Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от kipe » 14 яну 2020, 18:49

Както и да е, но анкетата показва друго.Погрешен е извода, че щом някой на се е абонирал за нещо, няма средства, просто не го интересува, това е.

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от board » 14 яну 2020, 21:38

По никакъв начин не съм твърдял, че хората нямат средства, за това не ползват стрийм услуги. Но още по-малко смятам, че хората не ги ползват масово, защото по принцил не ги интересува гледането на филми и слушането на музика.
Просто е най-популярно схващането "Защо да плащам за нещо, което е безплатно". Филми могат да се свалят от торент тракерите, музика може да се сваля....(всъщност не знам от къде се свалят mp3-ки).
Разбира се, явно има и някаква част от хората, които не се интересуват от консумация на дигитално съдържание. Както има и хора, които не искат да ползват смартфони, нямат интернет, компютър или нещо друго. Но това по-скоро са изключения, а не мнозинството което сътавя 60% от анкетираните.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 15 яну 2020, 13:42

Но това по-скоро са изключения, а не мнозинството което сътавя 60% от анкетираните.
Разбира се че са изключения, ако не ползваш интернет и устройства как тогава ще си гласувал в сайта ;)
По-голямата част от неползващите или се задоволяват с малко или ползват всякакви гяволъци за да минат без пари(торенти, сайтове за сваляне на музика, разни приложения за "безплатна" телевизия).
Музика нямам в телефона, всичката я слушам само с Yottube Music - плащам си Премиум(преди ползвах Спотифай), имам 3 НВО акаунта(от договорите), вкъщи гледам предимно NG Wild а навън безплатната версия на TV Go (А1 ме отрязаха от телевизията която уж ми дадоха при последното преподписване), филми от торентите свалям онези които ме интересуват но не съм имал време да ходя да ги гледам на кино а не ми се чака да ги пуснат за стрийминг или такива които искам да ги имам в колекцията.Щях да ползвам Нетфликс обаче ме отказаха заради онези номера със субтитрите.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Отговори