iPhone 12 Pro Max може да включва камера с нова система за стабилизация

iavorski
Регистриран: 01 мар 2006, 22:30

Re: iPhone 12 Pro Max може да включва камера с нова система за стабилизация

Мнение от iavorski » 25 мар 2020, 20:23

nenov7777 написа:
25 мар 2020, 12:48
Колкото от вас смятат, че малките екрани са отживелица, толкова хора смятат обратното
Съжалявам но това е просто лично мнение. Пазара на телефони с 5 инча екран е толкова малък че производителите просто го пропускат. Китайците с тяхната клавиатура дадоха тон за големи дисплеи. Ако епъл, самсунг, хуавей, ксиаоми и т.н. можеха да реализират достатъчно продажби щяха да продават 5 инчов телефон

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 25 мар 2020, 21:13

iavorski написа:
25 мар 2020, 20:23
nenov7777 написа:
25 мар 2020, 12:48
Колкото от вас смятат, че малките екрани са отживелица, толкова хора смятат обратното
Съжалявам но това е просто лично мнение. Пазара на телефони с 5 инча екран е толкова малък че производителите просто го пропускат. Китайците с тяхната клавиатура дадоха тон за големи дисплеи. Ако епъл, самсунг, хуавей, ксиаоми и т.н. можеха да реализират достатъчно продажби щяха да продават 5 инчов телефон
Абсолютно съм съгласен с теб!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 25 мар 2020, 22:29

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:33, променено общо 1 път.
-

Потребителски аватар
Kuzmanow
Регистриран: 13 авг 2019, 14:37

Мнение от Kuzmanow » 25 мар 2020, 22:31

centur написа:
25 мар 2020, 11:09
Ванката написа:
25 мар 2020, 10:45
Абсолютно съм съгласен, че малките екрани са безсмислени с всичката тая мултимедия и стрийминг услуги. Но хора всякакви.
На мен 5,8 инча на ябълката ми е добре за работа с една ръка, но 6,5 - абсурд е да работя с 1 ръка без мъки.
За 6.1 (новия iPhone 12 Pro или както ще да се казва) бих го пробвал как стои в ръката, удобен ли е за работа с 1 ръка и тогава да се хвърлям на по-голям екран (с 0,3 инча = 0,762 см. спрямо сегашния XS), което е малко под 8 милиметра и няма да направи устройството гигантско, а ако запазят и ширината, а само издължат височината още по-добре.
Боби13 написа:
25 мар 2020, 10:49
С риск да продължа да бъда упрекван, но 3,5 Жак също е пътник :)
Добро утро :D

Откакто минах на безжични слушалки, ако искаш вярвай, но нито предните от комплекта на iPhone 7 съм ги ползвал, нито от новия XS - дори си стоят фабрично запечатани в кутията както са дошли.
" ... ябълката ми е добре за работа с една ръка, ... " - а какво правиш с другата ❔🤔 ... 😀.
Бъди свободен 🤔❗

Потребителски аватар
Kuzmanow

Мнение от Kuzmanow » 25 мар 2020, 22:48

radko89 написа:
25 мар 2020, 15:24
Всичко, което спомена колегата MEnergy е вярно от техническа гледна точка.
Практиката показва нещо много по-важно - за средностатистическия потребител тези малки разлики са незабележими, включая и аз, като потребител, който иска качествено, ползвам Bose QC35ii, но на блутут :lol: .

Просто тези дребни нюанси на качеството са за по-взискателните (аудиофили както им викат).
Същото важи за дисплея, същото важи за почти всеки един параметър.

Поради тази причина спестяват по 2 долара от телефон - не защото е по-добро, а защото могат и това няма да се отрази на задоволеността на клиентите им.
Като се замислиш този модел е гениален и работещ.
Да, всеки потребител иска ... нещо 😃. Аз например искам качествен стерео звук от вградените високоговорители, НО ... Huawei категорично не го правят 😡. Използват вибриращи екрани и подобни глупости ...
Бъди свободен 🤔❗

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 26 мар 2020, 07:12

npet написа:
25 мар 2020, 22:29
iavorski написа:
25 мар 2020, 20:23
Затова Епъл пускат SE2, с размерите на iphone 8.
И за този размери си има потребители.
Само ако можеш да ми кажеш кога го пускат точно че нещо не мога да се сетя? Мантрата с SE2 дето циркулира през последните няколко години,подхващан редовно от някакви интернет блогърчета и гурута като Цун Кай Хуй,Минг Джу Ко (и още кой ли не беше и как се казваше) нищо не направи....О,и да последно уж се чакаше тая година през Март да го представят(ама уж щеше да се казва iPhone 9)ама нещо ме стана май пак? И преди някой да започне да драска глупости за “курона” вируса,и за това как Apple си били отменили събитието и затова не бил представен телефона,нека ви напомня че това не попречи тихомълком да си пуснат на пазара новия iPad Pro,както и новия MacBook Air нали? Защото ги ИМА и са реални,за разлика от мечтите за iPhone SE2 iPhone 9(или както искате така го кръстете). Така че айде да изчакаме да обявят нещо официално преди да си говорим празни приказки....

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 26 мар 2020, 09:44

Kuzmanow написа:
25 мар 2020, 22:31

" ... ябълката ми е добре за работа с една ръка, ... " - а какво правиш с другата ❔🤔 ... 😀.
По принцип като пазарувам от магазини винаги си купувам торбичка (от магазина), в която да нося покупките. Нямам автомобил, защото ми е напълно излишен в моята ситуация, където имам осигурен транспорт за работа и освен да плащам данъци, винетка и кой знае какво друго - затова предпочитам по този начин да си нося покупките (от хранителен магазин имам предвид).
Горе долу предполагам ти става ясна картинката, ако напълня една торбичка Billa до горе и се прибирам вкъщи - едната ми ръка е заета да носи, а другата свободна ... ето какво прави нуждата от телефон за работа с 1 ръка по-удобен за мен, отколкото по-гигантската му версия.

Потребителски аватар
Kuzmanow

Мнение от Kuzmanow » 26 мар 2020, 10:14

ОК ... 👍 ... беше въпрос/шега 😀. Аз също предпочитам по-малки 📲 , даже в момента работя с 5,5" 🙄 .
Бъди свободен 🤔❗

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 26 мар 2020, 11:49

centur написа:
26 мар 2020, 09:44
Kuzmanow написа:
25 мар 2020, 22:31

По принцип като пазарувам от магазини винаги си купувам торбичка (от магазина), в която да нося покупките. Нямам автомобил, защото ми е напълно излишен в моята ситуация, където имам осигурен транспорт за работа и освен да плащам данъци, винетка и кой знае какво друго - затова предпочитам по този начин да си нося покупките (от хранителен магазин имам предвид).
Горе долу предполагам ти става ясна картинката, ако напълня една торбичка Billa до горе и се прибирам вкъщи - едната ми ръка е заета да носи, а другата свободна ... ето какво прави нуждата от телефон за работа с 1 ръка по-удобен за мен, отколкото по-гигантската му версия.

хахахаха :lol: :lol: :lol:
Не можах да се сдържа - защо трябва да е точно торбичка била? :lol:

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 26 мар 2020, 13:16

radko89 написа:
26 мар 2020, 11:49

Не можах да се сдържа - защо трябва да е точно торбичка била? :lol:
След като пазарувам в магазин Billa според теб какви искаш да продават :lol:

Отговори