боби13 » 20 май 2020, 12:55

apolon26 написа:
20 май 2020, 09:59
Боби13 написа:
20 май 2020, 08:55
Да, порцелан, барут, хартия откъде да дошли ? Камерите отзад на любимия ти модел са взети точно от китайците !
Барута или динамита е създаден от Алфред Нобел, швед
Барутът е китайски :)

Боби13

Мнение от Боби13 » 20 май 2020, 12:57

Радко, говорим за външния вид на камерата, а не за кой какъв модул ползва :) Откритията са си факт, а това, че едни държави изчезват, други се появяват също говори за нещо :)

Боби13

Мнение от Боби13 » 20 май 2020, 12:59

Боби13 написа:
20 май 2020, 12:55
apolon26 написа:
Боби13 написа:
Да, порцелан, барут, хартия откъде да дошли ? Камерите отзад на любимия ти модел са взети точно от китайците !
Барутът е китайски :) Динамитът е от Нобел :) Различни взривни вещества ! Помолихте да не пишеш неща, за които не си сигурен :)

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 22 май 2020, 16:49

Боби13 написа:
20 май 2020, 12:55
apolon26 написа:
Боби13 написа:
Барутът е китайски :)
Китайския барут не става почти за нищо.
Лоши физични качества, лесно се овлажнява, създава повече проблеми отколкото ползи. Алфред Нобел.спокойно може да се нарече баща на бездимния барут. Част от неговото богатство е натрупано от барута.
Колкото до порцелана, има древни документи, че китайците не само са откраднали начина за направата му, но и са избили създателите му за да запазят тайната.

Колкото до расизма, не е лошо да си преосмислиш мнението. Благодарение на такива като теб Европа, и в частност България, върви надолу. Едно изказване на Тръмп е велико : две пакистанки-сенатори, направиха някакви изказвания по повод политиката на Тръмп, той им каза : ЗАЩО НЕ НАПРАВИХТЕ ТЕЗИ НЕЩА В СТРАНИТЕ ОТ КОИТО ИДВАТЕ? И разбира се, мангалките млъкнаха с подвити опашки, започнаха да лаят РАСИЗЪМ!

Боби13

Мнение от Боби13 » 22 май 2020, 17:17

Напротив, точно такива като теб са проблем за нашата страна ! Доколкото зная живееш основно в чужбина ? Как би се чувствал, ако за теб се изкажат така ? Да не критикуваш и да нямаш право да го правиш срещу когото и да е си е жива форма на диктатура срещу свободата на словото ! Бай Дончо е пълен циркаджия, но явно американците си обичат шутовете и да пият белина ! Явно и ти си скрита лимонка расист ! Ти опита ли да пиеш белина ? Говорим за открития, а не кой най-добре е използвал и използва откритието ! Маркони е открил радиото, това означава ли, че родината му прави най-добрите радиа ?

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 22 май 2020, 21:54

Боби13 написа:
22 май 2020, 17:17
Напротив, точно такива като теб са проблем за нашата страна ! Доколкото зная живееш основно в чужбина ? Как би се чувствал, ако за теб се изкажат така ? Да не критикуваш и да нямаш право да го правиш срещу когото и да е си е жива форма на диктатура срещу свободата на словото ! Бай Дончо е пълен циркаджия, но явно американците си обичат шутовете и да пият белина ! Явно и ти си скрита лимонка расист ! Ти опита ли да пиеш белина ? Говорим за открития, а не кой най-добре е използвал и използва откритието ! Маркони е открил радиото, това означава ли, че родината му прави най-добрите радиа ?
Далеч си от истината. От 15 години съм основно в чужбина. Първото нещо, което правех, е да си намеря работа и да изуча езика. Да спазвам законите на съответното място. Първото ми дете се появи когато вече бях що годе финансово стабилен, на 31 години, въпреки, че с жена ми бяхме заедно от 6 години. Винаги съм разчитал само на себе си.
А бай Мангал почва още от 16 години, жена му е на 12, на 30 са баба и дядо. Чака да ограбят мен и децата ми за да хранят безбройната му челяд и него. Всекидневно стават все по-нагли. Нападат, бият, изнасилват, грабят. И ако отвърнеш, в затвора. Масово лъжесвидетелстват. Факт, последния случай битото семейство с 2 деца.
Мигрантите са същата работа. Искат по 2000 евро на месец, да си живеят живота, да изнасилят някоя жена, понеже е виновна, тя го съблазнила с късата пола. Мога с дни да пиша. Ще ви видя как ще живеете когато циганите станат преобладаващото население в България. Вече има цели класове само цигани. Ще разчиташ на тяхната справедливост ли?
Или на турската?
Понеже такива като теб смятат, че имали право на глас.

