Xiaomi Mi Note 10 вече се продава и в България на конкурентна цена

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Xiaomi Mi Note 10 вече се продава и в България на конкурентна цена

Мнение от algor » 14 ное 2019, 20:07

fuckDRM написа:
14 ное 2019, 16:11
Общото между всички продукти е отлични материали, страхотен изчистен дизайн и превъзходно качество. В цял свят Xiaomi е вече синоним на иновативни и качествени продукти.

Извинявам се, г-н Борисов, ама вие какво пушите и от къде се снабдявате с него?!?!
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

scenic
Регистриран: 16 май 2007, 18:59

Мнение от scenic » 14 ное 2019, 20:37

В тази "сяом-ска" връзка какво всъщност става с Ми 9 про, ще се предлага ли у нас, няма ли? :?: :idea:
Pixel 4

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 14 ное 2019, 21:03

@scenic, а ти щеше да пишеш отзиви за телефона, който си беше взел, какво стана ;)
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

scenic
Регистриран: 16 май 2007, 18:59

Мнение от scenic » 14 ное 2019, 21:19

iWolff написа:
14 ное 2019, 21:03
@scenic, а ти щеше да пишеш отзиви за телефона, който си беше взел, какво стана ;)
Хареса ми най-вече компактността на този айфон 7. Иначе, като удобство във всекидневното ползване не мисля, че с нещо превъзхожда андроидите. Камерата не е нещо специално, батерията също. Иначе, да, ъпдейти здраво. Много добър звук при разговори, направо един от най-добрите, които съм ползвал последните години. Жалкото е, аз и преди съм казвал, че всички производители като че ли се отказаха даправят малки телефони, Епъл и те...
Pixel 4

MapTo_D
Регистриран: 05 юни 2006, 13:21

Мнение от MapTo_D » 15 ное 2019, 08:58

И за мен цената не е оправдана, на какво отгоре? За едната камера ли, която някак е заела челните позиции в някакъв си сайт, който не е ясно колко точно е достоверен или е на принципа - който плати повече, получава добър резултат. Батерията звучи много добре, но при тестове и ревюта се представя доста зле /за капацитета, който има/ , спрямо телефони с по 1000 и повече mah по-малки батерии.
За дизайн ли да искат тия пари? Копие 1:1 с p30pro. До преди години копираха яко от Apple, сеза започнаха и от другите.
Цената на това нещо /според мен/ не трябва да е повече от 750 български лева.

fuckDRM
Регистриран: 08 ное 2019, 11:54

Xiaomi Mi Note 10 вече се продава и в България на конкурентна цена

Мнение от fuckDRM » 15 ное 2019, 09:02

"Извинявам се, г-н Борисов, ама вие какво пушите и от къде се снабдявате с него?!?!"
Едно от най- великите стихотворения на Пушкин свършва така : "... и не оспаривай глупца"
Мисля да го послушам

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 15 ное 2019, 11:37

Реално бая хора тук подкрепяме Xiaomi. E, аз всъщност вече клоня към BBK electronics (Realme/Oppo/Vivo/Oneplus) - повече екстри за по-малко пари(Realme) най-новите технологии(Vivo), а също отлично качество.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 15 ное 2019, 14:44

Legolaself01 написа:
15 ное 2019, 13:14
Тествах едно Redmi Note 8 Pro за няколко дни. Много са далече китайците от истината. На хартия са добре, но в действителност не е така. Вярно, че цената беше само 500 лева, и какво от това. Камера 64 мегапиксела, но снимките гола вода. Тествах го за игри, но е с някакъв Медиатек и всичко насича. Дизайна и батерията са ги издокарали. Обаче търсиш нещо в настройките и .... не го намира, а го има. И какъв е смисъла да държиш акаунтите в....Синхронизация! Screen mirroring естествено няма. С хромкаст не може да напасне дублирането на дисплея към телевизора. Ако ще е Андроид, Самсунг си остава най-добрия вариант.
Софтуерът на камерата им е вярно кофти. Слагаш си някоя работеща Google camera и са топ. За настройките вярно мега тъпо решение да скрият някоя от тях. Намират се с приложението от Google play hidden settings for MIUI. Mediatek е кофти процесор за мене, грее и насича повече, хаби батерия, винаги търси вариант с Qualcomm snapdragon. За синхронизация с TV приложението bubble upnp се справя добре. Гадни тресчици за дялане и не допустима липса на nfc в евтините модели, но за 500 лв поне спестени си струва, може да си ги оправиш повечето сравнително лесно.

boris_dy
Регистриран: 07 май 2010, 16:05

Мнение от boris_dy » 15 ное 2019, 15:24

Legolaself01 написа:
15 ное 2019, 13:14
Тествах едно Redmi Note 8 Pro за няколко дни. Много са далече китайците от истината. На хартия са добре, но в действителност не е така. Вярно, че цената беше само 500 лева, и какво от това. Камера 64 мегапиксела, но снимките гола вода. Тествах го за игри, но е с някакъв Медиатек и всичко насича. Дизайна и батерията са ги издокарали. Обаче търсиш нещо в настройките и .... не го намира, а го има. И какъв е смисъла да държиш акаунтите в....Синхронизация! Screen mirroring естествено няма. С хромкаст не може да напасне дублирането на дисплея към телевизора. Ако ще е Андроид, Самсунг си остава най-добрия вариант.
Абсолютно подкрепям! Преди време накарах жената да си вземе някакво уж много добро xiaomi... мале-мале...после ме кълнеше с месеци... Все нещо не му работеше. Иначе на хартия са страшни,а ама аз искам и да работи! Може да няма най-хубавата камера, ама да работи! Аз не очаквам за 500-600 лв да е топ, ама то елементарни работи един път работят-един път не работят! Към момента бих купил само Huawei, Samsung или Apple.

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 15 ное 2019, 15:36

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 16:21, променено общо 1 път.
-

Отговори