Това е най-евтиният флагман в момента

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Re: Това е най-евтиният флагман в момента

Мнение от defierofodds » 03 дек 2019, 05:09

Mutanta написа:
03 дек 2019, 04:16
Да...няма стерео спиикър, няма IP сертификат, интерфейса е леш. Баси и телефона смешен. Дреме ми, че бил "бърз"..те вече всички са бързи.
Спийкърът е един от най-добрите и по-добър от на много телефони със стерео (Айфоните по едно време имаха едни от най-добрите спийкъри, но като гледам ревютата в Notebookcheck и как кривели звука като се усили повечко, въпреки на хартия добрата честотна характериятика, по-добра от на Xiaomi-то; вероятно на практика и спрямо Айфоните е по-добре откъм спийкъри, понеже не само е с доста прилична честотна характеристика, но и не криви на макс). Освен това има жак за слушалки, а MIUI (В комбинация с Nova launcher) си е много удобен. И няма мъртви пиксели/дупки или криви дисплеи.
Бих го взел пред "марков" флагман дори при еднаква цена (Тоест, ако "марковият" е на цената на МиИ-то, а не обратното - над 1000 лв не мисля,че си струват за какъвто и да било телефон). Липсата на IP е недостатък, но перфектен телефон няма и няма да има. ;)

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 03 дек 2019, 06:19

Mutanta написа:
Да...няма стерео спиикър, няма IP сертификат, интерфейса е леш. Баси и телефона смешен. Дреме ми, че бил "бърз"..те вече всички са бързи.
Именно не плащането на IP сертификат позволява да е по-евтин. Но си е абсолютно водоустойчив.

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 03 дек 2019, 06:26

tzincbg написа:
03 дек 2019, 06:19
Mutanta написа:
Именно не плащането на IP сертификат позволява да е по-евтин. Но си е абсолютно водоустойчив.
Не е водоустойчив със сигурност - около селфи-камерата няма уплътняване и когато свети, се вижда пролуката между нея и корпуса.

Но аз лично нямам особено доверие и на водоустойчивите уж телефони, така че при всички случаи при дъжд или не си ползвам телефона (Без чадър) на открито, или го слагам в по-дебело пликче и си ползвам на воля.
А и наистина предпочитам липса на водоустойчивост пред осакатяване на дисплея с мъртви пиксели.
Разбира се, най-добре си е просто да има минимални безели и нито дисплеят да е осакатен, нито камерата да е моторизирана, ама нали не е "фешън", този вариант няма да го видим повече, освен от Сони, които обаче просто правят безумни телефони така или иначе. :)

Rumm
Регистриран: 15 окт 2006, 11:10

Мнение от Rumm » 03 дек 2019, 09:43

:D Флагман на Xiaomi е Mi Note 10 Pro :
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_10_pro-9945.php

vladokarata
Регистриран: 02 дек 2009, 10:50

Това е най-евтиният флагман в момента

Мнение от vladokarata » 03 дек 2019, 18:17

Zte nubia red magic 3...

Отговори