Някои потребители все още могат безплатно да преминат към Windows 10

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Re: Някои потребители все още могат безплатно да преминат към Windows 10

Мнение от npet » 06 яну 2020, 19:24

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:50, променено общо 1 път.
-

gogulef
Регистриран: 15 юли 2009, 20:24

Мнение от gogulef » 06 яну 2020, 21:12

Преди две година минах на WIN 10 по този начин. Всичко мина точно и гладко. Нищо не се губи. Евентуално трябва някой драйвер, ако е стар компа.

mikon
Регистриран: 06 мар 2007, 12:09

Мнение от mikon » 28 яну 2020, 18:53

Преминах тези дни на новата версия на Windows 10 Pro от Windows 7 Pro.Всичко мина точно и сравнително бързо.Като цяло не съм доволен.Новата версия е по тегава от старата.Батерията ми пада по бързо.Системата се стартира по бавно.Имам чувството,че като цяло е по тежка.Отпаднаха ми няколко неща който ми предлагаше Lenovo.Новата версия не ми разпознава вградения блутут и няма драйвери за 10 ката в сайта на Lenovo.Няколко програми и приложения който много ми бяха полезни също не сработват.Калибриране на дисплея,приложение за показване на налични мрежи като проценти на какво разтояние са на Lenovo също не сработва и още доста други благинки който са доста полезни в ежедневието на ползването на лаптопа ми.Като цяло машината малко повече и грее,става по топла отдолу.Приложение като ThinkVantage също не сработва.Просто всички тези благинки ми изписва,че не са съвместими с новата 10 версия.Лаптопа е сравнително мощна мащина модел Lenovo W520 s I7 процесор и 8 Гб.рам.Макар и малко старичка мисля все още е актуална за по леки неща.Новата 10 версия просто осакатява една хубава и надежна машина макар и малко старичка.А тази машина поне има живот още в нея за няколко години напред.Ако трябва да избирам сега съм за 100 процента за Windows 7 Pro спрямо Windows 10 Pro,макар,че новата операционна система може и да има някакви плюсове спрямо старата.
Последна промяна от mikon на 28 яну 2020, 19:11, променено общо 1 път.

Отговори