Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното


Nistel
Мнения: 3616
Регистриран: 26 юли 2004, 01:14

Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Nistel » 22 яну 2020, 08:18

Не си чупете краката да бързате - няма да го ползваме ..

Потребителски аватар
radko89
Мнения: 1667
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от radko89 » 22 яну 2020, 09:07

Защо да не го ползваме - аз бих се абонирал.

Samgsm
Мнения: 11
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Samgsm » 22 яну 2020, 15:52

Да си стоят в САЩ не ни трябват.

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от board » 22 яну 2020, 20:06

Не знаех, че в услугата на Disney присъстват и филмите на Marvel и National Geographic. Звучи интересно, бих го пробвал, жалко че не се очаква скоро у нас.

Дали ще може да ползва с регистрация в друга европейска държава у нас?

Иначе ми е малко странно, че хората които нямат интерес към услугата, държат да го заявят, че дори предпочитат да не се пуска? :roll:

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Ванката » 22 яну 2020, 21:05

Аз също бих го пробвал.
Samsung GALAXY S22 Ultra

Потребителски аватар
Say10
Мнения: 72
Регистриран: 18 сеп 2019, 19:13

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Say10 » 22 яну 2020, 22:23

board написа:
22 яну 2020, 20:06
Не знаех, че в услугата на Disney присъстват и филмите на Marvel и National Geographic. Звучи интересно, бих го пробвал, жалко че не се очаква скоро у нас.

Дали ще може да ползва с регистрация в друга европейска държава у нас?

Иначе ми е малко странно, че хората които нямат интерес към услугата, държат да го заявят, че дори предпочитат да не се пуска? :roll:

Да, на всеки нещо му пречи, въпреки ,че не го засяга по никакъв начин. Всеки луд с номера си.

Аз от скоро ползвам Netflix, а пред преди това си ползвах HBO GO. За Disney + също бих се абонирал, дори наскоро преглеждах дали няма опция вече за България, понеже доста нашумя през последните месеци услугата. И аз се изненадах когато прочетох за филмите на Marvel. Колкото повече, толкова повече. Не мисля, че би навредило да има още една стрийминг услуга, дори напротив. С по-голямата конкуренция само печели крайния потребител.
Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
| #HEX Installer

Samgsm
Мнения: 11
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Samgsm » 23 яну 2020, 06:59

board написа:
22 яну 2020, 20:06
Иначе ми е малко странно, че хората които нямат интерес към услугата, държат да го заявят, че дори предпочитат да не се пуска? :roll:
Споменах, че не искам да идват в България, защото нищо добро няма да последва тяхното идване. При стрийминг услугите колкото по-малко от тях са на пазара, толкова по-добро съдъжание ще имат. В момента голяма част от съдържанието на Дисни и Марвел са в HBO GO, но когато Disney Plus излезе в България естествено, че ще си изтеглят съдържанието от HBO GO. В момента точно такъв е проблемът в САЩ, защото ако допреди 2-3 години основните играчи в стриймимг услугите бяха Netflix, Hulu и Amazon Prime сега вече се появяват и HBO Max(където ще се изтеглят всички продукции на Warner Bros(например Приятели и South Park)), Disney Plus(където ще отидат продукциите на Disney, Marvel и National Geographic) и други по-малки стрийминг услуги като Peacock (където ще отидат част от продукциите на NBC(The Office)). И накрая се оказва, че ако преди само няколко години ти стигаха абонаменти към Netflix и Hulu, за да имаш достъп до почти всички сериали и филми, то сега трябва да се абонираш за 7-8 различни услуги, за да имаш достъп до същите неща. Същото нещо може да се получи и в България, ако още стрийминг услуги почнат да се появяват. Затова не съм особено радостен, че Дисни ще идват в България

wer_aac
Мнения: 1043
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от wer_aac » 23 яну 2020, 07:35

Те дали ще идват или няма.... пак ще си изтеглят съдържанието , така че какъв ти е проблема?
Иначе ще стане така, че трябва да плащаш минимум за 3 услуги за да гледаш почти всичко. Подобно на футбола плащаш за Диема за Макс и т.н за да гледаш всичко.
И къде ще му излезе края 40-50 лв ще даде някой ама друг път. А не си споменал и услугата на apple, apple tv+

Samgsm
Мнения: 11
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Disney+ ще се появи в Европа по-рано от планираното

Мнение от Samgsm » 23 яну 2020, 08:25

Защо да си изтеглят съдържанието, ако няма да пускат своя услуга? Ако няма да пускат своята услуга, те нямат причина да не отдават временно своите предавания на други стрийминг услуги, понеже така биха губили пари

Отговори