Потребители съобщават за неприятен проблем със Samsung Galaxy S20 Ultra

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: Потребители съобщават за неприятен проблем със Samsung Galaxy S20 Ultra

Мнение от Боби13 » 30 апр 2020, 20:45

Да завиждам за Ябълка ? Тотално си сбъркал адреса :) :) :) За телефон със ,,скопени" функции :) И няма нужда във всяка тема да подчертваш какъв ,,чудесен" телефон имаш :) Лека вечер :)

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Мнение от mishobehar » 30 апр 2020, 21:01

apolon26 написа:
30 апр 2020, 18:28
Понеже ми блокираха основния профил,
Само това ще ти кажа Михаиле Бехар,
По- калпав сайт и манипулативен от вашия, няма. Спирам посещението си вйв форума, много се задържах, и какво е това , забрави ми телефона. Кой го интересуваш ти? Смешник!
СБОГОМ СЪФОРУМНИЦИ!

Общо взето само спорове има тук , ако не беше Ултрата, нямаше да пиша, от много време не бях писал.
Простотията е нечувана и то от хора които управляват тоя сайт.

Аз не желая да влизам и да се ядосвам , не ти да ме гониш, разбра ли !!!

И без това почти никой не ви посещава, замисли се защо.
Няма да водя излишен спор във форума, но "забрави ми телефона" значи да не ме притесняваш на личния ми телефон, защото имам право на личен живот. Не се прави на ударен, много добре знаеш колко пъти си ми звънял, по нощите включително. Ако смяташ, че това не е така, значи не си този "набожен" човек, който твърдиш че си, защото "християните" не би трябвало да лъжат.
Престани да ми звъниш, да ми пращаш СМС-и, просто ми изтрий телефона.

Колкото до това каква е била статията - цитирали сме източници, не сме си я измислили, както правят други технологични и нетехнологични сайтове в нашата държава, на 111 място по свобода на словото. Готов съм да защитя всяка една буква в този сайт с факти и източници!
Успех!

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Мнение от muamamu1 » 30 апр 2020, 21:53

mishobehar написа:
30 апр 2020, 21:01
apolon26 написа:
Само това ще ти кажа Михаиле Бехар,
По- калпав сайт и манипулативен от вашия, няма. Спирам посещението си вйв форума, много се задържах, и какво е това , забрави ми телефона. Кой го интересуваш ти? Смешник!
СБОГОМ СЪФОРУМНИЦИ!

Общо взето само спорове има тук , ако не беше Ултрата, нямаше да пиша, от много време не бях писал.
Простотията е нечувана и то от хора които управляват тоя сайт.

Аз не желая да влизам и да се ядосвам , не ти да ме гониш, разбра ли !!!

И без това почти никой не ви посещава, замисли се защо.
Няма да водя излишен спор във форума, но "забрави ми телефона" значи да не ме притесняваш на личния ми телефон, защото имам право на личен живот. Не се прави на ударен, много добре знаеш колко пъти си ми звънял, по нощите включително. Ако смяташ, че това не е така, значи не си този "набожен" човек, който твърдиш че си, защото "християните" не би трябвало да лъжат.
Престани да ми звъниш, да ми пращаш СМС-и, просто ми изтрий телефона.

Колкото до това каква е била статията - цитирали сме източници, не сме си я измислили, както правят други технологични и нетехнологични сайтове в нашата държава, на 111 място по свобода на словото. Готов съм да защитя всяка една буква в този сайт с факти и източници!
Успех!
Ахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахах, драмите с Аполона ме връщат назад във времето. :roll: :D :D :D :D :D :D Аполоне, на добър час. До след 2 дни, когато ще се върнеш. Ти ако не си тук, няма да съществуваш. :D :D :D :D :D

otan007
Регистриран: 13 окт 2007, 14:35

Мнение от otan007 » 30 апр 2020, 22:49

:-) Аз не завиждам на никой за притежанието на Iphone XS Max, защото за мен това не е смартфон, който бих ползвал дори и да ми го подарят. Бих го продал и с парите ще си купя андроидски смартфон :-)

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 30 апр 2020, 23:08

otan007 написа:
30 апр 2020, 22:49
:-) Аз не завиждам на никой за притежанието на Iphone XS Max, защото за мен това не е смартфон, който бих ползвал дори и да ми го подарят. Бих го продал и с парите ще си купя андроидски смартфон :-)
Не съм сам във Вселената :) :) :)

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 30 апр 2020, 23:43

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:25, променено общо 1 път.
-

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 01 май 2020, 10:54

npet написа:
30 апр 2020, 23:43
apolon26 написа:
Това 26тата реинкарнация ли ти е :o
Евала! Железен си.