Боби13

Мнение от Боби13 » 22 май 2020, 22:39

Елф, някъде да съм споменавал за цигани или турци ? Говорим за други неща, а не за твоето битие ! Чудесно е, че разчиташ на себе си, но темата е за Huawei, а не за твоята автобиография ! И ако обичаш не говори пренебрежително за българите, които живеем в нашата страна ! За мен ти си страшно далеч от темата, която коментираме ! Това, че харесваш умопобъркан човек циркаджия като Бай Дончо е престъпление! Сенаторките като теб са емигранти, спазват законите, но това не означава, че не може да критикуват, особено клоун Президент ! Да, прав си за престъпленията на циганите, но престъпления и убийства правят и българи , за съжаление, и всякакви етноси! Милен Цветков го уби български келеш, момчето в Борисовата градина го уби друг български келеш! Всичко опира до възпитанието в семейството, до първите 7 години ! Контактувал ли си с български турци в нашите села? Надали ! А страната ни я ограбиха българи, а не други етноси, които живеят в нея ! Във всяка държава има мафия, а у нас мафията си има държава ! И мафията е българска, а не циганска, турска или влашка !

Legolaself01

Мнение от Legolaself01 » 23 май 2020, 00:17

Боби13 написа:
22 май 2020, 22:39
Елф, някъде да съм споменавал за цигани или турци ? Говорим за други неща, а не за твоето битие ! Чудесно е, че разчиташ на себе си, но темата е за Huawei, а не за твоята автобиография ! И ако обичаш не говори пренебрежително за българите, които живеем в нашата страна ! За мен ти си страшно далеч от темата, която коментираме ! Това, че харесваш умопобъркан човек циркаджия като Бай Дончо е престъпление! Сенаторките като теб са емигранти, спазват законите, но това не означава, че не може да критикуват, особено клоун Президент ! Да, прав си за престъпленията на циганите, но престъпления и убийства правят и българи , за съжаление, и всякакви етноси! Милен Цветков го уби български келеш, момчето в Борисовата градина го уби друг български келеш! Всичко опира до възпитанието в семейството, до първите 7 години ! Контактувал ли си с български турци в нашите села? Надали ! А страната ни я ограбиха българи, а не други етноси, които живеят в нея ! Във всяка държава има мафия, а у нас мафията си има държава ! И мафията е българска, а не циганска, турска или влашка !
Проблема ви е, че не осъзнаваш, че това не са хора.
Ще го разберете когато вече е твърде късно.
Мръсни Орки. И не говоря конкретно за китайците.
Напротив, точно обратното, културни хора са.
Последна промяна от Legolaself01 на 23 май 2020, 00:25, променено общо 1 път.

Боби13

Мнение от Боби13 » 23 май 2020, 00:20

Напротив...Бъркаш, защото изроди има при всички народи ! Да са само циганите.... тези, които са необразовани при тях е страшно, но нарастват неграмотните и при нас българите !

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 23 май 2020, 01:32

Избягал в чужбина.
Плюе по родината.
Връща да си прави пломби у дома.
Що е то?

Примери, като този по-нагоре, бол.
Nokia 100 black

Отговори